Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam zagościć dłużej na tym forum ponieważ zakochałem sie w E46

kUPIĘ ZADBANY I 100% SPRAWNE AUTO OD FORUMOWICZA

interesuje mnie wersja:

320i/Ci

M52TU B20

sedan

Najlepiej w kolorze czarny, ciemnym niebieskim bądz srebrnym z w całości czarnym kokpitem.

Proszę o ewentualne sugestie i porady na co powinieniem zwrócić uwagę przy kupnie. Chciałbym kupić bezynke bez gazu (ewentualnie założe puźniej). Jakie auto kupić najlepiej nasze Polskie czy zciągnięte (jakie i ile opłat).

Moje wcześniejsz eauto to "Vento GT 2L 115KM" świetna furka ale teraz chce BMW z mocniejszym silniczkiem ale koniecznie dwa litry w sześciu garach.

Z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam 2.0 zdecydowanie. Nie dosc, ze to srednio jedzie to duzo pali, ja mialem i do dzisiaj zaluje ze nie wzialem 2.8.

Ile Ci paliła i w jakim stanie miałeś, ja jeżdżę swoją ponad 2 lata i nie narzekam, po drugie zależy do czego ma służyć auto:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie,silnik M52b20TU,na podwójnym vanosie rewelacja,ja taki mam w e39,i to w budzie touring(tak,tak,wiem..dziadkowóz),spisuje się extra,awaryjność?a co to jest.I jest to auto do jazdy na co dzień(dlatego taki silnik),więc kilometrów trochę robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150 koni dobrze się spisuje wiadomo nie ma rewelacji jakiejś mega ale do normalnej jazdy starczy tylko trzeba sobie powiedzieć czy będzie się jeździć pomału czy piłowanie bo jak to drugie to spalanie będzie większe niż w 2,8 a odejście z 2.0

silniczek 2.0 na pewno godny polecenia do normalnej jazdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cenowo nie mam jakiegoś mocnego limitu ale szukam auta za jakieś 15-18 tys. Autem mam jeździć 5km do pracy i 5km z pracy, no i raz na jakiś czas robie wypad w Polskę. Dlatego na jazdę głównie po mieście i na krótkich odcinkach myśle o 2l. Brzoza nie widze nigdzie tych twoich zdjęć, daj mi jakiś namiar lub wyślij na emaila

bigr@wp.pl

Wciąż nie widze od forumowiczów konkretnych o fachowych porad tylko spór który silnik jaest lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzoza nie widze nigdzie tych twoich zdjęć

Zajrzyj do jego galerii.

http://www.maxbimmer.pl/threads/13646-BMW-E46-2.0i-na-podw%C3%B3jnym-Vanosie

Auto znam i z czystym sumieniem mogę polecić. Szukaliśmy auta dla Brzozy kilka miesięcy, zrobiliśmy w jeden dzień 700 km, oglądając kilka "perełek" z których wszystkie były totalnym szrotem. To auto naprawdę jest zadbane więc jeśli szukasz E46 to jest to pozycja warta przemyślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...