Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Daaaaaawno mnie nie było więc na wstępnie SiEmAnO :)bmw_2

Od krótkiego czasu mam BMW E38 750i na którą na tą chwile nie mam na tyle czasu żeby w niej długo grzebać (zostawiam to na zimębmw_1)...

Jest sporo problemów ;/ Ale najważniejsze które pojawiły się przed wczoraj i nie tylko ;/

Najważniejszy problem to elektryka...Jest problem prawdopodobnie z uciekającym napięciem (gdzieś jest przebicie i mimo tego że akumulator jest najmocniejszy jaki BOSCH wydał do aut) jak zostawię autko na noc które odpalę rano na kable z maski bo oczywiście maska tylna waży 200kg i nie otwierę jej z kabiny(zamałe napięcie i nie podniesie).

Oprócz tego że moduł komfortu robi mnie w balona i raz zamek zadziała z centralnego raz nie.

Oprócz tego że szyby odwalają fazę i czasem się opuszczą czasem nie...(tylne kaczają ale tam moduł jest drugi)

Oprócz tego że to co w/w to FAJJJJNE AUTKO :):BMW fuck Mercedes:

Najgorsze jest to co stało się w sobotę...i to *****RSZAWA na weselu pierwszym na którym chciałem zrobić SHOW...

Wróciłem do B-c czyli 15 km od miejsca w/w weselicha ruszyłem spod domQ z muzą "troszeczke" głośniej jak słucha to Pan Kowalski z opla...

Po przejechaniu 20 metrów poczułem że skręcając kierą cosik jest ze wspomaganiem czyli KOLEJNA KŁODA POD NOGI...Zajechałem pod ulubioną żabkę i CO JA PACZE o.O ŁOLEJ CIEKNIE ;((((((

**** na zawieszeniu tylnim siedzi i skręcając niema wspomagania...Jest dziura w nadkolu tylnim tam jest chyba miedziany przewód który musi mieć pewnie ciśnienie w cholere...bo sika jak mały Jasio :) Jak ściągnę koło to będę wiedział co i jak :)

Jakiej pomocy potrzebuję?uklon_bmw

Rady co będzie jak będe jechał bez sprawnego (zawieszenia hydrałlicznego ?) które obciera i wygląda teraz jak obniżone i oczywiście wspomaganie bo to jest połączone...co mi padnie???albo co może bo muszę autko przyprowadzić do domuuuu jakoś...Możę ośmiorniczka cosik da?ale nie sądzę bo ciul wie jak wielkie ciśnienie tam jest bo auto waży ponad 2tony a tą dupę jakoś trzeba unieść :)

A co do elektryki to może ktoś z moich okolic chciałby podłączyć pod kompa i powiedzieć co z czym :)bmw_beer

Pozdro 600 Bimmerki :Dbmw_1

Edytowane przez Piotr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...