Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...

Witam Nadal mam problem ze swoimi światłami Wymieniłem żarniki na nowe niby świeci troche lepiej ale i tak tragednia Abstra****ąc od tego że jeden xenon wyraźnie świeci słabiej od drugiego to światła świeca strasznie w dół Jadąc w nocu na światłach mjania to jakaś udręka Nawet długie świeca bardzo w dół poniewaz oststnimi czasy w nocy jeżdze cały czas na długich i co więcej długie nikogo nie oślepiają Regulacja ręczna ustawiona jest na maxa w góre Po włączeniu zapłaonu niby coś się tam poziomuje ale nie wiem czy poziomuję sie wystarczająco Czy poziomowanie dotyczy także długich ?

Nie wiem co mam robić znajomi radzą żebu zregenerować lampy dzwoniłem do Łodzi całkowity koszt regeneracji to 350 zł za szt + wysyłka razem jakieś 800 zł tragedi nie ma

Mam też podejżenia że wina leży po stronie czujnika poziomowania xenonów czy mozna sprawdzic na kompie czy ten czujnik działa poprawnie

Podadzcie coś pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po właczeniu zapłonu światła opadaja na dół i wracaja do góry także myślałem żę to wlaśnie jest poziomowanie Ale ręcznie tez mozna ustawiac lewo prawo góra dół Lampy są ori

Regulatory są ok

Co myslicie na temat tej regeneacji w której skład wchodzi : rozklejenie kloszy, regeneracja soczewek regeneracja odbłysnika , wymiana regulatorów bez wzgledu na to w jakim są stanie polerowanie kloszy oraz montaz kloszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze tak Jak Dirty Pisze, ja mialem uszkodzone regulatory to swiatla swiecily przed samym zderzakiem, obiawialo sie tym ze luzno mozna bylo poruszac reflektorem, a co ciekawe tez bujaly sie po odpaleniu i to mnie wprowadzalo w blad .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po właczeniu zapłonu światła opadaja na dół i wracaja do góry także myślałem żę to wlaśnie jest poziomowanie Ale ręcznie tez mozna ustawiac lewo prawo góra dół Lampy są ori

Regulatory są ok

Co myslicie na temat tej regeneacji w której skład wchodzi : rozklejenie kloszy, regeneracja soczewek regeneracja odbłysnika , wymiana regulatorów bez wzgledu na to w jakim są stanie polerowanie kloszy oraz montaz kloszy

Ja regenerowalem w lipcu w firmie PVL z zabrza, poza efektem regeneracji kloszy jestem zadowolony, cena z wymiana regulatorow i transportem 595zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Witam Lampy przyszły z regeneracji i powiem tak Różnica jest zadziiająca naprawdę szok Lampy wysłałem kurierem w poniedziałek w czwartek o 12 stej mialem je już z powrotem polecam

Można się dowiedzieć gdzie kolega to regenerował i czy koszta spustoszyły mocno portfel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można się dowiedzieć gdzie kolega to regenerował i czy koszta spustoszyły mocno portfel?
Jeśli jesteś z wrocławia to mamy na miejcu fimę która metalizuje powierzchnie odbłyśników. Cena za szt z tego co wiem to jakieś 80zł ale to muszę potwierdzić. Jeśli chcesz ja niedługo swoje będę oddawał do nich to możemy połączyć sprawę i może się wywalczy jakiś browarek upustu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam ten zakład i widziałem ich robote. Powiem, że nie spodziewałem się tak dobrego efektu. Jedyny problem to późniejszy montaż tych odbłyśników, ale to temat na inny czas.

Zróbmy tak, zbierzmy wszystkich kto chętny na taką regenerację i wtedy ustawie wszystko z tą firmą. Tego samego dnia rano oddamy i pod wieczór odbierzemy zregenerowane odbłyśniki. Ja potrzebuję zregenerować 5 odbłyśników główne i dwa od przeciwmgielnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę problemu możemy się spotkać i porównać. W sumie ja na swoje światła nie narzekam ale jak można je polepszyć to czemu nie :)

Problem z czyszczeniem odbłyśników jest taki że każde naruszenie struktury nawet lekka ryska lub paproszek na odbłyśniku będzie powodowało że odbłyśnik zacznie się wypalać i warstwa metalu odejdzie od klosza. Soczewkę mogę sobie wyczyścić ale raczej to nic nie da. Wymiana palników to na bank pomoże, ale na tą chwilę inne ważniejsze sprawy są do ogarnięcia. Więc to tylko przy okazji bym robił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5oul

mnie bardziej chodzi o kompleksową naprawę lampy, bo o ile regulatory mam naprawione to martwię się właśnie o odbłyśniki i planowałem kompleksową naprawę całej lampy tak jak kolega który gdzieś tam wysyłał te lampy, ja szukam takiej firmy we Wrocku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...