Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Tak z Remoteciem ogladalismy to conieco. Ale wydech ma od 750. Slyszalem jak koles dal lekko w palnik to zrobilo mi sie mokro, wiec myslalem ze to 12 garowa. Napewno to 730 m60?

tak to 730 kazdy po koncowkach wydechu mysli ze to 750 wydech troche wybebeszony ma :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zlotu to wyszło elegancko , sporo beemek zawitało na tor , oczywiście podziękowania dla GZ i BKP za przybycie i jak zawsze doborowe towarzystwo :drunk: jeżdżenia było dużo , kto miał za dużo halogenów to się ich pozbył oponki również zostały konkretnie zutylizowane :lol:

Bój na torze był mega zaciekły i faktycznie walka szła w ułamki sekund , kręcenia po torze było znacznie więcej niż ostatnim razem więc trzeba było się wykazać niezłymi umiejętnościami żeby wykręcić dobry czas i nie wylecieć z toru :D Gratulacje dla zwycięzców :drunk:

Podziękowania dla osób które zajęły się organizacją imprezy , przygotowaniem dyplomów pucharów i ogarnięciem całej imprezy .... Forest , Kosa , Śliwa ... :drunk: Wasze zdrowie :drunk:

Jedynie jedna uwaga na przyszlosc, jesli mamy rezerwacje polowy toru to prosze trzymajumy sie tego, bo jesli kazdy bedzie wjezdzal kiedy i gdzie chce to zrobi sie wolna amerykanka i z organizacji jedna wielka d*pa. Dalsza polowka byby przygotowana do szkolen ktore beda sie odbywaly na torze jutro rano, wiec ta polowka musi byc czysta..

Czyli krótka piłka kto latał po drugiej części toru melduje się jutro na rakietowej o 5:30 .... miotła w dłoń i sprząta po sobie

A tak poważnie to Woz ma w 200% rację .... skoro umawiamy się na połowę toru , temat wisi od paru miesięcy i każdy kto wybiera się na zlot doskonale o tym wie .... to po co tam jeździć ?? następnym razem po prostu kto tam wjedzie od razu wyłoży 200zł albo wylatuje z toru i impreza się na tym dla niego kończy ... i nie będzie zmiłuj , jak umowa to umowa .

Druga sprawa która mnie trochę zadziwiła dzisiaj to akcja z tym gościem z E30tki .... który wbił się na jana bo "widział przez balkon że jadą beemki na tor" ... i bez żadnej krępacji ustawia się do jazdy po torze mimo że ani nie był na żadnej liście , nie płacił za tor , ani nawet nie miał pojęcia jakie kluby uczestniczą w zlocie a na dodatek tego jeszcze chciał nam jakieś części sprzedać .... no do ****y nędzy .... każdy z nas pełni rolę organizatora i każdy powinien dbać w mniejszym / większym stopniu o porządek na torze więc jak ktoś widzi taką sytuację to reagujcie na to chociażby przekazując takie info Forestowi , Kosie albo mnie lub komukolwiek kto naprostuje sytuację albo przekaże to dalej .... chodzi o nasze bezpieczeństwo i nad tym nie ma dyskusji .... partyzantów nam nie potrzeba ... bo co by było gdyby nikomu nie znany ziomek który wbija się na zamkniętą imprezę wjeżdża w grupę stojących osób i do kogo mamy mieć pretensje wtedy ?? takie akcje trzeba od razu wyjaśniać i wypraszać zbłąkanych turystów z toru .... mam nadzieję że na następnych zlotach dopracujemy również to :)

Edytowane przez Mordulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

img0447dp.jpg

A ON jaki czas wykrzesal? hehe :lolol:

Druga sprawa która mnie trochę zadziwiła dzisiaj to akcja z tym gościem z E30tki .... który wbił się na jana bo "widział przez balkon że jadą beemki na tor" ... i bez żadnej krępacji ustawia się do jazdy po torze mimo że ani nie był na żadnej liście , nie płacił za tor , ani nawet nie miał pojęcia jakie kluby uczestniczą w zlocie a na dodatek tego jeszcze chciał nam jakieś części sprzedać .... no do ****y nędzy .... każdy z nas pełni rolę organizatora i każdy powinien dbać w mniejszym / większym stopniu o porządek na torze więc jak ktoś widzi taką sytuację to reagujcie na to chociażby przekazując takie info Forestowi , Kosie albo mnie lub komukolwiek kto naprostuje sytuację albo przekaże to dalej ....

Tutaj sie w setce proc zgdzam, ale jedynie widze jeden problem. To ze nikt nie zwrocil uwagi to podejrzewam nie ze kazdy mial to w papie, tylko pewnie nikt nie podejrzewal ze gosc jest z poza zlotu. Jest mnostwo samochodow i osob, i wszyscy sie nie znaja, wiec ktos widzac go pewnie pomyslal ze koles jest z ktoregos klubu. Kto wie czy dobrym rozwiazaniem nie byloby zeby np brame zamykac pol godziny po starcie, czyli na przykladzie dzisiaj o 14.30, i jezeli ktos ma sie spoznic to po prostu kreci do kogos zeby ochrona go wpuscila i tyle. A tak se glosno mysle..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja równiez dziękuje za spotkanko co prawda musiałem uciekac wczesniej i już żałuje;/

Kosa325i dzieki za fotki bo widze złapałeś mnie jak sie chamowałem:)

Forest - dzieki przepaloną kiełbasę typu "skwarka"

Dyziu - dzieki za przejażdzkę po torze;)

Wszyskim za miłe spotkanko, oby więcej takich:D

PS A może byśmy Rodeco na dwa dni wynajęli;) i %% ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mnostwo samochodow i osob, i wszyscy sie nie znaja, wiec ktos widzac go pewnie pomyslal ze koles jest z ktoregos klubu.

Aż tak źle to nie jest większość osób się zna i kojarzy swoje facjaty :)

Kto wie czy dobrym rozwiazaniem nie byloby zeby np brame zamykac pol godziny po starcie, czyli na przykladzie dzisiaj o 14.30, i jezeli ktos ma sie spoznic to po prostu kreci do kogos zeby ochrona go wpuscila i tyle. A tak se glosno mysle..

I tak zrobimy następnym razem , 30 minut na dla ewentualnych spóźnialskich i tak jak Wozu napisałeś później żeby wjechać trzeba tarabanić do nas i wtedy się podjedzie po delikwenta na bramę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wie czy dobrym rozwiazaniem nie byloby zeby np brame zamykac pol godziny po starcie, czyli na przykladzie dzisiaj o 14.30, i jezeli ktos ma sie spoznic to po prostu kreci do kogos zeby ochrona go wpuscila i tyle. A tak se glosno mysle..
I tak zrobimy następnym razem , 30 minut na dla ewentualnych spóźnialskich i tak jak Wozu napisałeś później żeby wjechać trzeba tarabanić do nas i wtedy się podjedzie po delikwenta na bramę

Wydaje mi się, że lepszym rozwiązaniem byłoby zrobienie indetyfikatorów - po zakończonej liście na forum któryś z adminów wysyła na pw taki identyfikator i następnie każdy z uczestników drukuje go i nakleja na szybie. Wtedy od razu można będzie poznać czy auto ma być czy nie. Problem taki, że na każdy zlot powinien być nieco inny taki identyfikator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to 730 kazdy po koncowkach wydechu mysli ze to 750 wydech troche wybebeszony ma :P

jeśli ktoś wcześniej widział wydech M70 wiedzial ze to dokladki ;) - za szerokie te kwadraciki byly:bag:... Generalnie bardzo ładny longer uklon_bmw

Świetna impreza! Obym nast razem był w stanie posmigac z Wami po torze (tym razem było to not possible :)) moją babunią :)

Edytowane przez Pit3er
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z Madzią o 2.00AM wróciliśmy z Łeby,rano odpiąłem E34 od przeczepki i udało się nam wpaść na Zlocik bo trochę się stęskniłem za taką ilością BMW i zapachu grilowanych kiełbasek wymieszanych z paloną gumą.

Mimo,że byliśmy na chwilkę tylko to jednak atmosferka jak zwykle bombowa:)A i coraz większa frekwencja i integracja klubów(fajnie ,że wiele osób się już rozpoznaje z GZ i BKP)

Wpadliśmy z Madzią zupełnie jako goście dlatego brawa dla organizatorów -b.dobrze ogarnięty Zlot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...