Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Przepływomierz m54b30 zamiennik/ori używany


Saken318is

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jak w temacie, mam do wymiany przepływomierz i pytanie czy sprawdzają się zamienniki???? bo ori to koszt około 900zł, a zamiennik delphi około 300zł i nie chcę przepłacać jeśli zamiennik ma tak samo działać jak ori. Chyba że ktoś ma na sprzedaż używany oryginał siemensa to proszę info na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiennik może powodować nieprawidłową pracę silnika.Bywa,że trafi się taki, który będzie służył, ale z autopsji wiem, że zamienniki-chodzi głównie o elektronikę nie są najlepszym rozwiązaniem. Ewentualnie jak wspomniałeś używka,ale tylko z pewnego źródła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zamienników wyleczyłem się już przy poprzednim aucie - Omega 2.0i - dolny czujnik wałka posłużył tylko na 30km :evil:

Weźmiesz zamiennik - zapłacisz dwa razy :dance:

Zamienniki to tylko za jakieś psie pieniądze i tylko te elementy co nie mają wpływu na jazdę i bezpieczeństwo a można to samemu i w kilka minut wymienić :mrgreen:

Tak więc tylko ori i może być używka, osobiście od ręki - nie przesyłką, a najlepiej z zaufanego źródła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A tam nie jest Bosh ? U mnie taki siedzi i po numerach znalazłem do siebie Bosha za 440zł , oryginał BMW 1600zł....

Póki co przeczyściłem i jest o niebo lepiej, więc mogę odłożyć zakup nowej przepływki. Możesz spróbować jeśli jeszcze nie kupiłeś nówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemens. Ja jak przeczyscilem swoją to w ogóle silnik przestał odpalac :)

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

A jak czyściłeś?

Dziwne, to musiał być zupełnie martwy, że nie odpalił. Z wypiętą wtyczką od przepływki odpala tylko troche dłużej kręci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak czyściłeś?

Dziwne, to musiał być zupełnie martwy, że nie odpalił. Z wypiętą wtyczką od przepływki odpala tylko troche dłużej kręci

Pewnie pędzel w garść i pendzlowanie :bag:

Nawet myjki ultradźwiękowej bym się bał a co dopiero pędzla. :shock:

Są specjalne preparaty w aerozolu do czyszczenia przepływek i.t.p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak czyściłeś?

Dziwne, to musiał być zupełnie martwy, że nie odpalił. Z wypiętą wtyczką od przepływki odpala tylko troche dłużej kręci

Już nie pamiętam czy pędzel poszedł w ruch. Na pewno jakimś cleanerem w sprayu. Później jeździłem z odlaczona dopóki nowa nie przyszła.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...