Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Ja też dziękuję wszystkim którzy przybyli. Myślę, że impreza była udana i wszyscy dobrze się bawili. Było naprawdę dużo aut, wiele wrażeń, pogoda też dopisała. Współzawodnictwo na torze - coś niesamowitego, z okrążenia na okrążenie coraz lepsze czasy. Co prawda nie mieliśmy profesjonalnego sprzętu i mierzyliśmy czasy na mojej komórce (Czechu i Edka przepraszam, raz zadzwoniła moja mamusia i raz CzarnuchDOA podczas pomiarów Waszych czasów :)) ale myślę, że i tak było OK. Różnice generalnie w setnych sekundy (Pola później wrzuci czasy wszystkich najlepszych przejazdów). Dzięki wszystkim którzy przyjechali, szczególne pozdrowienia dla ekipy z Polkowic (Brzoza, JokeyMiras) oraz oczywiście dla ekipy BKP oraz GZ. Do następnego...

P.S. I oczywiście serdeczne gratulacje dla zwycięzców poszczególnych rywalizacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za miłe spotkanie, przepraszam wszystkich ze tylko z początku byłem, ale musielismy jechać na zakupy bo w tym tygodniu musimy wprowadzić się wreszcie do domku a i z teściami co marudzili i tak przeciągłem troche :)) Miałem mierzyć czasy na torze a wyszło jak wyszło.. Mimo tego spotkanie w doborowym towarzystwie zaliczone :) Dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również chciałem bardzo serdecznie podziękować za świetną atmosferę i genialną niedzielę!!! Było super i do następnego!:D Heh jechałem zaledwie 2 razy i 2 razy nie ogarnąłem tego samego zakrętu:D Ale było za***iście!:D Podgrzałem trochę furkę i szklaneczka mi zaczęła pukać lekko ale uspokoiła się:D DZIĘKI WSZYSTKIM!!! A moja żona zachwycona:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, rowniez dziekuje za bardzo mily spocik. Jedynie jedna uwaga na przyszlosc, jesli mamy rezerwacje polowy toru to prosze trzymajumy sie tego, bo jesli kazdy bedzie wjezdzal kiedy i gdzie chce to zrobi sie wolna amerykanka i z organizacji jedna wielka d*pa. Dalsza polowka byby przygotowana do szkolen ktore beda sie odbywaly na torze jutro rano, wiec ta polowka musi byc czysta.. :bag:

Fotek mam sporo na fonie, jutro zrzuce..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki piekne wszystkim za spotkanie, zlot naprawde pierwsza liga, kumpel ktory z moim bratem przyjechal na chwile powiedzial ze nie wiedzial ze te nasze zloty sa takie za***iste :)

Mi sie wydawalo czy rushowi w zakrecie wbilo sie wsteczny ?? :P

Nem wlasnie nie wiem czy to byl wsteczny, mi sie wydawalo ze po tym jak wszedlem w zakret wbilem go na obroty zapodalem jedynke i zaczal mi palic gume ale moglo to byc i na wstecznym : DD

Nem będzie jeszcze okazja nie ma rezewacji spytaj rusha :D

gra w dupeczke :)

Rushowi wszystko może wyjśc.

impossible is nothing :D

czekam na jakies fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nem wlasnie nie wiem czy to byl wsteczny, mi sie wydawalo ze po tym jak wszedlem w zakret wbilem go na obroty zapodalem jedynke i zaczal mi palic gume ale moglo to byc i na wstecznym : DD

Zapytalem bo jak popatrzylem na tor to auto jechalo do przodu w chmurze dymu z lampa wsteczna zapalona :P

Czy ktos moze mi powiedziec czyj to jest e32 750i?

Tak tylko powiem, ze to 730 ale dzwiek kladzie na kolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję za super zlocik. Było wystrzałowo i z przytupem :)

Napewno to 730 m60?

Edu mówił, że nim jeździł i że to 730

Chyba ze to zlep od 7er, 5er i 3er? ::

7er, 5er i 3er Moja Malutka :)

Edytowane przez sagui
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...