Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

czesc. mialem dokladnie ten sam problem okazalo sie ze wtrysk uszkodzil uszczelke pod pokrywa (taka na cala dlugosc pod wszystkimi wtryskami) wymiana tej uszczelki i tej malej okraglej przy wtrysku plus zalane filtry i wymienilem tez odme. ja mialem oleju z ropa na dwa palce. mam tylko teraz po tym wszystkim jeden problem, czuje spaliny w kabinie na postoju. wszystko ladnie wyczyscilem (jestem pedantem pod tym wzgledem wiec dwa razy w tygodniu szmatka i czyszcenie pod maska), ale niestety ten zapach nadal czuc. powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
czesc. mialem dokladnie ten sam problem okazalo sie ze wtrysk uszkodzil uszczelke pod pokrywa (taka na cala dlugosc pod wszystkimi wtryskami) wymiana tej uszczelki i tej malej okraglej przy wtrysku plus zalane filtry i wymienilem tez odme. ja mialem oleju z ropa na dwa palce. mam tylko teraz po tym wszystkim jeden problem, czuje spaliny w kabinie na postoju. wszystko ladnie wyczyscilem (jestem pedantem pod tym wzgledem wiec dwa razy w tygodniu szmatka i czyszcenie pod maska), ale niestety ten zapach nadal czuc. powodzenia

mozesz wyslac linka jak wyglada ta uszczelka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po ściągnięciu osłony silnika tej od filtra powietrza ,nad odmą widać jak właśnie z odmy pluje olejem i w miejscu który zaznaczyłeś na zdjęciu ten wypluty olej się gromadzi i w ogóle wszystko naokoło jest w oleju wyciągnąłem odmę i przeczyściłem (odsączyłem olej z filtra) i wymyłem plastikową obudowę ,po ponownym zamontowaniu niby wszystko gra ale nie jechałem jeszcze nigdzie i nie wiem czy odzyskał już pełną moc

czy zaślepienie EGR-u może mieć wpływ na ilość oleju w odmie?pytanie_bmw a może wycięcie kata? pytanie_bmwbo ostatnio przeprowadziłem te dwa zabiegi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...