Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Temat Zbiorowy Bimmera92


Rekomendowane odpowiedzi

kolego 5oul nie... tylko wcześniej ubywało..dla tego zakupiłem lewą dyszę teleskopową(inaczej pompkę) zamontowałem sprawdziłem parę razy...suchutko..mineło ja wiem z 2tyg od zakupu od tego czasu z 2 razy użyłem spryskiwaczy i dzisiaj po prostu sprawdzałem sobie czujnik temperatury(bo czesto tam woda dochodzi do tej kostki) i patrze a tu na nowej pompcę już plamy płynu wiszą(tak jak to było na starej..tylko,że na starej to one jeszcze kapały cały czas) a tutaj kapie ale wtedy jak się spryskiwacze włączy i jak się już zasuną to wiszą tylko krople nie kapie już(ale no ewidentnie coś się uszkodziło tam)tylko co..w nowej pompce już pieron strzelił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bimmer, wiem że moje słowa nic nie dadzą ale olej temat, zapomnij. Nie warto. Stary, Ty musisz albo mieć dobrego sponsora albo jesteś jakimś milionerem. Gdybym naprawiał takie ******ły w moim E46 już dawno bym zbankrutował a jakoś specjalnie mało nie zarabiam :bag:

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wiszą tylko krople nie kapie już(ale no ewidentnie coś się uszkodziło tam)tylko co..
Ja znam odpowiedź na Twoje pytanie. Twoja głowa jest uszkodzona.

Zostaw chłopie ten samochód i nie czepiaj się go. Sprzedaj najszybciej jak możliwe to BMW i nie kupuj następnego.

Najlepiej jak w ogóle dasz sobie spokój z "nowoczesną" motoryzacją. Ja nie chcę myśleć co by się stało jakbyś kupił sobie e60 albo jeszcze coś nowszego.

Spryskiwacze reflektorów tak działają, tak mają działać i jak zaczną inaczej to wtedy będzie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego sprawa ma się jeszcze tak musze kupić żarniki xenon d2s 2szt ale,że kupiłem pompkę za 175zł to kaski brak już póki co na palniki...bo chciałem kupić prime d2s 4800k barwę...

widzę,że są maxgear ale 4300 albo 6000..6000 bedą za mocne to żółtych postojówek... a 4300 znów żółte...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zamówiłem Maxgear'y 6000K ale mam LEDowe postojówki. Jeśli Ci zależy to znajdziesz takie na Allegro za 40 zł za komplet i będziesz miał 2x biało

Poza tym to auto ma jeździć a potem wyglądać. W-DOKŁADNIE-TAKIEJ-KOLEJNOŚCI. Więc nie przejmowałbym się aż tak kolorem.

P.S. Skoro musisz kupić żarniki to je kupujesz i tyle. A że w tej półce "budżetowej" nie ma jak widzę nic lepszego od Maxgear'a to bym nie wybrzydzał tylko brał to co jest.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak Ty masz kolego 6000k i białe postojówki.. i jak tak na prawdę te 6000k świecą? w sensie w nocy?? i jaki kolor w dzień jest widać dogłębnie niebieski?

bo myślę kupić 4300k maxgear...ale mam regenerowane odbłysniki i nie chciałbym wsadzić czegoś taniego lipnego,żeby jeszcze przetwornice ucierpiały albo szybko się wypaliły odbłysniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bimmer, czytaj uważnie:

"Ja dziś zamówiłem Maxgear'y 6000K"

Jeszcze ich nie dostałem ;)

Ale (tak mi się wydaje) miałem wcześniej 4300 i 5000K (tak, dwie różne bo poprzedni właściciel to jakiś ułom) i ten LED bardzo ładnie się z nimi komponował. A szczególnie lubiłem patrzeć jak się odbijają 2 białe punkty w lakierze auta przede mną (np. w korku) - XENON i ten LED. Założę nowe żarniki jak dojdą i dam foto w swoim temacie.

Jak widzisz po opiniach na forum Maxgear to nie jest żadna tania lipa - kupuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy postojówki Postojówki LED T10 W5W 5X5050 SMD CAN BUS HP (4063650937) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

będą dobre?? bo jak tak to bym wtedy może i te 6000k włożył ;) tylko... akurat wypada mi przęgląd pod koniec marca i czy jak wyłożę kasę na 6000k to mi przejdzie?? bo kolega był raz zwykłym oplem i włożył se niebieskie żarówki i kazał mu na miejscu wymieniać bo nie puści...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam właśnie takie postojówki nie ma żadnych błędów tak to świeci 1sza fota w porównaniu z tradycyjną postojówką

[ATTACH=CONFIG]29075[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]29076[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]29077[/ATTACH]

A tu masz maxgeary 6000k w porównaniu bodajże z philipsami, w halogenach Hidy

[ATTACH=CONFIG]29078[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]29079[/ATTACH]

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh bo za 2tyg będę w Krakowie to bym te postojówki sobie kupił i te maxgear 6000k tylko kwestia tego..ja dużo na wieczór jeżdże tak,ze w dzień tylko na DRL i kwestia tego,że mam przegląd za 2tyg jakoś tak... i pasuje już mieć żarówki.Generalnie chodzi o to,6000k fajnie wyglądaja,ale czy diagnosta nie czepi się tego?

ogólnie Bastars jak w nocy Ci się jeżdzi? na tych 6000k wszystko na niebiesko widać :twisted: xD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diagnosta nic do tego nie ma bo żarówki mają homologację, możesz sobie nawet założyć 12000k, albo zielone lolol

[ATTACH=CONFIG]29080[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]29081[/ATTACH]

A w nocy jest za***iście jasno, czyt. biało, nie niebiesko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...