Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Hitman-filmik swietny,muzyka rewelka,film zachowal realizm.Oczywiscie dla zainteresowanych moge uzyczyc :wink: polecam :)

eee... filmik może dobry, ale z tą świetnością to bym nie przesadzał ;) mogła być fajna jatka... ale musieli tam wrzucić jakiś wątek miłosny i wożenie lasek w bagażnikach... i to w dodatku audi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film jest ekranizacją gry(bardzo dobrej na marginesie) I porownując stwierdzam iz jest bardzo wiernie odwzorowana cala fabula. Hmm,jaki wątek milosny,przeciez nic takiego tam nie ma!! Owszem jest identycznie jak w scenariuszu gry ze kobiety moze i cos probują ale mimo wszystko glowny bochater jest zaprogramowaną maszyną do zabijania.Jest jednak czlowiekiem i mimo iz zludnie ulega zauroczeniu to olewa to dla wyzszych celow do ktorych zostal stworzony.

Nie zrozumie tego filmu ktos kto nie zna fabuly gry.Najleprzym przykladem na to jest moj przedmowca.

Dlatego dla niewtajemniczonych proponuje podejscie do filmu z dystansem.Jak do dobrej przygodowej sensacji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Bylem na skoczku zajebi...aszczy filmik fabuła w jednym miejscu troche skopana ( musiala sie baba pojawic ..nie??;/) ale w skali do 6 daje 4+ :) watre obejrzenia , a co do lejdis to podzielam wasze zdanie ;D film kozak!

widziałem już jakiś czas temu i powiem tak - cieszę się, że nie poszedłem do kina, bo to taka bajka dla dzieci ;) lekkie, fajne i przyjemne, ale niewiele wnoszące i nie trzymające w napięciu.... we own the night czy lions for lambs torszkę w innym klimacie, ale zdecydowanie lepsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzaj sejten :D! gorsze produkcje widziałem :) ! jak mam ochote na cos co bedzie trzymac mnie w napieciu to biore dobra ksiazke :]! <bmw_1>

E tam... nie przesadzam :) Ostatnio obejrzałem "Shot 'Em Up" min. z monicą belucci czy jak jej tam... i powiem tak, film przegięty na maxa, ale ogląda się go świetnie, pewnie lada dzień wejdzie do kin. Jak na razie oglądałem go już 3x i jeszcze nie mam dość i nie mogę się nadziwić :) Dawno nie oglądałem filmu o tak banalnej fabule ale tak świetne zrealizowanego i z takimi szurniętymi pomysłami :) Mogę polecić w ciemno każdemu komu podobał się crank czy inne czarne komedie z dużą dawką akcji i o ostrego sexu w przerywnikach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Widzę, że dawno tu nikt nic nie dodał. A że często bywam w kinie to mogę coś polecić/ odradzić :)

Zaczynając od np. "Koszmaru z ulicy wiązów" to hmmmm nie polecam zbytnio filmu gdyż na mój gust "stary Freedy Cruger" był dużo lepszy od tego nowego. Zero napięcia w filmie. Brak widocznej fabuły.

Dalej może "Incepcja" jak ktoś nie ma na co iść do kina to niech sie wybierze na ten film, naprawdę dobry, trzeba mocno wytężyć mózg żeby chociaż zrozumieć 70 % filmu (przynajmniej w moim przypadku ;) ) Początek nieciekawy ale gdy zaczyna sie rozkręcać to wciąga :) Dobra obsada, świetny scenariusz. Polecam! Myślę 7/10 ;)

Nie wiem czy jeszcze jest puszczany "Ostatni władca wiatru 3D " jeśli tak, to mogę powiedzieć, że ten film mnie wciągnął, taki o niczym, brak punktu kulminacyjnego , moze z racji tego, że będzie druga część, jednak film mi sie podobał, dobre efekty specjalne a i gra tam Jasper ze "Zmierzchu " ;) Nie będę ukrywać, że większosć mężczyzn spało na tym filmie :)

Wracając, gdzieś tu była mowa o Hitmenie i mimo, że juz minęły 3 lata to uważam, że film był zabójczy, świetnie zagrany a i główny aktor miał świetne auto ;) bez obrazy dla BMW :D

Wybieram się w najbliższym czasie na "pozwól mi wejść" podobno perfekcyjny horror, dawno takiego nie było. Pożyjemy zobaczymy i ocenimy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się w najbliższym czasie na "pozwól mi wejść" podobno perfekcyjny horror, dawno takiego nie było. Pożyjemy zobaczymy i ocenimy

Też słyszałam o tym filmie dobre opinie, ale co najlepsze jest już "Paranormal activity 2" :) mocny horror, tylko szkoda, że nie mam z kim na niego pójść ;) poczekam aż wyjdzie na dvd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę śmiechu dzisiaj z tego "let me in" z Anią mieliśmy:)nie zdążyliśmy na "red",więc poszliśmy na "chrzest"-akurat jestem fanem polskiego kina dramtycznego,ale nie tylko ja stwierdziłem,że film,choć mocny to daje do myślenia i zrealizowany przyzwoicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

odswieze troche temat zeby wszystkim wybic z glowy wyrzucenie w bloto 16zl na bilet na film "WOJNA ZENSKO - MESKA"... napisze wprost: takiego gow*a jeszcze nie widzialem... film jest gorszy niz podobny niewypal z tej serii "idealna dziewczyna dla mojego faceta" czy jakos tak. fabula do niczego, pomieszanie fantastyki z rzeczywistoscia tak ze nie wiadomo kiedy jest co, akcja kreci sie glownie wokol trzech aktorow. b e z n a d z i e j a! gdyby nie to ze mielismy wejsciowki za darmo to do konca zycia nie przezalowalbym kasy za bilety. jedyne co bylo w tej komedi smiesznego to rola Wojciecha Mecwaldowskiego ktory fantastycznie gral geja :D ogolnie odradzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

To dobrze że Mati o tym napisałeś , bo Pola się zastanawiała nad tym filmem :drunk:

A co do polecania , to myślę że spokojnie można się wybrać na Och Karol 2 ... lekka łatwa i przyjemna komedia ... niezła gra Adamczyka ... on jest stworzony do takich komedii ..... i oczywiście występ paru aktorek w dość oryginalnych "aranżacjach" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

polecam wszystkim film "szybcy i wsciekli 5". pewnie polowa z nas juz go widziala- ja sam sie obudzilem i dwa tygodnie po obejrzeniu pisze post w tym temacie. film berdzo mi sie podobal, akcja super, ujecia fantastyczne, trzyma w napieciu ale..... w paru miejscach jest mocno przegiety. stalo sie to czego sie obawialem- przerost strzelanek i mordobicia nad furami i scigankami ale to ma swoj urok :D soundtrack tez swietny- baaaardzo ladnie gra w aucie :D ogolnie film polecam kazdemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

wcoraj byłem na Transformers 3 3D i muszę powiedzieć, że kicha i nie polecam - a lubię tego typu "bajki" moja ocena 5/10, milion pomysłów na minutę a 3D nie poraża (było tylko kilka fajnych motywów),

w poniedziałek byłem na KacVegas II i łach jest ale mniejszy niż w "jedynce" - 7/10,

no i dałem się namówić na krótki seans 5D i wrażenia bardzo fajne, byłem na filmi "Podróż do wnętrza ziemi", który oglądałem kilka lat temy w 3D, lecz wrażeni całkiem inne - polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...