Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

No szkoda ,że nie mogłem jeszcze trochę zastać chćby do czasu jak był rzut oponą :D, ale żonka miała urodziny

Bastars to następnym razem żonę zabierz ze sobą :D przynajmniej będziesz mógł spokojnie oponami porzucać :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super zlocik było jak zwykle rewelacyjnie super zabawa heh miras jest dobrze ja z kolei miałem najlepszy czas wśród cabrioletów haha super zdjęcia super filmiki wielkie dzięki dla prezesów za organizację zlotu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zapomniałem dodać !!!!!!! jadąc na tor nie tankujcie do pełna i zakręcajcie korki:) lolollolol:bag:edu i hall!! troszke paliwa wam ubyło pewnie!!!:bag::lol: ale mi wskaźnik pokazywał prawie 30l!!! a jak przyjechałem to prawie rezerwa była:shock::dance:!!!! tak się jeździ możecie się uczyć ode mnie eko drivingu:)haha

No niestety trochę chyba wyleciało paliwa bo od razu skazówka spadła nieco niżej dobrze że mi powiedzieliście bo bym pewnie stracił go dużo więcej. Ale Edowi to już dużo więcej wyleciał po tym paleniu kapcia normalnie fontanna.

Ale jak to mówią no damage no fun

Edytowane przez hall
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może startować w normalnej kategorii byle by rzucał zestawem opona+felga .... wtedy będzie sprawiedliwie :drunk:

spoko spoko na wiosne bede mogl podiac sie rzutu takim zestawikiem tylko musze wiecej stejkow jesc :P

dyziu -To akurat nie moja wina brat tankowal auto i korka wlewu nie zakrecil temu tak sie lalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to mi powiedział forest ;nie pomoże koni kupa jak kierowca du.a!!!

x2:)

Ogolnie jeszcze raz dziekuje za super zlocik:)

super ludzie, super auta, super pogoda, super fotki, super ... wszystko

Gratulacje dla wszystkich zwyciezcow, ale takze dla wszystkich startujacych :)

Do zobaczenia na nastepnym zlocie

Edytowane przez sagui
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quote_icon.png Napisał ASCII

U mnie poszła poduszka pod silnikiem

Widać prawie każdy jakieś szkody poniósł

Taaaa a ile halogenów poleciało w kosmos :drunk:

Oj narzekacie, ja mam wgniecione i porysowane drzwi bo zahaczyłem o opony. Taka jest cena dobrej zabawy. Niema co się przejmować.

Edytowane przez remotec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quote_icon.png Napisał ASCII

U mnie poszła poduszka pod silnikiem

Widać prawie każdy jakieś szkody poniósł

Oj narzekacie, ja mam wgniecione i porysowane drzwi bo zahaczyłem o opony. Taka jest cena dobrej zabawy. Niema co się przejmować.

dokladnie cos zacos ;p mi sie dyfer troche przytarl i podpora zaczela dawac o sobie znac :P Wymieni sie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa a ile halogenów poleciało w kosmos :drunk:

moj polecial i kanal prowadzacy powietrze na hamulce lewego kola, na szczescie nic nie zniszczone tylko do zamontowania :)

nie zaluje bo takiej adrenaliny na publcznej drodze nie znajdziesz, no chyba ze jestes samobojca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj polecial i kanal prowadzacy powietrze na hamulce lewego kola, na szczescie nic nie zniszczone tylko do zamontowania :)

nie zaluje bo takiej adrenaliny na publcznej drodze nie znajdziesz, no chyba ze jestes samobojca :)

Ty jeszce nie podziekowales najwierniejszemu kibicowi co Piotrek Eh ta mlodziez zero szacunku dla starszych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chciałbym wszystkim bardzo podziękować za wspólnie spędzony czas ;zabawa była naprawde pierwsza liga ! po torze jeździlem pierwszy raz w życiu ,więc myślę że szósty czas to nie najgorzej !jutro będą zdjęcia odemnie .jeszcze raz dzięki za spota i do następnego! ps. ze strat to 2 rysy na lewym progu!:(

Edytowane przez PRZEMO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rację Forest ma,ale trzeba przyznac,że traktor Eda to jest troche inny wymiar prowadzenia:)niby zasady te same,ale pewnie sie wszystko szybciej dzieje:)

rush-adrenalinę na publicznej na pewno bedziesz mial wieksza,chocby z tego powodu,ze drobna pomylka,ale podstawienie nogi przez los bedzie tragiczne w skutkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...