Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Temat Zbiorowy Bimmera92


Rekomendowane odpowiedzi

Korzystając z chwilowej nieobecności Bimmera zadam pytanie "na poziomie" (nie chciałem zakładać tematu z taką bzdurą). Chodzi o wlew paliwa w e39 touring, czy też macie problem z tankowaniem? Co wkładam pistolet i próbuję nacisnąć mocniej to wybija. Mogę tankować tylko przy najmniejszym ciśnieniu. Kiedyś tankował mi gość z obsługi i lał normalnie wciskając na maxa, zapytałem czy nic mu nie wybijało, a ten zaprzeczył. Może mam niewprawioną rękę (choć mam już auto 2 lata), może nie potrafię tankować, a może jest coś o czym nie wiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Zgibniew im więcej trenujesz wkładanie do otworu tym lepiej. Z biegiem czasu nabierzesz wprawy :lol:

Tak poważnie to u mnie pistolet jakoś sam odnajduje dobrą pozycję. W zasadzie oba pistolety :D gazu to wiadomo a z PB nigdy nie było komplikacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy spytam

bo jest trochę dziwna sprawa...wczoraj na stacji diagnostycznej wjechałem na szarpaki wszystko okej..mechanik wszystko popatrzył niby gra...ale na ostatku sprawdzili niby luzy sworznia i gada ze są,duże luzy prawego i lewego sworznia... i,że tuleja prawa i tak

pojechałem dzisiaj do innego mechanika sprawdza mi wszystko i ja mówię powiedzieli,że sworznie maja luzy mechanik złapał za koło i nic następnie ''łyżką'' sprawdził te sworznie i mówi jaki do cholery luz?? ledwo co dało się ruszyć tym sworzniem z wielką parą trza było tą łyżka brać

i się przejechał autem po dziurach itp i akurat stukało to wjechałem od nowa do niego na podnośnik i sprawdził i prawa tuleja po rozszerzeniu ma pękniecie w środku i mówi ze to pukanie z prawej strony po wiedzie w dziurę to na 99% ta tuleja

a o sworzniach to powiedział...moze nie mieli zajęcia i chcieli....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba najszybciej rozwijajacy sie temat na forum. W nieco ponad tydzien 24 strony...

Bimmer mozesz pokazac cale auto ? a najlepiej spora galerie. Spod auta, komore silnika itd itp. Bo jak czytam twoj temat to mam wrazenie, ze kupiles totalnego trupa... chyba, ze to auto ma problem z toba a nie ty z autem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam Was na miły, zamknijcie to w piz... Nie dość że pewnie pojezdzilby ze 100 lat wyliczając te naprawy co zrobił to jeszcze takim bełkotem wali że nie idzie zrozumieć. Ja rozumiem, forum, chęć pomocy no ale bez przesady, 3/4 jego problemów idzie wygooglowac...

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bimku jak juz raz pisałem to auto ma swoje lata, a wiadomo sprawa ze z ***** bata nie ukrecisz. Może łatwiej i taniej by było postawić to E46 w fabryce BMW w Monachium to by ją doprowadzili do perfekcji. Nie szukaj dziury w całym, widzę ze chłopaki juz tu piany dostają a jak się przegrają to poleca uszczelki.

Ta kasę co wsadził w to auto + zakup modelu E46= prawie E90.

Każdy z nas stara się dbać o wozidlo no ale ty chcesz ze swojego zrobić ideał. Na to już za późno o 9 lat.

Ciesz się autem i wywal foty na forum.

Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robię sobie jaj.Piszę to wszystko poważnie.. fakt chciałbym zrobić,żeby było wszystko idealnie ale się nie da...

a gdzie tam jeszcze

-skrzynie zdjąć bo grzechota po puszczaniu sprzegła(mechanik mówi Ty to lepiej zostaw,bo nic złego się nie dzieje,to nie dwumasa bo w volvo pokazał mi jak chodzi dwumasa zepsuta to wali na wolnych tak,ze szok i mówi lepiej tego nie ruszać,bo ruszysz i może być gorzej

-rdza podwozia

-dwa punkty rdzy pod maską trochę i koło tylnej lampy

-klocki przód+czujnik klocków

-podgrzewacz płynu

-2 zarniki xenon

-filtr paliwa

-i pasowało by poduszki skrzyni biegów i silnika i to byłby powiedzmy już koniec ale co zrobię na pewno(to na czarno pogrubię)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...