Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Temat Zbiorowy Bimmera92


Rekomendowane odpowiedzi

A skąd ty masz pomarańczowy kołek od znacznika płynu, takie szły do przedliftowych 3.0d do 320d fl. były dłuższe żółte ;)

a temu,że w przedliftach były żółte wskażniki,se popatrz jak nie wierzysz.A w m47n 2004r pomarańczowe(znalazłem dwa zdjęcia od m47n z 2004r) tak,że daruj sobie takie głupie pisanie i robienie mnie w bambuko,ze coś już nie gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy się śmiejcie... a ja mam chyba przeładowanie turbiny...fuck... bo już byłem heppy ale ROGER-NYSA napisał,że pomiar jest robiony na starszej inpie czyli 1.0.0 i że tam maks wydmucha 2.5bara a w nowszej 1.2 jak będzie przeładowanie to i 3.2 bara pokaże i teraz trza lapka kombinować i sprawdzić czy jest przeładowanie czy nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bimmer92 to jest moje ostatnie ostrzeżenie! JAK NIE ZACZNIESZ EDYTOWAĆ POSTÓW TO DOSTANIESZ TAKIEGO BANA ŻE NAWET W SPOŻYWCZYM POD TWOIM DOMEM BUŁEK CI NIE SPRZEDADZĄ! CZY SIĘ ROZUMIEMY CZY COŚ MAM JESZCZE WYJAŚNIĆ!?

A co do przeładowania, to daj se chłopie na wstrzymanie. Nie męcz tego samochodu. Jak nie chcesz skorzystać z usług mojego znajomego to znajdź jakiś porządny serwis, najlepiej z autoryzacją Boscha albo coś na wysokim poziomie, nie koniecznie najtańszy i niech oni Ci zdiagnozują samochód. Będziesz miał czarno na białym co trzeba wymienić i po temacie.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra rozumiem.Ale pytać kulturalnie mogę chyba i zgodnie z regulaminem

bo ostatnio jak sprawdzałem rury od przepływomierza do turbiny to przyjrzałem się cięgnu od turbiny...były tam dwie plamki niebieskie(ale nie równo na przeciwko siebie) tylko jedna np w lewo druga w prawo.... i nic nie odkręcałem ani nic tylko po prostu delikatnie palcem poruszałem tam i na cięgnie turbiny jest taka jak by blaszka i to pod palcami chodzi na prawo i lewo tak jak by coś się obluzowało czy co.. jutro zobacze i jak uda się nagram filmik o co chodzi

Mam filmik

silnik wyłączony...chodzi mi o to,że po dotknięciu palcem tej sztangi luzno się rusza na prawo i lewo...ale zawleczka jest dobrze osadzona to nie wiem czy tak ma być czy coś się poluzowało?

Ps;spytam przy okazji... czy jeśli jest uszkodzona prawa tuleja wahacza przedniego bo stuka na dołkach i na kanale wyszło,że jest pęknięta guma to może być taki efekt:

jadę prosto wiater wieje z prawej strony a mnie i żebym jechał prosto muszę mieć kierownicę sporo w prawą stronę przekrzywioną mieć...czy to może być efekt tej prawej tulei ?

Edytowane przez 5oul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten "wiater" to musiał ci mocno w uszy nadmuchać, dosłownie jeden post wyżej masz ostrzeżenie o edycji postów, a ty dalej nawalasz jeden pod drugim, obawiam się że czas się pożegnać, będzie nam ciebie strasznie brakowało, mam nadzieje że Hubert nie będzie tak do końca słowny i chociaż ci te bułki sprzedadzą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od teraz będę edytował.Nie edytowałem bo myślałem,ze jak wezmę edytuj to dodam to co chce napisać a i tak nie wyświetli aktywności,że coś napisałem w temacie i nikt nie odpowie.Tyle na moje usprawiedliwienie.

Kolego co z tą sztanga i tuleją możesz powiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra rozumiem.Ale pytać kulturalnie mogę chyba i zgodnie z regulaminem

Jesteś pewien tego że zrozumiałeś? Jeśli tak, to dostaniesz permanentnego bana z forum, jeśli nie to spowoduj żebym uwierzył w to co piszesz. Dostaniesz kilka dni wolnego od forum żebyś regulamin na blachę wyrył (będziesz odpytywany). Wiesz co to znaczy edycja postów? pytam żebyś mógł odpowiedzieć, zanim bana dostaniesz...

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy spytam... ciekło mi z lewego spryskiwacza xenon(po rozebraniu lampy)okazało ze pompka spryskiwacza..kupiłem w aso nową za 175zł i cisza...ale dzisiaj mnie podkusilo,sprawdzić czujnik temperatury ten w nadkolu...rozebrałem nadkole a tam już na nowej pompce:

http://i57.tinypic.com/30u9t03.jpg

dodam..nie leje się...ale jak użyje spryskiwaczy to zaczyna kapać z tych miejsc co na czerwono... i teraz pytanie spryskiwacz trzyma taka listwa czarna na dwie śrubki pod lampą czy to o to się uszkodził,że listwa była żle ...np za bardzo do góry w dól...bo ta listwa to niezłe jaja też.. prawą lapmę by zamontować to 5h sie mordowałem a lewą w 5 minut bo tego:

http://i59.tinypic.com/14o0u85.jpg

jeżeli ktoś będzie miał zdjętą lampę albo ma już..niech cyknie foto prawidłowego montazu tej plastikowej listwy dokładnie jak ma śrubki przykręcony która bliżej,której krawędzi..bo tą listwę da się niestety regulować prawo,lewo i nie wiadomo jak dokręcić... jak dokręci się na równi lampa dobrze nie wchodzi,da się w prawo listwa pod lampą się odczepia bo za bardzo i nie idzie ładu z tym dojść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...