Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!! Mam pytanie do wszyskich uzytkownikow forum jaka jest roznica miedzy 2.2 a 2.0 l -chodzi mi bardziej o czesci chlodzenia blacharke wetylatory itd .Wlasnie kupilem cos takiego a dokladnie 320 ci (coupe) 170KM i jest lekko szturchnieta i niewiem czy moge kupic stadartowe czesci od 2.0l.Prosze o POMOC!!!!!<bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baxol, nie wiem od czego zacząć... Chyba zacznę od Twojej ignoracji, masz gotowe materiały w zasięgu ręki ale lenistwo nie pozwala Ci po nie sięgnąć. Poszukaj na forum dokładniej a znajdziesz strony takie jak realoem.com itd... Wystarczy urzyć funkcji szukaj!!! Tam znajdziesz prawie wszystko czego potrzebujesz. A jak Ci się nie chce, to jak Cię "serdecznie" pozdrawiam i nie zawracaj nam więcej d... na lewo :)

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Dokladnie chodzi mi o lampy ,wzmocnienie ,przedni pas, chlodnice ,blotniki ,maska, zbiorniczek wyrownawczy ,itd ogolnie caly przod .Kolego wiem ze blotniki maska musi byc od coupe lub cabrio tylko zadaje sobie pytanie czy chlodnice pasuja od 1.8 do 2.2. lub 2.0l czy naprzyklad sprezarka klimy pasuje od tych modeli bo ulatwilo by mi kupno tych czesci kolega wyzej pisal ze znajde te informacje na forum ale niestety niedalem rady!Dzieki za odp Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w e46, ale ja mam na dwie e39 - jedna 2.0 M52 150 koni, druga 2.2 170 koni M54 i róznice są dosyć spore - inna chłodnica, inne węze wody z jakimiś czujnikami, M54 ma elektroniczą przepustnice. Pamiętaj, że były również silniki o oznaczeniu M52TuB20 o mocy 150 koni, które mają bardzo podobny osprzęt jak M54. Pytanie teraz czy te częsci pochodzą z M52B20 czy M52TuB20

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sprawa jest prosta , jeśli czegoś nie wiesz..! znajdź np. na allegro coupe z silnikiem 2.2 poproś sprzedawcę o nr. vin. Potem wpisuj ten vin oraz swojej cupety w realoem i porównuj części które Cię interesują (sprawa załatwiona, dobry browar dla mnie):drunk:

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...