Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Oni sa ***nieci, drogi ****owe jak byly tak sa.. A oni sie "zbroja". Mam nadzieje, ze ktos sie za to w koncu wezmie, ostatnio spora ilosc fotoradarow zdemolowali, popieram.

Ich zadaniem będzie nagrać wyczyny kierowcy (zwykle przekroczenie prędkości) i... pozwolić mu jechać dalej. Nie oznacza to, że łamiący przepisy zostanie bezkarny.

I tu dowod na to, ze te *****y chca tylko kasy, nie obchodzi ich czy za 10 minut jadac 200km/h zabijesz male dziecko, wazne, ze dostaniesz mandat, ktory trzeba zaplacic! ZENADA!

Edytowane przez ChriS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmniejszy tylko zwiekszy, teraz kazdy na widok ITD bedzie dawal po heblach do podlogi... A poza tym, to wala kierowcow po lbach ile wlezie, przyrabiaja na nas na kazdym kroku. A co najlepsze, widze, ze nawet nie beda laskawi zatrzymac owego kierowcy, tylko dowie sie on o swoim przewinieniu pol roku pozniej, gdzie ja np. zapomne w ogole, ze bylem w tym miejscu, gdzie dajmy na to pstrykneli mi fote. Jak tak dalej pojdzie, to w miescie takim jak Ostrow bedzie chyba z 10 kierowcow, reszta po prawku :|

A jak do Panow ITD powiem: Witam Panow Lacoste - to bedzie obraza funkcjonariusza czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zmniejszenia ilości wypadków to myślę, że wpłynie znacznie. Tutaj każdy jedzie jak znaki mu pozwalają i jest bardzo mało wypadków, a jak ktoś się wychyla to zaraz prawko mu zabiorą i na nowo egzamin plus mega kara. Ja to już sie nauczyłem jeździć na emeryta i w Polsce dziwnie się czuję jak jadę 60 przez miasto, a każdy mnie wyprzedza, albo siedzi mi na dupiie, żeby sprowokować do szybszej jazdy. Na pewno głupie w Polsce jest ustawianie znaków 100, za kilometr 40, po 2km odwołanie zakazu, po 3km znowu 40 i tak w kółko. Eco jazda w PL jest niemozliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdemontowali bo nowe mają być tylko żółte ale to nic bo będzie pełno takich rozstawianych czy w autach nie oznakowanych itp.

Więc nie długo wszędzie trzeba będzie jechać 40-60 km/h bo inaczej będzie po prawku...

Polska schodzi na psy...

Dróg nie mamy,a jak mamy to dziurawe,paliwo drogie to jeszcze NAS chcą mandatami wykończyć.

Polski rząd szuka pieniędzy tylko u zwykłych obywateli,niech sobie obetną pieniądze i podniosą podatki dla wielkich korporacji a NAS niech zostawią w spokoju !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podniosą podatki dla wielkich korporacji a NAS niech zostawią w spokoju !

Nie prowokuj ich takimi pomysłami, bo korporacje i tak znajdą sposób na obejście takich podatków, a po czasie uderzą one w NAS :(

Wczoraj w wiadomościach pokazywali kierowców, którzy na autostradzie A2 jeżdzą pod prąd - i to zarówno auta osobowe jak i ciężarowe. Najgorsze, że jadą lewym pasem (dla tych co jadą prawidłowo), czasami w kolumnie :shock:, potem jeszcze nawracają by zjechać z autostrady. Może najpierw się takimi kierowcami zajmą, a nie non stop tylko hasła "prędkość zabija".

Dziwne, że w Niemczech, gdzie na autostradach jest jedno tylko ograniczenie (nie mniej niż 80km/h - pomijam znaki), jest także najmniej wypadków (przynajmniej tak kiedyś słyszałem - może coś się zmieniło)??? Należy dać ludziom dobre drogi, edukować jak się zachowywać na drodze i walić kary za jazdę bez wyobraźni (np. 150km/h przy szkole), a nie stawiać radary co 1km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minimalna prędkość na drogach też powinna być,bo wyjedzie taki "niedzielny kierowca" i jedzie po mieście jak żółw i to lewym pasem i myśli,że jest królem szos...

Na autostradzie jest taka, a do zwykłych dróg tez sa paragrafy, mówiące że nie można lewym i to 20km/h ale kto to ściga, łatwiej postawić radar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pocieszenie zerknijcie na stronke Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego, jest tam podana lista świadectw legalizacji fotoradarów.

Świadectwa legalizacji fotoradarów | GITD - serwis internetowy

Jak widać cześć z nich jest mocno nieaktualna. Jak by komuś przyszła fotka powinien na niej być numer fabryczny fotoradaru. Warto sprawdzić czy ma legalizacje. Możliwe, że mandat będzie nieważny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...