Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

najlepiej rama ale błotniki szybu zderzaki lampy maska itp.czyli prawie cały samochód ale bez silnika i przedniego i tylnego zawieszenia układu wydechowego no i bez wnętrza czyli kanapy foteli deska też mi nie potrzebna z angola a co do ceny to jak naj mniej ale nie powiem że 2k bo jak szkielet będzie idalny i najlepiej coupe to dał bym i 4tyś

Edytowane przez barfiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim reflektory odpadają Tylko szkło oraz podzespoły samego reflektora pasuje [inny kont oświetlenia drogi] Reszta na pewno spasuje ale jest problem aby takie auto sprowadzić wyprute sprowadzają kompletne chodzi tu o miejsce. Popytaj na aukcjach gości którzy sprzedają na części anglika jest naprawdę taniej co do ramy tylko reszta pewnie norma ...

Podpowiem że robiłem z kolega taki projekt ale polegał na tym aby przełożyć z rozbitka 330d ang na ramę 318i ang kupę roboty. potrzebujesz kupę miejsca oraz tysiąc fotek uporządkowanych co i jak było. Ale wszystko idealnie wyszło satysfakcja gwarantowana! happy_bmw

poz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejsce mam a planuje przerobić anglika na europejczyka i napewno nie kupie 320D tak jak miałem bo anglik powyże 2.0 mają kosmiczne ceny to co widziałem,za 800funtów mam interesujący mnie samochód tylko sam nie wiem ja go z tamtą przywieść jest to 318i u mnie bym go przerobił na 320D mam silnik sprawny i wszystko co potrzebne do przekładki (z wyjątkiem lamp) ale to już kupie jakię soczewki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...