Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

dawajcie na krzywa a nie mulicie jak dziadkowozy
Nie no spoko... dosłownie lecę na nieogarnięty zlot żeby mi jakiś poj*b w dziecko wjechał bo nie zapanował nad głupotą. Dodam, że ja pojadę z dzieckiem, Forest z dwójką, Pola przy nadzieji i jeszcze kilka osób w podobnej sytuacji jak my czyli z dziećmi i w stanie błogosławionym... Nie mam nic przeciw spotkaniu się i wspólnej imprezie ale bez organizacji pomimo szczerych chęci spotkania się nie mam zamiaru ryzykować.

Lepsze rozpoczęcie sezonu w spokojniejszym miejscu niż taka partyzantka. Szkoda, że w weekend nie da się wjechać samochodami na Ślęże. Tam jest świetne miejsce na ogień i grila. Jest duży parking i ogólnie super widoki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze 5oul, Krzywa to fajna miejscówa ale biorąc pod uwagę to co się działo w tamtym roku czyli totalny roz******l i brak jakichkolwiek zasad...byłem tam dosłownie 5 minut od przyjazdu gdy mało co nie ******lnął mnie jakiś wieśniak w Lagunie bo wpadł na za***isty pomysł by wejść sobie na ręcznym na główny pas którym poruszało sie kilka tysięcy osób. Generalnie impreza była fajna ale biorąc pod uwagę ogólną samowolkę, bandy wiesniaków którzy chcą się pokazać w swoich 1.4 na gazie i zapierdalają między ludźmi by poczuć adrenalinę...chyba faktycznie wolałbym spokojnego grilla z innymi dziadkowozami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
jesli pogoda dopisze to wyjazd na krzywa moglby byc bardzo fajny...
dawajcie na krzywa a nie mulicie jak dziadkowozy

Czy ktoś Wam broni jechać na Krzywą ?? ja pierdziele wolny kraj ... praktycznie każdy z dziadkowozów uzasadnił czemu nie chce jechać ...

tez chcialem uzyć tego okreslenia, ale jako mlodemu stazem forumowiczowi mi nie wypadalo... ;-)))

... to co wymiękłeś ?? trzeba było napisać bo teraz hipokryzją powiało :2bacik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tu hipokryzja? Mordulec przeciez to nie byla zadna wycieczka personalna. Po co sie denerwowac?

szczegolnie ze na koncu poprzedniego posta wyraznei zaznaczylem jak trzeba podejsc do mojej wypowiedzi... (jest przeciez chyba mocno widoczna emota ?)

Wyluzuj, przeciez nie mialem nic zlego na mysli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Gdzie tu hipokryzja?

... hipokryzja to chyba jest wtedy jak ktoś myśli coś innego a pisze coś jeszcze innego , chyba że mnie wikipedia okłamała przed chwilą

Po co sie denerwowac?

... nie widziałeś mnie jeszcze zdenerwowanego

Wyluzuj, przeciez nie mialem nic zlego na mysli.

... wyluzowany to ja jestem cały czas

na koncu poprzedniego posta wyraznei zaznaczylem jak trzeba podejsc do mojej wypowiedzi... (jest przeciez chyba mocno widoczna emota ?)

... no właśnie słabo ją widać .... my dziadkowozy mamy już problemy ze wzrokiem i na przyszłość używaj tych bardziej żółtych-oczo***nych żeby nie było nieporozumień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecę na krzywą jeżeli praca pozwoli bo po długim czasie w gipsie to pewnie mnie teraz zajadą :cry: jak będę zrobię fotorelację nie ukrywam ż e zupa droga a lpg u mnie niema tak że lecę gdzie bliżej choćbym miał auto tam na cpn-nie zostawić dla bezpieczeństwa :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam ja mam parking w Oleśnicy:) na Kauflandzie:)

[ATTACH=CONFIG]19090[/ATTACH]

znakomity dojazd:) ul wojska polskiego to trasa nr8:)

wszyscy parkują pod wejściem a druga strona parkingu jest zawsze wolna:) coś jak na magnoli:) wszyscy pod wejściem a na końcu My na najtach bo wolne:):dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...