Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Temat Zbiorowy Bimmera92


Rekomendowane odpowiedzi

Siema koledzy mam takie pytanie...nie mam garażu i autko stoi pod chmurką... czy kupno z alledrogo plandeki za około 70zł załatwi sprawę z mniejszym gradem?wgl jest sens w to się bawić? biorąc pod uwagę ludzi którzy mieszkają w blokach i auta stoją przed blokami(to na pewno jak grad zacznie bić to nie lecą z kocami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zarnikow...6000 ,8000 itp sa dozwolone... np fordy w serii maja 10000k-fiolet takze Bimmer nie trzes tylkiem,i tak z tego co mowisz jezdzisz bmka tylko do kosciola i z powrotem;)

Bimmer zadajesz pytania jak moj chrzesniak 5cio letni , czy plandeka uchroni przed gradem ?? musisz wpasc na spot bo ja nie ogarniam Twojego myslenia :lol:

Jak bedziesz ją sprzedawał to dodaj opis "Bimmer pod kocem trzymał"

Bimmer sluchal dzwieku silnika ale ciagle cos mu nie pasowalo :lol:

Edytowane przez PawelDSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj jak i wczoraj podpadł grad dość intensywnie ale taki jak główka zapałki to ja od razu koce z domu ale no bez przesady... dla tego myślałem jechać kupic taką plandekę za 25zł taka niebieska ale tak myślę co to da..bo pokrowce z alledrogo takiego małego gradu nie zatrzymały by?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja od razu koce z domu ale no bez przesady...

Słusznie, jeszcze biedaczek by zmarzł.

Grad nie grad, to jest dalej kilkunastoletnie auto.

Rozumiem ze dales za nie duzo jak dla Ciebie pieniedzy, ale im szybciej sobie z tego zdasz sprawe tym lepiej i dla Ciebie i dla tego auta.

btw. Chcialbym zobaczyć Twoją minę jak jakis szczeniak przerysuje Ci po złości pół maski. Przeciez Ty na zawał zejdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro powinny przyjść Maxgear'y 6000K więc mogę pokazać foto jak wyglądają na moim E46 wraz z postojowymi LEDami.

Poza tym moja buńka stoi non stop pod kamienicą, ma już parę brzydkich rys od głupich kocurów włażących na dach a potem zjeżdżających z niego no ale gradu jeszcze nie było. I w sumie tylko to mnie boli że jak kiedyś walnie takim dużym gradem to będzie lipa :? Ale przecież to tylko auto. Może gdybym kupił sobie wymarzoną Alpinę B3.3 to bym bardziej do tego przywiązywał uwagę ale póki co pojedyncze ryski albo inne rzeczy nie szpecą auta aż tak ;)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj jak i wczoraj podpadł grad dość intensywnie ale taki jak główka zapałki to ja od razu koce z domu ale no bez przesady... dla tego myślałem jechać kupic taką plandekę za 25zł taka niebieska ale tak myślę co to da..bo pokrowce z alledrogo takiego małego gradu nie zatrzymały by?

Taki grad nie uczyni szkody. A plandeka chroni jednak nieudolnie zakładana wyrzadzi więcej szkody na lakierze niż sam grad.

Nie będziesz w stanie 24/24 pilnować auta bo umrzesz z wyczerpania przy nim.

Zdaje sobie sprawę ze to twoje oczko w głowie ale pamiętaj ze to tylko narzędzie do poruszania się, i będziesz miał ich jeszcze parę w życiu zapewne.

Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk 2

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak nalegam aby ujrzeć twoją galerie ,bo mnie ciekawi jak te twoje oczko wygląda jak ty z kocami biegasz do niej :-)

Mialem to samo napisac:D

Też jestem bardzo ciekaw jak to auto wyglada. Zakladaj galerie Bimmer, przy okazji uciszysz glosy tych ktorzy myslą ze robisz sobie ciągle z nas jaja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh nie w tym rzecz ;) ja bym wstawił zdjęcia poważnie tylko ten temat ile osób czyta :D i pewnie tez ludzie z innych for bmw tu zaglądają... wstawie fotki i od razu się rozejdą jak świeże bułeczki na fora8)

do tego.. z początku jak byłem zielony całkowicie i pytałem co róż o coś(co dla innych było oczywiste) a dla mnie nie i można powiedzieć...że patrząc na to z drugiej strony to faktycznie.. trochę się człowiek pobłażnił,żeby czegoś się dowiedzieć i jak wstawię fotki a możliwe,że znajomi co mają bmki tez czytają ten temat i wtedy była by wtopa 8)

a tak na powaznie bardzo chciałbym wstawić.. ale jak..potem jak się rozejdą,że to auto tyle i tyle miało problemów i jak będę chciał sprzedać to każdy kto zapyta o auto na forum TO AUTO BIMMERA czujność podwójna przy zakupie :D

Dla tego nie pokazuje furki;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...