Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

A ktoś widział "te baby są jakieś inne" czy jakoś tak?

Opinia znajomego: Lipa, akcja toczy sie w jadacym samochodzie i gada sobie 2 kolesi i kobietach, czasami wpadnie smieszny tekst. Troche osob wyszlo z kina bo nudy.

Mialem isc ale moje kochanie ma sciagnac na komputer wiec zobacze w domu ;)

Jak bys chciał to moge wypalic Ci plytke z paroma jeszcze innymi filmikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie o filmach typu StreetDance 3D i StepUp 3D moim zdaniem godne polecenia oczywiście jeśli ktoś lubi filmy o młodych ludziach którzy zrobią wszystko by wywalczyć główną nagrodę w bitwach tanecznych :)

No i jeszcze taki film jak Zielony Szerszeń dzisiaj sciągłem w 3D ale jutro zobaczy czy taki fajny ze zwiastuna wydawał sie fajny ale to się zobaczy

oczywiście polecam też ostatnią część piratów z karaibów bardzo fajny film :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielonego szerszenia w 3D oglądałem pare miesięcy temu, żadnej rewelacji, równie dobrze może być w 2D... A wczoraj wieczorem byliśmy na Te baby są jakieś inne - niestety lipa. Jakieś 20 osób wyszło w trakcie filmu, kilka zasnęło (jedna obok mnie), ogólnie wystarczy zdobyc tekst do filmu i przeczytać, wyjdzie na to samo. Cały film to dialog, dwóch kolesi jedzie autem i gadają o kobietach. Parę fajnych tekstó, parę prawd(może wiecej niż parę :) ) 2 fajne dowcipy i koniec. Dzisiaj idziemy na jakiegoś thrillera, nie pamiętam teraz tytułu, ale cos o snach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wczoraj wieczorem byliśmy na Te baby są jakieś inne - niestety lipa. Jakieś 20 osób wyszło w trakcie filmu, kilka zasnęło (jedna obok mnie), ogólnie wystarczy zdobyc tekst do filmu i przeczytać, wyjdzie na to samo. Cały film to dialog, dwóch kolesi jedzie autem i gadają o kobietach. Parę fajnych tekstó, parę prawd(może wiecej niż parę :) )

dokladnie tak jak mowisz wczoraj bylem w kinie na tym filmie i zadna rewelka ;/;/ ale teraz ma wejsc polskie kac vegas "wyjazd integracyjny " po zwiastunie zapowiada sie ciekawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy to ma wejść do kin ?? bo zajawki były już chyba w maju że niby film miał wejść we wrześniu do kin i jak na razie cisza :/

niby 4 listopada ma juz byc w kinach :) tez zaliczylem zdziwko bo mialo byc w maju i tak jakos cos im nie wyszlo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie kinowo a płytowo, ale polecam zarówno paniom jak i panom.

"Admirał" - Andreia Kravchuka największa jak dotąd produkcja filmowa w historii Rosji. Coś jak "Titanic" tylko na faktach od początku do końca. Dla panów wspaniałe sceny batalistyczne na morzu i lądzie, dla pań watek poboczny osadzony w przepychu carskiej Rosji.

Następny film już polski: "Dom Zły". Dobre konkretne kino- sama kość bez owijania w bawełnę i bez żadnych metafor. Ciężki film pełen antybohaterów z nieoczekiwanym zakończeniem. Bardzo klimatyczny, znakomicie zagrane role, zimowy plan jak z bajki, no i moje ulubione górki-Bieszczady.

Polecam na wieczory- kiedy spadnie już śnieg...

p.s

a co najlepsze dwa powyższe były bodajże w biedronie po dyszku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wyjazd Integracyjny " byłem wczoraj z ekipą 12osobowa, browarek i każdemu z nas się podobało ;) duzo śmiesznych sytuacji ciekawa obsada i jak to w Polsce na wyjazdach integracyjnych hehehe lepiej iść z kumplami bo jak macie zazdrosne dziewczyny to lepiej żeby nie oglądały xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wyjazd Integracyjny " byłem wczoraj z ekipą 12osobowa, browarek i każdemu z nas się podobało ;) duzo śmiesznych sytuacji ciekawa obsada i jak to w Polsce na wyjazdach integracyjnych hehehe lepiej iść z kumplami bo jak macie zazdrosne dziewczyny to lepiej żeby nie oglądały xD

rowniez byłem i podpisuje sie pod postem, POLECAM ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...