Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

po tych zdjeciach to nie zaduzo mozna o niej powiedziec. ale 1999r i lift? mozliwe zebyla jakos pocalowana w dzuib... troche przemieszana z przed i po liftem. i jak na 99 rok to w taki "w 100%-ach oryginalny" przebieg tez nie uwierze. trszta wyglada w miare ok ale trzebaby bylo sie jej dokladniej przyjrzec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpusc sobie to auto - nikt normalny nie oddaje auta wartego normalnie 18 czy 20000 za 14 tysi chocby miał pół roku sprzedawać. Tak jak pisali Koledzy wcześniej - przód zmieniany, kratki przed nerkami połamane, może szczegól ale dywanik, jeden jest drugiego nie ma i chyba kupiony w Biedronce w promocji jak szedł po bułki. Niech Ci Vin poda i sie coś dowiemy. A i czemu ten VIN na kielichu ma jakieś jasne tło czy co?

PS: a widziałes inne przedmioty sprezdającego - to handlarz

Edytowane przez kozin09
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze zabiore glos ale czasami jak czytam niektore porady w sprawie kupna auta to rece opadaja :) zdjecie ksiazki ale Wy juz wiecie ze przebieg nie realny moze warto wziac ta ksiazke w swoje rece i zadzwonic pod telefony z pieczatek i sie zapytac kiedy auto bylo na serwisie i czy bylo itd a nie dumacie ze zdjec z ktorych tak naprawde nic wydumac sie nie da :) , u mnie w domu jest samochod od nowosci 2001r i ma 143 tys a generalnie nie jezdzi sie nim tylko po bulki ale tez i na wakacje :) nie kazdy trzaska po 40-50 tys rocznie ale tez nie ma co wierzyc za to ze kazdy jezdzi 10 tys rocznie .

lift byl w czerwcu 2001 wtedy tez byla zmiana jednostek napedowych a "2,5" to jest potoczne 323i :) co w e46 jak wiadomo bylo , wiec przod nie z tego rocznika ale warto zadzwonic i sie zapytac czy to byla stluczka jesli tak to jak dluza , jak moze udowodnic to ze to bylo tylko "parkingowe" ( ja tylko od siebie powiem ze sprawdz czy jest oryginalna chlodnica , jesli nie no to wiadomo ze troche przod mocniej ucierpial niz na parkingu ) ale tez moze byc tak ze po prostu chlodnica puscila i najlepiej patrzec po komorze silnika i podluznicach tego oszukac sie nie da :) , generalnie wiele osob w razie otarcia z ubezpieczenia robi sobie auto na polift tak jak wielu beemkowych tunerow co oczywiscie wiecie i jesli robi taka modyfikacje kolega to nic zlego w tym nie jest ale jesli ktos chce kupic juz takie auto to krzyz na droge mu dajecie , nie oszukujmy sie ale otarcia sie zdarzaja t, wiadomo ze dachowania itd juz nie :D bo sa z reguly bardzo rzadkie i z reguly wina kierujacego , ale nie ma sie co ludzic ze za taka kase dostaniesz nie tkniete auto , w stanie nietknietym to musisz wylozyc ok 30 z tego rocznika i taka jest brutalna prawda a i tez bardzo bardzo malo osob sprzedaje takie dziewice :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłodnica napewno nie oryginalna - jednostki po liftowe czyli B52TubXX i M54BXX miały chłodnice nowego typu z korkiem po lewej stronie. Wydaje mi się ze ktoś te auto zrobił by jako tako wyglądało, jeździło i sie szybko sprzedało. A skoro Mazi zakładasz ze to przygoda "parkingowa" to tez celowo zmianiał nadkola dla potrzeb liftu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz jak to jest , z kasy ubezpieczeniowej mozna cos powymyslac z tym przodem poliftowym :) , ja osobiscie bym sie tym autem na tyle nie interesowal ze nawet nie zakladalbym tego tematu :) ale jak to zdjecia nie ma co dumac tylko telefon w reke i pytac ew. jechac obejrzec .

wedlug mnie lakier zaniedbany i to w znacznym stopniu - ale wiadomo ludzie nie wiedza jak myc auta czesto myja je na myjniach automatycznych co po prostu wola o nie wiem co :)

srodek tez jest zajechany bo widac ewidentnie brud jakby bylo jakies party 2-3 tygodniowe tam :) , i to juz mnie zacheca do tego zeby sie NIE interesowac tym autem , ale jakbym szukal okazji w cenie 14 tys to napewno bym je pojechal zobaczyc chociazby po to zeby powiedziec " dzien dobry , to to auto ? aha dziekuje , do widzenia " :D bo czasami zdjecia bywaja bardzo mylne a ktos po prostu tych zdjec nie potrafi robic np jak ja :D i mozna zle ocenic dany egzemplarz . a auto stoi w sumie nie daleko stad raptem ok godzine - poltorej od wroclawia , jakby to byly suwalki to rozumiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki, dobrze że można na was polegać. Od samego początku wydawała mi się podejrzana. A w związku z tym to może powiecie mi coś o tym ogłoszeniu, auto dość zadbane wiem że biedne wyposażenie, i silnik jest 1.9 bo gość się pomylił ale chodzi mi o wasze zdanie. jeszcze raz dziekuję:D

http://otomoto.pl/bmw-318-super-stan-C18848277.html

Edytowane przez bercik117
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne auto z przebiegiem poniżej 200 tyś. Jakoś nie wierze w takie cuda.
Bez przesady, to jest rocznik 2000. Jak na ten rok taki przebieg nie wzbudza zadnych podejrzen u mnie. Jak dla mnie nawet przebiegi w okolicach 10 tys rocznie sa realne. Daleko nie musze patrzec, moja zona w roku zrobi moze 6-7 tysiecy.. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fakt faktem , utrzymane nieźle , a niech dziadzia Forest sobie przypomni czym jeździł za młodu , bo ja latałem maluszkiem jak miałem 17lat i człowiek się cieszył ,że jeździ , na dzień dzisiejszy możemy mówić ,że ta buma słaba , bo mamy inne wzorce i oczekujemy czegoś od naszych aut , ale to nie jest powiedziane , że bercik117 nie ma nastu lat i nie szuka pierszej w życiu fury , a taka napewno jest dla takiej osoby LANSEREM ,:lol: tak więc ja na Twoim miejscu jechał bym i oblukał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się że usłyszę opinie takie jakie są a wiec "bieda" mały motor itd.

CZECHU na szczęście z Peugeot to tylko BMW mi się podoba.

BASTARS dzięki za poparcie i miłe słowo (też zaczynałem od malucha 6 lat temu)

Teraz chcę trochę sprostować mój post bo po części pytałem o te 2 auta aby pomoc koledze z pracy, który napalił się na tą pierwszą.

Wiem że jestem nowy i mało o mnie wiecie (co mam w niedalekiej przyszłości zmienić) pokrótce powiem wam że jestem szczęśliwym posiadaczem e36 którą się nie chwale bo przyjdzie na to czas w wcześniej miałem też inne śmigiełka ale o wszystkim dowiecie się w swoim czasie.

bardzo proszę was o wyrozumiałość bo jak pisałem wcześniej jestem tu nowy.

Jeszcze raz dzięki za opinie dotyczące w/w aut. Może jak ktoś ma coś do dodania na temat tej 2-giej to bardzo chętnie posłucham.

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jawor - stolica kretaczy :) ale coz ja bym pojechal zobaczyc , niech kolega wezmie kogos ogarnietego i kogos kto mu wyleje wiadro wody na glowe jak sie podpali , najwazniejsze zeby buda byla spojna tzn zeby nie byl to w polowie czerwone a w polowie biale :D , silnik zdrowy a reszte wyposazenia zawsze mozna dolozyc troche pracy ale da rade , silnik tez przelozyc sie da wiec filozofii nie ma , jechac i obejrzec ja osobiscie bym zadzwonil wypytal zobaczyl jaki jest gosc i pojechal oblukac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech kolega wezmie kogos ogarnietego i kogos kto mu wyleje wiadro wody na glowe jak sie podpali

flacha na drogę i jadę

jestem szczęśliwym posiadaczem e36 którą się nie chwale bo przyjdzie na to czas

prędzej osiwieje :P:p

Kolejne auto z przebiegiem poniżej 200 tyś

a ty złociutki ile masz najechane :?:

bardzo proszę was o wyrozumiałość bo jak pisałem wcześniej jestem tu nowy.

do ciebie panie kolego to trzeba mieć mega cierpliwość,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przebieg do ustalenia :?::wink::wink:

Heh...tak, podczas sprzedaży ustawię taki jak we wszystkich autach na allegro, niezależnie od rocznika - poniżej 200 tyś. km :) Kiedyś kolega chciał kupic Audi A4 1.9 TDI. Poprosił bym pojechał z nim do Łomży. Wyjazd z Oławy 4.00, na miejscu byliśmy po 14.00. Na zdjęciach auto wyglądało super, sprzedający je zachwalał, że to igiełka, itd. Kumpel oglądał je z bratem jakieś 15 minut, odpalili silnik, nawet nie wykonali jazdy próbnej i rzucają hasło - wracamy. Oczywiście bez Audi. Masakra :) Podczas drogi powrotnej dzwoni jego żona, że znalazła identyczne w NYSIE. Byliśmy u kolesia około północy, auto okazało się OK więc je kupili. Sprzedawca z komisu pokazywał nam Passata z 2006 roku który miał przejechane prawie 500 tyś. Nigdy nie pojechałbym po auto dalej niż 200 km a w przebiegi podane w ogłoszeniach z reguły po prostu nie wierzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wierze w przebiegi , ale za ten autentyczny trzeba zaplacic a i tez ten wlasciciel musi to jakos udowodnic :) a to ze 20 letnie auta wszystkie jak jeden maz nawet te wraki za 1-2 tys maja tak 180-220 to akurat nie wierze bo nie ma zadnych dokumentow niczego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...