Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie. Pisałem już tu wcześniej o tym jak to mi turbina ciągnie słabo i tylko do 3 tys i dalej nie idzie . Do tego kopci na czarno. Czasami chodzi normalnie przez cały dzień ale rzadko. Dodam że 2 razy dolałem mixolu i auto chodziło normalnie przez 2 dni a potem znów to samo. Tak jak mówiłem czasami mam tak że jak trochę pojezdze to tak jak by cos mu odbilo i zaczyna normalnie chodzic lepiej ciognie i dalej niz 3 tys. Ale rano znów to samo. I teraz tak byłem na kompie pokazalo taki błąd układ początku regulacji wtrysku. Mechanik stawiał na pompę, ale przy rozbieraniu wyjęli wtryski i dali do sprawdzenia okazało się że 2 leją i zregenerował mi gościu, ale mechanik mówi żeby wyjąc jeszcze tą pompę i sprawdzić puki jest rozebrany bo jak złozy i bedzie to samo i znów ile rozbierania i dodatkowe koszta dochodzą. Jak wy myślicie czy to mogło byc od tych 2 lejących wtrysków? czy morze cos byc z pompą? czy morze jeszcze cos innego????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wyjęli tą pompę, dzwonił do 2 gości którzy zajmują się pompami ale jak na złość tymi akurat nie. Gościu mówił, ze chyba spróbują złożyć go i sprawdzić bo morze faktycznie to było od tych 2 lejących wtrysków, dodam ze 1 z tych 2 był ten sterujący z kabelkiem. A tak na marginesie, wie ktoś gdzie sprawdzają i regenerują te pompy VP44???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, moja skromna uwaga, czy nie zakladales kilka dni wczesniej blizniaczo podobnego tematu? Mogles tamten kontynuowac.

Ale do rzeczy, jak juz jest wyjeta ta pompa, to poszukaj cierpliwie, bo mozesz zaoszczedzic kase. A ogolnie Beemki to auta, w ktorych zeby cos wyciagnac bardzo czesto trzeba narozbierac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Po co zakładasz drugi temat o tym samym ? po za tym nazwa tego tematu to też jakaś abstrakcja ..... większość ludzi na forum olewa z góry na dół takie tematy i nawet do nich nie zagląda , nie mogłeś napisać np [e46] szukam serwisu pomp wtryskowych w woj. mazowieckim ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...