Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Czlowiek pogoda, non stop zmiana :D

Nie do konca. Przeciez od samego poczatku byla mowa ze bedzie zmiana samochodu tylko nie wiadomo czy e39 czy e34.. ;)

A takiego fajnego Turasa miałeś ... i nie chciałeś go zagazolinować lolol

Wez mi nawet nie przypominaj, szczegolnie ze wiemy jak ona teraz wyglada u nowego wlasciciela.. :bag:

Akurat tą e34 co pokazałeś na foto to większość z Nas chciałaby mieć.

Tylko ciężko o zadbany egzemplarz.

Bede szukal kuog

Osobiście wole E34 w trumniaku, jakoś, podobnie jak E39 :drunk:

Z praktycznego punktu widzenia, trumniak lepszy bez porownania. Ale styklistycznie, sedan dla mnie wymiata :drool: W przeciagu kilku miesiecy mam nadzieje ze cos sie pojawi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne wszystko ładnie e34 za stare i rdza bierze ale i także widziałem e39 w kiepskim stanie.

Nie oszukujmy siebiemotoryzacja idzie dalej w produkcję jednorazówek im nowsze auto tym bardziej kiepska jakość.

Znów mnie pojedziecie za to co piszę ale chyba już się nie zmienię Dla mnie najmłodszymi modelami jakie bym kupił to e34 i e32 bo e36 jakoś mi nie leży brak mi w nim miejsca i jest zbyt sztywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wozu tak naprawdę z tymi e34 czy to w turasie czy sedanie to jest tak,że jeśli ktoś kiedyś posiadał-zadbał w pewnym momencie o blachę a przy okazji o terminową wymianę części eksploatacyjnych to biorąc pod uwagę zakapiorski charakter E34 to wiadomo jaki jest los zakapiorów-prędzej czy później dostają dożywocie.

Moja już ma taki stan ,że sprzedaż nie wchodzi w gre-robić furaka przez kilka lat/dbać o każdy detal/poświęcać czas by sprzedać za kwotę która ani kupującemu ani sprzedającemu nie pasuje?-o nie:)

Już miałem kilka propozycji kupna(facet ze sztućcami wyszedł z knajpy przed którą na chwilkę przystanąłem i "panie daje 12000 z miejsca szukam 2 lata porządnej e34 i nie mogę znaleźć")

Wozu ceny rynkowe nas nie dotyczą bo E34 można mieć już od 1500zł - tzw.perełki jeśli takowe są to kwoty rzędu 14/15000zł ale w opcjach ze słabymi silnikami i to ostatnio cholerna rzadkość.

Za e34 w V w za***istym stanie to kwoty bliskie 20000zł-ba nawet w niemcowni e34 V8 już po 4/4,5 tyś Ojro sie pojawiają.

Kiedyś widziałem E34 ze śląska za 30000 i to nie Mka tylko właśnie Vka b40-już się facet rozmyślił.

Wielu użytkowników już zostawia sobie te perełki dla siebie i rynek wtórny się kończy.

Wozu będzie Tobie ciężko coś sensownego znaleźć no chyba że jedynym kryterium jest rdza.

Lucius nie ma ani grama rudej na swoiej 540-to zapytaj się go czy sprzedaje?-jeśli tak to sam sobie odpowiedz przy jakiej kwopcie bedzie dopiero to rozważał.

Swoją drogą na terenie stacji benzynowej RÓŻA koło przejazdu kolejowego(wiesz gdzie) od kilku dni widzę ładne e 34 w turasie z kartką-prezentuje się spoko z daleka bo nie podjeżdzałem ale co jak co ale linia E34 jest za***ista i śmiało bije na głowę linię e39:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smigalem e39 528. Wygodny i wogole, ale nie widze zadnego wielkiego przeskoku miedzy e39 a e34. Moze troche subiektywne bo do e34 jestem po prostu mega pozytywnie nastawiony i dla mnie ten model ma "to cos".

Wozu - ja mam to samo :) Też mi się wydaje, że moje e34 jest lepsze niż była brata e39 :) Teraz brat zmienił na e38 740 - no i tu już mam problem (u mnie R6 u niego V8 - także wiem dlaczego Cię ciągnie do V8 )

Prawda jest taka, że fajną e34 będzie ciężko znaleźć, ale zgadzam się w 100% - ona ma "to coś"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Uzbieraj kasiore na e38 a nie zamieniasz na to samo :P,

- jazda v8 na manualu po wrocku jest za***iscie meczaca,

- przemysl inny setup parku maszyn w rodzinie: np. do roboty cokolwiek byle jezdzilo, do wozenia rodzinki e38 750, do zabawy juz cos masz. Dlaczego szkoda e34/e38 (zalozenie ze za***isty stan) do jezdzenia do pracy/ w korkach po wrocku bo jak ci jakis ciul wjedzie w autko to z OC dostaniesz takie kokosy ze ci nie starczy na wymiane opon nawet (patrz co najmniej dwa przypadki za***istych e34 z 5er - Sybir, orzel - gdzie wyceniono je na ok 4kPLN, notabene moja e36 wyceniono na 3900 a stan jej jest szkoda gadac). Oczywiscie najlepiej jakby sie nic nie stalo ale patrzac jak ludzie jezdza teraz a jak 10 lat temu to trzeba miec to na uwadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woz'u nie wiem czy to coś wniesie w tym temacie, ale pare dni temu oglądałem 518i E28 z 1983r.(moja rówieśniczka :) ) i gęba sama mi się otworzyła. Autko stoi ponad 3 lata w trawie. Wyblaknięta niesamowicie, kierownica się rozpada w rękach od słońca, na oponach mech, a blacha zdrowa! Kładłem się pod auto, lekki nalot rdzy do usunięcia szczotką drucianą w kilku miejscach, drzwi wewnątrz jakby niedawno z fabryki wyjechały, progi zdrowe, na jednym ślad od przytarcia, odrobina rdzy, spokojnie do usunięcia papierkiem ściernym, albo szczotką, ale NIC poważnego. Zaskoczył mnie ten samochód niesamowicie. Kolega chce ją kupić jako zimowe auto, żeby swojej E36 nie uszkodzić w zimie, szkoda mi trochę tej piąteczki, ale nie kupię czwartego auta. Jeśli on ją kupi to na bank ja będę ją robił, możliwe, że bedzie stała u mnie dość dlugo, to wrzucę jakieś fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woz'u nie wiem czy to coś wniesie w tym temacie, ale pare dni temu oglądałem 518i E28 z 1983r.(moja rówieśniczka :) ) i gęba sama mi się otworzyła. Autko stoi ponad 3 lata w trawie. Wyblaknięta niesamowicie, kierownica się rozpada w rękach od słońca, na oponach mech, a blacha zdrowa! Kładłem się pod auto, lekki nalot rdzy do usunięcia szczotką drucianą w kilku miejscach, drzwi wewnątrz jakby niedawno z fabryki wyjechały, progi zdrowe, na jednym ślad od przytarcia, odrobina rdzy, spokojnie do usunięcia papierkiem ściernym, albo szczotką, ale NIC poważnego. Zaskoczył mnie ten samochód niesamowicie. Kolega chce ją kupić jako zimowe auto, żeby swojej E36 nie uszkodzić w zimie, szkoda mi trochę tej piąteczki, ale nie kupię czwartego auta. Jeśli on ją kupi to na bank ja będę ją robił, możliwe, że bedzie stała u mnie dość dlugo, to wrzucę jakieś fotki.

Wbrew pozorom wnioslo. Widac, ze jednak mozna trafic na wiekowe auto z dobra blacha :) Szukam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze co, ze jak? :D 540 poszlo juz?

Jeszcze nie poszla, ale kolega Lukasz mi poszedl tak na reke, ze moge sobie pozwolic zeby poprzekladac z czarnej do zielonej, i wtedy czarnulke sprzedac ;) Zycze kazdemu tak bezproblemowej tranzakcji 8)

no to czekamy na prezentacje, chce sie przekonać jak daleko odbiega od wstępnych założeń :wink:

Oj tam oj tam, od razu dalejko od wsteonych zalozen :) Tym razem, nie az tak daleko ;)

Nie pier$#%^ sie w tancu :D

Z taka okazja grzechem byloby nie zatanczyc.. :lol:

http://www.maxbimmer.pl/f29/woz-bmw-moje-byle-i-moje-obecne-9477/index102.html#post228097

Szerokosci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...