Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczow jestem nowy na tym forum i chcialem sie przywitac:lol: Dzien dobry:lol:

Mam mały problem z moim autem .

Od jakiegos czasau martwi mnie jedna sprawa w moim aucie,mianowicie - gdy odpalam auto po dluzszym postoju np. rano i jade sobie do pracy 5 bieg dziwnie lekko wchodzi . Przy pozostalych biegach jest lekki opor taki jak powinien byc a przy wrzucaniu 5 nie ma tego "oporu". Ciekawe jest to ze po przejechaniu paru kilometrow wszystko wraca do normy i 5 bieg nie jest juz luzny tzn, czuje ten opor ktory powinien byc.Pytałem juz o to na innym forum i ponoc jest to czesta wada tej skrzyni .

Bardzo mnie to denerwuje bo lubie jak w aucie wszystko gra na tip top.

Moze ktos juz mial ten problem i go jakos rozwiazał??

Prosze o pomoc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie zużyła Ci się tulejka mechanizmu skrzyni.To niestety przypadłość BMW, ale cóż. Trochę pracy, trochę kasy i można wszystko naprawić. U mnie dodatkowo czasami zacinała się i nie wracała w swoje miejsce.Ja swoją oddałem do majstra z braku czasu, wziął 100 zł za naprawę. happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Też mam 39 520 z 97 roku, mam dokładnie to samo. Jeżdżę z tym juz prawie dwa lata, wpływu na jazdę to nie ma. Zimą przy dużych mrozach miałem czasowy zanik oporu między wstecznym i pierwszym (dopóki się skrzynka nie podgrzała). Myślę, że spokojnie możesz śmigać jeśli biegi wskakują i nie przejmuj się tym za bardzo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...