Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

wiadomo rakietowej nikt opuscic nie moze :grill:

w dodatku zlot jest charytatywny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i kazdy ma na niego wpasc

ale nikt nie mowi ze po zakonczeniu nie mozna wpasc przejazdem na legnicki wies tuning :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc poczyniłem kroki w związku z Chrząstawą Małą, która znajduje się z 7 km od Jelcza. Teren, który jest na zdjęciach jest spokojny, cichy i posiada łatwy dojazd bez dziur, chopek itd...

Problemem jest brak miejsca do ewentualnej kreski... Ale jedziemy sie ścigać czy pobawić przy grillu?:D

Jest dłuuuga osamotniona prosta, wzdłuż której stoją latarnie, ale miejsca na 2 auta brak... Tylko mijanie się jadąc naprzeciw siebie. Miejsca do parkowania na równej moim zdaniem łące a ci co mają prześwity do 7 cm to na brzegu drogi proponuję:)

Poza tym jest na prawdę sporo miejsca do grilowania i postawienia aut wokół. Na zdjęciu widać tak jakby rondo na łące: Wokół znajdują się lasek, łąki, jeziorko, rzeczka i z jednej strony zabudowania oddalone o jakies 700 m przez pole....

Uważam, że miejscówka jest na prawdę spoko, ale głos należy do większości!:)

Zdjęcia poniżej:

obraz011ui.th.jpg obraz012wv.th.jpg obraz011ui.th.jpg obraz013gg.th.jpg obraz005su.th.jpg

obraz007mz.th.jpg obraz013gg.th.jpg

Edytowane przez HUDY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy i koleżanki może by dało się przełożyć zlot Reni niewiem o tydzień dwa trzy lato jest długie może można pogadać z BMW zachód niwiem jak to organizacyjnie wygląda ale ja chciałbym być i w Legnicy i na Redeco moim zdadniem jak im wypali tuningowisko to warto się pokazać jako klub moim zdaniem to darmowa promocja zresztą klub i tak jest znany :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że zmiana terminu na Rakietowej to nie taka prosta sprawa...moim zdaniem nie ma sensu 1,5 miesiąca przed zlotem wywracac wszystko do góry kołami. Zaklepany tor, hamownia, info w innych Klubach puszczone już dawno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wybieram spokojne zacisze w gronie Maxbimmerów zamiast przejazdy jakiś popaprańców, którym brak wyobraźni jak tomiało miejsce rok temu w Krzywej. Mam zamiar zabrać dzieci zatem tak by było bezpiecznie:) A proponowany wstępnie termin 15.04. jak najbardziej mi pasuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra na lotnisku spoko jest!!!! byłem dziś i można tam robić 15 kwietnia Spota:) miejsca kupe trawka przystrzyżona:)

jakiś kolo w124 ćwiczył drift:) ludzie z pieskami sobie po trawce spacerowali:) po prostu cisza i super miejscówka:)

tak więc Klubowicze pisać temat ze spotem :)

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lekkie ot w temacie KRZYWEJ :P

[TABLE=width: 100%]

[TR]

[TD=colspan: 2]jedna wielka ****nia, tylko czekałem aż coś się stanie no i stało się - dwie osoby na Hondzie 900RR mocno pocałowały Audi A4 w bok, przyjechały dwie karetki i pozabierały poszkodowanych ale widziałem że z jedną osobą było mega słabo (zero przytomności i oznak życia). A tak pozatym to standardowo - walka o przetrwanie i ciągła ucieczka od 'drifterów', kamyki strzelane spod kół prosto na auta i tak dalej. Niektóre auta mega grube.[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

by Seb00[TABLE=width: 100%]

[TR]

[/TR]

[/TABLE]

31173164.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to dobrze, że odpuściliśmy... Już rok temu było sporo niebezpiecznych akcji...

... ale to raczej było do przewidzenia , skoro była zamknięta ta większa i szersza część lotniska ... a wiadomo ćwiartkowcy+drifterzy+motorki = musiało coś się wydarzyć ...

Tak czy siak już niedługo każdy będzie mógł poszaleć na rakietowej :grill::drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam nadecyzję o zlocie kiedy i gdzie.

Jeśli chodzi to popieram akcje kiedy komuś się pomaga.

Sam mam syna autystyka ale w życiu zostałem nauczony że mogę polegać sam na siebie nawet na rodzinę nie mogę liczyć.

A tak w ogóle pogarda z mojej strony jest dla urzędników bo nie powinno być miejsca na takie sytuacje.

Każdo z nas powinno mieć prawo do dostępności lekarzy i leków a w razie do kalectwa to w ogóle .

jestem z wami choć czasem moge być źle rozumiany.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było grubo,prawda miras

grubo to mało powiedziane :D

poznałem chlopaczków z za***iscie zadbanej m5 e39 furka konkrecik

przy okzaji zostawilismy ich z tylu na kresce :dance:srałdi rs4 :D

było mega grubo, MEGA ZIMNO!, gril był, przypałów co nie miara najlepiej zapierdalajacy drifterzy na pasie o szerokosci 80 metrow z samochodami po obu stronach i tysiacami ludzi zapierdalaja bokami ponad 100 km/h ;D

ale nie powiem gosciu z e30 przygotowanej typowo pod drift(chyba gdzies startuje) ogarniał temat za***iscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...