Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

To 7er też miażdży

Myślę, że to pretendent do najładniejszego auta zlotu. Choć swoją drogą to dobrze, że nie było tego konkursu bo mi np. ciężko byłoby wybrać jedno auto... e90 Kevina - piękna, nowa, lśniąca w porównaniu do e30 Kosy - piękna, starsza, lśniąca :), że nie wspomnę o pozostałych mega furach.

PS. Nastepnym razem musze sciagnac antene

Na pewno ta antena taki opór powietrza stawiała i taką miała wagę, że Ci auto nie chciało startować :4::4::4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wiemy juz dlaczego na starcie sie nie spieszyl, dostal cynka ze na pierwszym luku stoja :D

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah :D:D:D:D:D:D:D ja wysiadam :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

czechu teraz czekaj na fotki z fotoradarow :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem wszystko jest mega git z Twoim autem

Sprawdzalem, nie jest git. Skrzynia jest wg mnie ok, pytalem sie paru mechanikow i mowia, ze automatem tak nie powinno sie ruszac bo skrzynia dostaje ostro po dupie. A cos jest glebiej ukryte, bo przy wcisnieciu na starcie pedalu w podloge do 2500tys idzie slabo, pozniej dostaje juz normalnego pozadnego strzala. I tak za kazdym razem, wydaje mi sie, ze rozumowanie Foresta jest w tym wypadku calkiem mozliwe, czyli cos nie tak ze sterowaniem turbo. Konkretnie sie okaze w Jetroniku w sobote co powiedza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem wszystko jest mega git z Twoim autem, po prostu jak nie wkrecisz na obroty i nie strzelisz ze sprzegla to kazde auto rusza na zmule :)

chyba ze wczesniej tak ruszales i bylo inaczej.....

disel ciagnie dopiero od 2 tys ale patrzac na swoje auto ruszajac z 1 piegu zrywa sie jak szewinska na setke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że wszystko jest w porzadku, diesle automaty tak chyba mają, a jeżeli coś nie tak to jakies podciśnienie i tyle. Czujnik podciśnienia itp.

tu juz nie ma chyba podcisniena tylko sterownik elektroniczny ale gdybac mozna :) Zobaczymy co Bogdan powie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miras ,sorry za te kółka od Foresta:-P tak wyszło,w życiu trza być konkretnym i zdecydowanym:dance:w poznaniu są takie same a kolo jest elastyczny na negocjacje [mi chciał oddać za 3koła a wystawione sa za 3.6 chyba myśle że jak go pociśniesz to odda za 2.8 tyś]pozdro, przemo<bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miras ,sorry za te kółka od Foresta tak wyszło,w życiu trza być konkretnym i zdecydowanymw poznaniu są takie same a kolo jest elastyczny na negocjacje [mi chciał oddać za 3koła a wystawione sa za 3.6 chyba myśle że jak go pociśniesz to odda za 2.8 tyś]pozdro, przemo

tak bedzie :P zdecydowany jestem ale hajs na lekarzy trzymac musze tez :) z lewej kasy mozna kupowac

a co do zdjec z grupy zachod sa dobre :) kilka perełek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszt a dałeś tam na "powiększ" tą lupką ? bo wbrew pozorom rozdzielczosc nie jest taka zła - 1632×1224, klikasz na pobierz i ci zapisuje w tym formacie, chyba że chodzi ci o jeszcze większą rozdzielczośc :P

wrzuciłem na imageshacka:

http://img841.imageshack.us/img841/5504/dsc04757q.jpg

;)

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...