Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem taką oto historię jednego właściciela BMW z silnikiem N52 i jego kłopoty z tymże silnikiem pytanie_bmw ponoć częste przypadłości

Wydał 220 tys. zł na nowe BMW. A po przebiegu 87 tys... - Motoryzacja w INTERIA.PL - samochody, motocykle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczescie to nie moj motor...

Ale ogolnie sprawa nieciekawa, na miejscu chlopa chyba bym sie pochlastal, zostawic kupe kasy w salonie i sie nawet autem nie nacieszyc. Z drugiej strony, takie akcje nie tylko w BMW, wystarczy wlaczyc Turbo Kamere, co chwile sie takie sytuacje zdarzaja i to we wszystkich markach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa pewnie wyglądała tak: ta część jest dobra, ale wie Pan - lepiej wymienić już i będzie miał Pan spokój. Ja w sumie chyba też bym kazał powymieniać wszystkie części.

Ale po prawdzie - auto 90000km i generalny remont silnika? A wszystko robione w ASO - mogli po cichu zrobić, bez dodatkowych opłat (skoro wiadomo, że to wada fabryczna tych silników) i myślę, że Pan następnym razem też wziąłby nowe auto od nich z salonu. A tak pozostaje niesmak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ale moim zdaniem większość firm idzie na łatwizne i wprowadza nowe modele coraz szybciej.

Obliczone silniki do maximum i połowa częći produkowanych przez podwykonawców i nie pilnując co się dzieje dalej.

Według mnie gwarancja jest dawana na lata lub przebig kilometrów za przeproszeniem także po jajach powinien dotać servis.

Tylko w polsce klijent to nikt za coś takiego w niemczech czy innycm cywilizowanym kraju właściciel stracił by prawo do servisowania marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...