Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


NAJT KWIECIEŃ


Dixx37

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Kopcio napisał:

 

IMG_20190407_151544.jpg

Ehhh, mieć kasę na coś lepszego niż e46 318 Ci...

A co do zasad, to jeśli rozdźwięk jest tak duży, że może zjechać się buractwo, to może wypadałoby zrobić jakiś filtr, nie wiem - jak kolejny samochód wjedzie i zaparkuje to podejść oraz w jakiś sposób upewnić się, że pamięta o zasadach spotu.

Może przesadzam, ale z drugiej strony jeśli jakieś ameby mają się pojawiać, a takie pytanie ich odstraszyć i sobie pojadą, to ja wolę być na takim, odchudzonym spocie pełnym ludzi z kulturą, niż na parkingu zawalonym gruzami ciągniętymi z Raichu za 1k Euro i słuchać przegazówek i wąchać paloną gumę, bo się Sebixy chcą pochwalić. Jeśli mamy walczyć z tym nieszczęsnym obrazem BMW w Polsce, zróbmy to konsekwentnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne auto, chociaż nie jestem zwolennikiem naklejania znaczków M6 na 6er a dieslu :)

 

Co do całej akcji - proponuję podczas następnego wydarzenia zrobić wielki napis na bannerze fejsbukowym o zakazie upalania. Jeżeli to nie poskutuje, można już przejść do konkretniejszych działań. Nawet wyłączyć te wydarzenia na FB i tak jak było wcześniej - temat na forum i tyle. Ewentualnie na FB link do tematu na forum, bez podawania miejsca i czasu (trzeba się zarejestrować).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Scrat napisał:

 

Tak jak pisałem - nie oczekuje, że będą latać po każdym i informować, nie moja sprawa co robią w prywatnym czasie, sam też po wszystkich nie latałem. Chciałbym też zauważyć, że zdarzało się przenosić w trakcie spotu a patrząc na dzisiejszą pogodę nie byłoby to dziwne. I nie jakaś grupa lecz 90% osób spokojnie co mogło wskazywać jedno mając na względzie głosy w tym temacie, że lepiej na Burger Kingu. Co do godziny - wydarzenie na facebooku wyraźnie wskazywało godziny 15-18 (wiadomo, że godziny orientacyjne, ale skoro tak jest to może warto to zmienić skoro chcecie uderzyć w nowe osoby za pomocą social media?). Bywałem wcześniej na najtach i wiem jak to wygląda dlatego napisałem, że jestem mile zaskoczony frekwencją i zarazem lekko zdziwiony faktem, że tak nagle wszyscy się rozjechali jakby się paliło czy coś. Ale łatwiej zaatakować :) 

 

Nie płaczę, nie użalam się, nie atakuję. Stwierdzam tylko fakt. Ale widać nie ma sensu zwracać uwagi tak więc w tym temacie tyle ode mnie.

Scrat jak odebrałeś to jako atak to nie takie były moje intencje :) także luzik i :bmw_beer: to, że pojechało 90% osób wynikło z tego, że nagle się rzucili w pogoń za ekipą, która wspólnie pojechała na innego spota. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, r4ll napisał:

Niemniej pstrykających było więcej, a fotek tylko tyle? Smuteczek


Śmiem zaśmieszkować, że pstrykających było więcej niż uczestników ?

Aż po kebsa poszedłem by to obserwować :D

  • Lubię 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Zkumeku napisał:


Śmiem zaśmieszkować, że pstrykających było więcej niż uczestników ?

Aż po kebsa poszedłem by to obserwować :D

Tylko gdzie te zdjęcia teraz są? Trzeba wprowadzić zasadę że zdjęcia można robić pod warunkiem przesłania ich później tutaj ?

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
13 godzin temu, Boryse90 napisał:

Panie kulfon jak mogę się z panem skontaktować ? Chodzi mi gdzie mogę kupić dobre repliki felg 313 18 takie jak miał pan na sprzedaż ? Bo ori chyba nie wychodziły a przynajmniej nie widziałem 

 

http://www.bmwstylewheels.com/bmw/313

Były w 18" na E87

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...