Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, chciałbym się was zapytać czy ktoś już regenerował turbinę we Wrocławiu, jak tak to gdzie polecacie?

Szukam poleconego serwisu, do regeneracji turbin. Padła mi przed świętami a jeżdżę E46 320d moc 150 (rok 2002, Sedan)...

Z góry sorry jeżeli jest już taki wątek na forum ale szczerze nie znalazłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

ja w poprzednim aucie kupiłem turbo tutaj:

Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Naprawa, serwis i sprzedaż turbosprężarek, naprawa turbin

auto było po sofcie turbo było od innego auta, turbina pompowała 1,5b gdzie w serii powinna 1,3 turbo było regenerowane założyłem i po 2 miesiącach się wysypała, oddałem na gwaranci i bez najmniejszych problemów wymienili na gwarancji na drugiej turbosprężarce zrobiłem 20kkm cały czas z podwyższonym ciśnieniem i nic sie nie działo, z tego co wiem do tej pory wszystko z nią jest ok.

także mogę polecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat turbin troche poczytałem i większość wypowiedzi jest bardziej przychylne ku regeneracji, bynajmniej do tego modelu, we Wro znalazłem 2 firmy z polecenia jedna nie miała części u drugiej (droższej) zostawiłem dzisiaj turbinke, jeżeli zrobią zamontuje to dam znać jak się sprawuje... oby nikogo nie faszerować nie sprawdzonymi informacjami dane firm nie podam... dopiero jak sprawdze

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinie na ten temat zawsze są podzielone- mowa oczywiście o regeneracji. Taki sam dylemat miałem w przypadku tylniej belki,ale koniec końców wyszło mnie to taniej,a zrobione było naprawde solidnie,więc myślę że warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siemka... Polecam ci turbiniarzy na ul. Czechowickiej... Poiadam warsztat i dosyć i od paru lat oddaję im turbiny do regeneracji.. A przyjeżdza do mnie doś dużo klientów z tym problemem... Dają roczna gwarancję i ceny maja doś niskie.. Jesli chcesz to możesz do mnie podjechać i załatwimy ten temat... Bo sama regeneracja jezli pusciła olej nic ci nie da... Należy jeszcze wyczyscić uklad ssący a zwłaszcza kolektor i zawór EGR... Mój tel. kom. 607 35 49 33

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...