Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

słuchajcie panowie z tego co sobie dziś wyczytałem wklepując w google tak z ciekawości " Krzywa 2012" to wyświetliły mi się chyba ze 3 forum gdzie informują że jakiś zlot się odbędzie, więc wydaję mi sie raczej że coś będzie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I będzie pewnie tak jak ostatnio - ludzie spragnieni szaleństw przyjadą siłą 9 tysięcy zawodników, z których 70% będzie miało w dupie jakiegolwiek zasady BHP i ergonomii :mrgreen: Myślę, że zwali się mnóstwo ludzi, napewno warto tam pojechać tylko ustawić sie tak jak ostatnio gdzies na uboczu, w miarę bezpiecznym miejscu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
co do Krzywej to wszyscy pisza zeby sie zebrac, ale nie ma zadnego info oficjalnego..

No właśnie o to chodzi ... z tego co widzę nikt się nie podjął organizacji jak w tamtym roku Street-Roulette , więc raczej lipa z wyjazdem na krzywą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Nie wiem dla mnie prosta sprawa , jak nikt nic nie organizuje na Krzywej to ja raczej odpuszczam , nie chce mi się lecieć 200km żeby zjeść kiełbachę z grila , jak mogę zrobić 50km na skarbimierz i zobaczyć taką samą partyzantkę i też pogrilować :)

Jak coś się ruszy na innych forach i będzie wiadomo , że ktoś to ogarnie na krzywej to temat do przemyślenia jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem zawsze możecie w Jelczu-Laskowicach pod wieżowcem dawnego JELCZA.

Już pare zlotów tu było fakt rarytasów tu nie ma ewentualnie nad stawem ale progi nie pomogą jak ktoś ma glebe:4:.

Tak prawde mówiąc spot można zrobić wszędzie tylko kwestia organizacji.

a zresztą co niektórzy znają to miejsce bo spot już tu był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Ja odpuszczam Krzywą , niestety jak zamknęli tą szerszą część lotniska a przyjedzie tyle ludzi co rok temu i wszystko będzie się rozgrywało na tym kawałku gdzie parkowaliśmy to będzie istny armagedon :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...