Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Ja sie wybieram od weekendu, ale nasze staroswieckie kino ma jakies niekumate kobiety w recepcji, co nie potrafia poprawnie odlozyc sluchawki od telefonu i wlasnie od weekendu jest non stop zajete. Od razu odpowiem na pytania: nie, w ostrowskim kinie nie mozna zarezerwowac biletow w necie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYŚCIG Z CZASEM

"Świat w niedalekiej przyszłości: aby uniknąć przeludnienia, wprowadzono reglamentację czasu do przeżycia, który stał się najcenniejszym dobrem, jedyną powszechnie akceptowaną walutą wymienialną. Bogaci, których stać, by go kupować, mogą żyć wiecznie, biedni muszą wykazać się inwencją, by go zdobyć… Will Salas należy do tych nieszczęśników, którzy budzą się każdego dnia z zapasem 23 godzin"

daje radę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc obejrzałem listy do M hmm nie są to moje klimaty kobietom powinien się podobać i w obliczu nadchodzących świąt film z mikołajem jak najbardziej na topie, hicior to to nie jest miły w oglądaniu i tyle , najważniejsze że 'kevin sam w domu ' znowu w święta będzie haha :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc obejrzałem listy do M hmm nie są to moje klimaty kobietom powinien się podobać i w obliczu nadchodzących świąt film z mikołajem jak najbardziej na topie, hicior to to nie jest miły w oglądaniu i tyle , najważniejsze że 'kevin sam w domu ' znowu w święta będzie haha :lol:

Tak jak mowisz film bardziej dla kobiet :)Ale nie nazekam da sie go ogladac jeden z lepszych polskich filmow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"kreta" ktoś widział?

Tak widzieliśmy, dla mnie film dobry, trzyma w napięciu, końcówka zaskakująca, choć możliwa do przewidzenia.

Niestety, ale już przypięłam Szycowi łatkę aktora komediowego i jakoś nie potrafiłam się wczuć w graną przez niego rolę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak widzieliśmy, dla mnie film dobry, trzyma w napięciu, końcówka zaskakująca, choć możliwa do przewidzenia.

Niestety, ale już przypięłam Szycowi łatkę aktora komediowego i jakoś nie potrafiłam się wczuć w graną przez niego rolę ;)

Szału nie robi ten film .... mi tak się średnio widział , mimo że był o dość ciężkich sprawach to bardziej mi to pasowało na lekką obyczajówkę ....

Zdecydowanie bardziej polecam Czarny czwartek .... mega w****iający film (czyt. wywołujący mocne emocje) , po którym chętnie by się jakiemuś ciulowi który strzelał do cywili ryja obiło ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byliśmy na Mission Impossible: Ghost Protocol. Film przyjemny, w niektórych momentach można się nawet pośmiać. Ale najważniejsze to jest to jakimi furami on jeździ: najpierw goni nowe BMW X3 w nowej serii 6er, potem jeździ BMW Vision EfficientDynamics (piękne jest to auto:drool::drool::drool:), a na koniec rozbija nową serię 1er.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a Ja nadgonilem troche "premiery"...

Kret - nawet mi sie podobal, ale przy filmie Czarny Czwartek, wymiekl...

Czarny Czwartek zdecydowanie polecam, zostaje po nim "cos" w glowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym tygodniu zrobiłem maraton filmowy:

80 milionów - podobał mi się i polecam

Czarny czwartek - j.w.

Happy Feet 2 - słabszy niż 1 część, ale dzieciom na pewno się spodoba

Kot w butach - fajnie się ogląda, można się pośmiać, w stylu Shreka

Sherlock Holmes 2 - słabszy niż jedynka, ale i tak fajny, można się pośmiać

W ciemności - bardzo ciekawy, spodoba się tym którzy lubią Listę Schindlera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...