Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
Może na wesoło, czyli dziewczyna moich koszmarów, choć kusi mnie tez residen evil 4 ;)

lipa straśna :] dużo krwi, flaków i innych wnętrzności, mało fabuły... taka rzeź na zombie bez specjalnego szczytnego celu i sensu... jedynka dalej rządzi ;)

[ Dodano: 2 Grudzień 07, 21:45 ]

jezeli cinema city to proponuje: hitman, residen evil 4, superbad lub dziewczyna moich koszmarow :)

chociaz otwarty jest juz helios w magnolia park ;)

w magnolii byłem raz... nie ochlapało mnie kupami wprawdzie... ale za to wystałem się pół godziny, żeby tam wjechać i drugie tyle, żeby wyjechać... nigdy więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Rowniez mam "Jestem legendą" w bardzo dobrej wersji :) wiec jak ktos chetny to odradzam kino i moge przegrac. Film niewart pojscia do kina,ma kupe bledow technicznych,fabula cienka i ogolnie nie jest wart wydania na niego kasiory!!! Mi osobiscie kojazy sie z "Świtem zywych trupow" tzn. bajka na kolach!!!

Przereklamowany bubel,ale to moje skromne zdanie.Jesli ktos ma inne to chetnie przedyskutoje tą kwestie iz film napewno u wielu bedzie budzil rozne odczucia i napewno wart jest malej pogaduchy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
<bmw_2>

taakk "bo cudowna ***** to jest woda z Lichenia :lol:

no właśnie dziewczyny jak Wam sie podbało LEJDIS ? :) myślicie ze film dobrze odzwierciedla Nas :P

ps Panowie tez moga napisac zeby nie było :wink:

nie widziałem jeszcze ale mam zamiar... jeśli lejdis odzwierciedla kobiety tak jak trestosteron facetów, to muszę to zobaczyć :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<bmw_2>

taakk "bo cudowna ***** to jest woda z Lichenia :lol:

no właśnie dziewczyny jak Wam sie podbało LEJDIS ? :) myślicie ze film dobrze odzwierciedla Nas :P

ps Panowie tez moga napisac zeby nie było :wink:

Hmm.... zadajesz Madzia trudne pytania ;) LEJDIS pierwsza klasa, można się pośmiać, ale czy nas odzwierciedla? Nie sądze :mrgreen: My jesteśmy gorsze :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...