Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Temat Zbiorowy Bimmera92


Rekomendowane odpowiedzi

koledzy mam pytanie...kupiłem koncentrat płynu sprsykiwaczy.. 1:100 wlałem odpowiednio do zbiornika 5l(butelki po płynie) potrząsłem i teraz cały czas jest piana w zbiorniczku w aucie dla czego tak...

ja ******le ,nie no stary zabijasz

nie długo będzie pytanie:witam panowie ,mam pytanko,dlaczego na moim emblemacie jest napis FSO skoro gość który mi sprzedawał bmw,przysięgał na ciocie że to e46 ,pomożecie ??

człowieniu ,kupiłeś ludwika i sie dziwisz ze sie pieni??? Odp prosta ,ma się pienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh panowie ale nie pytał bym...ale... do tej pory kupywałem gotowy płyn do spryskiwaczy...zalałem i git sam płyn był 0 piany..a kupiłem dzisiaj koncentrat już letni za 8zł by sobie z wodą rozmieszać(niż co chwila kupywać płyn) i zrobiłem tak,że do pustej butelki wlałem wody na maks i bodajże półtorej nakrętki płynu..potem recznie potrząsłem butelką by to wymieszać i wlałem to zbiorniczka w aucie i teraz mega piany jest u góry cały czas... o to chodzi...czy jak ta piana sama jest to coś nie pozatyka się w pompkach czy co..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąpy dwa razy traci. Kup normalny płyn na stacji benzynowej, to przecież nie jest majątek. Wymieniasz w aucie tyle bzdetów za kosmiczne pieniądze a szkoda Ci kupić butelki letniego płynu za 30 zł który Ci starczy na 2 m-ce? Tamtą kupę wylej i bedzie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do piwa ;) to nie lubie :P serio mam no 26 marca 22stuknie.Piwo jedynie na zabawie,jakaś impreza i tyle.W ciągu dnia nie ma mowy ani w weekend bo ciągle gdzieś jeżdzę.. jedynie co lubie to coca cola ;) tego dziennie min 2puszki pije :

To na urodziny musisz wpaść do Wro, zrobimy zlot, zorganizujemy mechaników żeby obejrzeli Twoje auto. Będą też fotoreporterzy, na pewno takiej okazji nie przepuszczą :) załatwimy też Marylę Rodowicz żeby pośpiewała trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżdzę... bo bmw mam i fiata CC (ten cc był jak sprzedałem audi)na czas by coś kupić i kupiłem bmw w pażdzierniku i do tej pory prawie stoi cały czas.Na razie tylko dokładam a może z 2000tys km tylko zrobiłem.A czinkiem już 11tys od tego czasu.Ja ciągle jężdze piąt/sob do dziewczyny w tyg czesto do miasta itp i ciągle czinkiem(nie że lubie).A BMW jedynie by się nie zastało 2 razy w tyg w koło rynku|+rundka z 10km w jedną stronę..

a dla czego jeszcze nie jeżdzę aż do pażdziernika?bo ciągle się dokładało.Jak kupywałem to na stacji diagnostycznej wyszło prawy łacznik stabilizatora i klocki i tarcze tył i fajranto a jak się potem człowiek dopatrzył wszystkiego to z 300zl co miało być zrobiło się już 7300zł i auto nie zrobiło więcej niż 2tys km (2000).Teraz kaski wpłynie trochę pod koniec marca to kupię żarniki xenon+prawa tuleja wahacza z przodu+zbieżność(mechanik mówi chociaż na płyty wjechać zobaczyć czy się coś zmieniło) i można jeżdzić czyli auto na jazdę czekało

około 6mc

a w tym czasie do czinka dołożyłem 250zł(głównie olej,filtr oleju,paliwa,powietrza) aa i płyn hamulcowy zmieniony i tyle(ps czink z pewnego miejsca,koleś osobiście go kupił w Polsce w Tychach we Fiacie)

Edytowane przez Bimmer92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...