Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie jako że jestem nowy na forum nie wiem czy dobrze umieściłem posta ale mam nadzieje że trafiłem do odpowiednich ludzi którzy w większości posiadają fachową wiedzę i doświadczenie.

Mianowicie mam taki problem:

Moja e36 1,8 nie pali na wszystkie cylindry tak mi się wydaje. Objaw taki że jak dodaje gazu to przygasa i nie ciągnie auta jak należy obroty spadają. Zapalać zapala tyle tylko że z trudem jeździ auto długo stoi bo dotychczas jeździłem autem służbowym... w między czasie też zaczął mi cieknąć na potęge płyn od wspomagania. Proszę o pomoc co mogę sprawdzić i co zrobić żeby uzdrowić moją e36 i naprawić usterkę... Z góry dzięki za odp. Potrzebował bym jeszcze porady odnośnie tego gdzie można wjechać na kanał. Oraz prosił bym o namiar do taniego szklarza który umiał bym naprawić starego dużego pająka na przedniej szybie. :)

Dzięki za cierpliwość i odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby sprawdzić czy działa na wszystkie cylindry proponuje odpalić auto i po kolei wyjmować przewody wysokiego napięcia ze świec. Po kolei nie wszystkie naraz jeśli cylinder nie będzie pracował nie zobaczysz różnicy pracy silnika, jeśli jednak cylinder działa poprawnie zmieni się praca silnika. To chyba najprostszy sposób by to sprawdzić. Szybę natomiast proponuje wymienić a nie kleić bo jak trafisz na upartego Policmaistra to i tak dowodzik poleci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje że tak zrobię :) Piwo? temat jak najbardziej aktualny i potrafię się odwdzięczyć za przysługę. Jako że nie mam obszernej wiedzy w dziedzinie motoryzacji ale coś tam wiem i kocham markę BMW zaczynałem od e30 potem miałem e34 a teraz e36 dlatego zwróciłem się o pomoc. Zawsze wszyscy się śmiali że bmw to graty i więcej wydam na części żebym dał sobie spokój bo tył napęd i w zimie problemy z jazdą takie tam dyrdymały żebym sobie kupił jakieś auto z gupy VAG Ja jednak zostałem przy swoim i dalej tak obstawiam. Z koleszków się śmieje bo jednemu już golfa IV ukradli:D drugi po wymianie zawieszenia w a4 zamilkł jak kamień w wodę. BMW nie raz zdobyło tytuł najlepszego silnika roku i wiem że do każdego auta trzeba włożyć trochę pracy i serca żeby było zadbane. Wszystkie be-emki z lat 90 świetnie wyglądają jak na auta z tamtych lat. Według mnie BMW wyprzedziło designem jak na tamte czasy i nadal wyprzedza. Ja e36 kupiłem od magika i staram się ją dodprowadzić do porządku na tyle na ile będe mógł jednak nie wiem czy uda mi się wszystko zrobić samemu.:) Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zimie problemy z jazdą

hehehe,i to mnie roz...dala,bo jeżdzić trza umić panie,tak im odpowiedz,zadbana beemka,i nie mówię tu o myciu :lol:,tylko o wymianach płynów na czas,wstawianiu ori części,reagowanie na najmniejsze awarie(jedna mała powoduje z czasem trzy duże:lol:),i auta z lat 80-tych,na łeb biją vagi z 2000,i designem i ........kuźwa,wszystkim:lol:

co do piwka dla soulrea,pod postem masz ikonke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam i dlatego wybrałem BMW nie pierwszy raz a że ktoś woli grupę VAG to mu współczuje...

Co prawda zaniedbałem swoją e36 przez auto służbowe czasami tylko odpalałem i maks robiłem do 5km wokół Kleciny-Krzyków i BP ... Ale ostatnio wymieniłem jej maskę maskę na karbon. Poprzednia była nie równa ale okazuje się że to chyba nie maska... Wczoraj pomalowałem jej felgi na czarny mat oraz przykleiłem czerwoną folie na tylne lampy a w czwartek albo piątek robię podsufitkę bo zaczęła się odklejać. Także muszę jeszcze sporo czasu i pracy w nią włożyć.

Ikonki ikonkami a ja mam nadzieję że uda mi się przyjechać na Redeco 18-tego oczywiście z kierowcą i napić się piwa w realu:D Jeżeli chodzi o ikonki to na pewno też kliknę jak wszystko będzie ładnie chodzić :) Być może jeszcze będe potrzebował jakiś wskazówek a wiadomo jak to jest później po piwie:D Na pewno SoulRea dziękuję za szybką reakcję i Tobie dirty też się należy beer za wsparcie;D Hehe;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dirtiemu nie chodziło o browara w realu ale o klikniecie ikonki postaw piwo ale to bez znaczenia. Szykuj bunie bo szkoda by się marnowała i natura ja zabrała wraz z rudą w razie jakichkolwiek kłopotów i problemów opcja szukaj lub topik i napewno pomożemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...