Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Hej :) Wymieniał ktoś z Was tarcze i klocki na przód w bmw e36? Ktoś może orientuje się ile kosztuje wymiana na warsztacie?

takie coś sobie chce zamontować - co Wy na to?

ATE TARCZE POWER DISC + KLOCKI PRZÓD BMW 3 E36 E46 (1970836609) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dasz rade spokojnie to sam zrobic jak ci kasy szkoda.....

jak ci jakas śruba zapiecze to wd-40 i następnego dnia lepiej spróbuj:P.....ale.....

pytanie....czy później odpowietrzysz układ caly z DRUGĄ OSOBĄ<prosta sprawa>...przy ściąganiu klocków z tłoczka wywali ci plyn:D

ja wymieniłem wszystko sam...a odpowietrzyłem z mechanikiem za freeko:lol:

Edytowane przez willi230
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZIMMERMAN NAWIERCANE TARCZE KLOCKI TYL BMW E46 330 (2043664883) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ja kupiłem ponad 2 lata temu u tego gościa taki zestaw tylko na przód , nic się zabardzo nie sypie, a i tarcze dziś wyglądają jak nowe polecam Ci taki zestaw , a i sam wymieniałem i nic nie musiałem odpowietrzaćlolol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

willi230 w tym przypadku to już tylko regeneracja zacisku chociaż są i tacy co namiętnie naciskają pedał hamulca w czasie gdy zacisk jest bez klockow -zdziwieni że wypada tłoczek i wali płyn:)

Edytowane przez Dziki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujek założył te tarcze do e46 jakieś 1,5 roku temu. Jak do tej pory nic się nie dzieje :)

Ja podobnie jak Bastars założyłem u siebie tarcze Zimmermann Sport (wiercone) + klocki Zimmermann na przód i tył ok. 2 lata temu. Kupowałem poprzez stronę: Hamulce, Tarcze hamulcowe, Zimmermann, Bębny hamulcowe - LEWIAN

Jestem zadowolony i szczerze polecam, no i ten efekt na aucie z tarczami wierconymi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...