Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Widzę, że jesteś z Wrocławia, weź ten kluczyk, czteropak chłodnego chmielu i przyjedź na gaj to w 20 minut Ci to zrobie. Chyba że lutowaniem uszkodziłeś jakiś moduł - wtedy będę potrzebował jakieś 21minut ;)

Ja mam podobny problem, a mianowicie, nie działają mi oba piloty w kluczykach do E46 po lifcie 2002r. Czy jesteś w stanie wymienic mi aku jak wpadnę z czymś zimnym w postaci 4ro paka złocistej zupy, ewentualnie 0,5 ognistej wody ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem, a mianowicie, nie działają mi oba piloty w kluczykach do E46 po lifcie 2002r. Czy jesteś w stanie wymienic mi aku jak wpadnę z czymś zimnym w postaci 4ro paka złocistej zupy, ewentualnie 0,5 ognistej wody ?
Myślę że się dogadamy :) Jak coś to pisz PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

U mnie pilot nie działał od początku. Postanowiłem wymienić baterie, niestety to nie pomogło.

Zacząłem przyglądać się elektronice i zauważyłem brak dwóch elementów. Według mnie jest to kondensator i rezystor.

[ATTACH=CONFIG]25965[/ATTACH]Czy ktoś wie co to za kondensator(podobno 220P) i co to za rezystor widoczny na zdjęciu?

Co jest napisane na tym czarnym rezystorku 432?

Bardzo dziękuje za wszelkie informacje.

Edytowane przez norbiix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Zacząłem przyglądać się elektronice i zauważyłem brak dwóch elementów. Według mnie jest to kondensator i rezystor.

attachment.php?attachmentid=25965&stc=1Czy ktoś wie co to za kondensator(podobno 220P) i co to za rezystor widoczny na zdjęciu?

Co jest napisane na tym czarnym rezystorku 432?

Bardzo dziękuje za wszelkie informacje.

Czy ktoś wie jakie parametry tych 2 rezyatorkani kondesatorka? Oraz tych 2 powyżej scalakow czarnych malutkich wydaje mi się ze u mnie SA jakieś pokruszone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...