Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mordulec

Dobra to jak kto może niech się rozezna po okolicy jak wygląda sprawa np. na :

-placu w Jelczu

-w Oleśnicy na tym lotnisku

-można by pomyśleć nad Chrząstawą nad jeziorko na grilla

-względnie też nad jeziorkiem w Jelczu

Ogólnie temat otwarty jak ma być grilowo to będzie dużo łatwiej , ale fajnie by było zrobić jakiegoś Moto-Grilla czyli jakiś asfalcik by się przydał też do pojeżdżenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym chętnie wpadł na spot&grill w końcu poznać ekipę ;) i jestem za tym żeby zrobić po świętach.

Co do Chrząstawy to mogą mieć kłopot z wjazdem koledzy z niskim zawiasem... No chyba że coś tam się zmieniło od wakacji?

A co powiecie na Szczodre k/Długołęki? Tam też jest sporo miejsca ;) Mogę przy okazji zobaczyć jak aktualnie ma się tam sytuacja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to jak kto może niech się rozezna po okolicy jak wygląda sprawa np. na :

-placu w Jelczu

-w Oleśnicy na tym lotnisku

-można by pomyśleć nad Chrząstawą nad jeziorko na grilla

-względnie też nad jeziorkiem w Jelczu

Ogólnie temat otwarty jak ma być grilowo to będzie dużo łatwiej , ale fajnie by było zrobić jakiegoś Moto-Grilla czyli jakiś asfalcik by się przydał też do pojeżdżenia :)

Deklaruję się, że z ogromną chęcią zajme się rozeznaniem na terenie Jelcza ale rozumiem, że na po "świętach", a date w razie Wu się ustali;) Ode mnie tyle, że u nas w Jelczu nie ma gdzie poświrować na prostej ale poza tym oba miejsca na grilla są fajne i tak jak Forest pisał parkować też jest gdzie:D! Tylko nad stawem są 2 progi zwalniające...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...