Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam propozycje takiego tematu żebyście wstawiali linki do filmików z swoich BMW i pokazli jak brzmią wasze wydechy. Wiadomo że nasze Bmw mają chyba najpiękniejszy dźwięk ze wszystkich marek ale każde po różnych przeróbka ma te brzmienie inne. Najlepiej będzie to wyglądało w V6 lub V8 ale innych może też warto psłuchać. Zapraszam wszystkich chętnych do zabawy happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że nasze Bmw mają chyba najpiękniejszy dźwięk ze wszystkich marek

Żadne BMW nie będzie brzmiało jak rasowy amerykaniec , ale moim zdaniem trudno to porównywać np. M3 z Challenger'em to zupełnie inne auta

Ale zdecydowanie moim zdaniem BMW nie jest przodownikiem w rasowym brzmieniu .... ale nie zawsze to jest najważniejsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolnossące amerykańce:)W tamtym roku w Łebie na polu namiotowym sąsiadem był warszawiak z challengerem-głośne fest bulgotanie ale rasowe przyjemne:)

Nie ma to jak V8 na gaźnikach-rozruch takiego silnika powala na kolana.Długo nic a potem łubudubu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jaki jest wkoncu temat ? Myslalem,ze chodzi tu o nasze beemki.

O dzwiekach innych furek mozemy sobie popisac np.tutaj :

http://www.maxbimmer.pl/threads/11108-Orgia-dzwiekow!!!!?highlight=orgia+dzwiekow

Ale wracajac do tematu,to u mnie rasend23 byl to zwykly Eisenmann "Sport" (Dawny "N"),2x70mm.Taki standardzik.Zaden tam Reuter (niestety :().

Kupilem go nowego,a na filmiku mial przebiegu ok.1600km.

Szkoda,bo chetnie chcialbym go uslyszec po przebiegu od.3-4 tys.

Acha i to tego wyczyszczone katy.Nie wstawialem rurek,poniewaz chcialem jeszcze oszukac diagnostow bo zblizal sie przeglad.:banned:

Pomimo wszystko bylem z niego zadowolony.Gdzies tak od 3500 obr/min dawal niezle po uszach.

W elbtunelu w Hamburgu narobilem kiedys niezlego huku (jak znajde to kiedys podrzuce filmik).

Jak przejechalem kolo mojego kolesia (320i + Eisenmann "ss" 2x76mm,to mina mu zrzedla :dance:).

To jest to o co mi chodzilo,tak do 3500 obr. ladny sound,a od 3500 - bandzior.

Edytowane przez Tomek v8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...