Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!

Posiadam auto bmw e90 seria 3 z 2005 r i mam problem z drugim kluczykiem - nie działa centralny nie otwiera i nie zamyka samochodu.Natomiast normalnie nim odpalam!!!!!!!!!Znajomy mi powiedział że w środku jest akumulatorek i się rozładował i muszę go naładować najlepiej przejechać autem gdzieś daleko około 300 km . Nic nie pomogło !!!!!!!! Czy ktoś może mi pomóc albo coś poradzić?

Z GÓRY DZIĘKUJE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak w twoim kluczyku, ale zwykle w kluczykach jest okrągła bateryjka,

pewnie ona siadła... u zegarmistrza lub w jakimś butiku z ******łami w supermarkecie znajdziesz taką bateryjkę za około 15zł

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet gdyby akumulator tam był to potrafią też czasem paść i wymagają wymiany.

Z tego co widzę (nie wiem który rok i w jakim wyposażeniu) to masz baterię nie akku - 3,2V,

więcej tutaj - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=165417

telefon do serwisu to dobry pomysł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w e90 kluczyk sie w stacyjce raczej nei laduje no bo niby jak jak jest cały plastikowy?
Słyszałeś o takim zjawisku fizycznym jak indukcja elektromagnetyczna? Jeśli nie, to nie pisz bzdur.
Ten kluczyk podobno ma akumulatorek i nie można go rozebrać.

Pozdro

Jak ze wszystkim na świecie kluczyk też da radę rozebrać ptanie czy da się go później złożyć :) Na Twoim miejscu zacząłbym od próby zakodowania kluczyka. To jest najprostsze i najmniej inwazyjne. Jeśli to nie zadziała dopiero kombinowałbym z akumulatorem. Zaznaczam w tych kluczykach jest akumulator i włożenie baterii zamiast aku może zniszczyć doszczętnie kluczyk. Zakup nowego to kwota od 500 najmniej ale raczej ten koszt będzie oscylował około 1000zł.

Jeśli nie poradzisz sobie z wymianą, pisz na PW. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja podepne sie pod temat.. Tez mam problem z kluczykiem tylko w E46. Mianowicie moge otworzyc drzwi z pilota oraz samym kluczykiem ale niestety nie moge przekrecic i odpalic stacyjki. Natomiast klucz serwisowy dziala idealnie.

Dodam ze klucz z pilotem nie jest ani krzywy , ani nigdzie wyszczerbiony i na oko jest odbiciem klucza serwisowego....Co to moze byc?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyrobił się,rozmawiałem z gościem,co dorabia klucze do aut(dobry jest)i powiedział mi,że przychodzą ludzie dorabiać,bo jak zamówili klucz z serwisu,to nie pasował:bag:,

chodzi o to,że kluczyk,wraz ze stacyjką,wyrabiają się,i nowy klucz,już nie chce pasować(wtedy niszczą go,ale i tak musisz zapłacić:bag:),a u ciebie być może,klucz wyrobił się bardziej ,serwisowy pasi,a ten nie(teoretyzuje,ale coś w tym może być)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...