Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Wpisujcie, Waszym zdaniem dobre, sprawdzone i tanie ( dobre nie może być tanie :lol: ,wiem ) warsztaty samochodowe - mechanicy, elektrycy, tłumikarze, gazownicy, tuningowcy itd.

Najlepiej żeby naprawiali i znali sie na samochodach marki BMW - i nie tylko oczywiście - i to tych starszych modeli.

wiadomo że nie ma ludzi, którzy znają się na wszystkim, potrzebni Nam są tacy którzy podejmuja wyzwania, mówią otwarcie i nie próbuja naciągnąć "głupiego" klienta na kasę.

W miare możliwości proszę wpisywać jakieś kontakty oraz jakie marki naprawiają.

Proszę wpisywać także wszelkie punkty gdzie sprzedają części nowe i używane do naszych śmigieł, np. używane opony

TEMAT DLA UŻYTKOWNIKÓW FORUM - proszę wpisywać tylko warsztaty, sklepy itp POLECANE.

ZAKAZ UMIESZCZANIA REKLAM-AUTOREKLAMY

przez właścicieli, pracowników w/w firm !!!

dodane przez Moderator

Edytowane przez Moderator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest z okolic Gliwic to znam kolesi z Pyskowic. Specjalizują się głównie <bmw> 3 od lat. Moi kumple tam zawsze jeźdząi, mają dobre opinie. W dodatku sam miałem mały problem i wykluczyli wadę i błędy z pracy silnika (problem w inst.gaz, szarpał przy ruszaniu ). Posiadają równiesz części używane. Znam tylko telefon 0603127304.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam :

tłumikarzy na ul. Robotniczej 9 ( chyba) jadąc od świebodzkiego przed zjazdem w dól na pl. Strzegomski skrecamy w prawo w polna drogę a tam juz prosto :mrgreen:

prowadzi starszy jegomośc z synem , solidni i nie drodzy, naprawiają wszystko, maja kanał i 2 podnośniki, nie sprzedaja tuningowych gadżetów :evil:

ale pozwalają wejśc do kanału i samemu podłubać i kasy za to nie chcą :lol: :lol:

Gazownicy na Sikorskiego na przeciwko autokomisu, wjeżdża sie przez brame na wprost,

juz raz na forum poleciłem :mrgreen: :mrgreen: fachowcy i nie drodzy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

No to ja teraz troche popolecam :lol:

Na ulicy Terenowej naprzeciw dawnej chemii przy ulicy buforowej jest chyba

najlepszy elektryk/elektro-mechanik we wrocku

A kawałeczek dalej maja bardzo tanio szyby np do E30tki za przednia płaciłem

160zł z montazem (szkło zielone) natomiast biała/przezroczysta z montazem kosztuje

chyba 140zł wiec całkiem promocyjnie , fajny warsztat i dosc szybka obsługa

<bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ALUFELGI SERWIS

Najlepszy zakład regeneracji felg aluminiowych na Śląsku.

Felgi robią na błysk. SUPER! Fachowcy pełną gębą.

Można u nich kupić nowe jak i używane felgi w naprawdę dobrych cenach. Oponki również ;)

Katowice, ul. Twarda 7

tel. (032) 252-44-76

kom. 0505-207-439

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

To w sumie nie warsztat ale jakby ktos potrzebował częsci w dosc przystepnych cenach

to moze smiało tam podjechac (pewnie nie wszystko jest super tanio ale wiekszosc)

dzisiaj kupowałem dla Luk@sa sprzegiełko do jego bumy i powiem tak dzwonił wczesniej

do auto-zatoki i za kpl sprzegło Sachsa usłyszał cene chyba 680zł no to tanio to nie bylo :|

A ja mialem dzisiaj chwile czasu i podjechałem wlasnie na ślężną i pytam za ile takie cus

moge kupic a tu niespodzianka bo 520zł wiec jakby nie patrzec 160zł różnicy . Dla

porównania sprzegło Luka (troche gorszej jakosci niz sachs) mozna kupic za około 400zł .

Sklep wlasciwie nie specjalizuje sie w czesciach do BMW ale nie ma najmniejszego

problemu z zamówieniem częsci ktora jest do odebrania albo w tym samym dniu albo

nastepnego rano <bmw_1> Jakby ktos tam chciał cos kupowac to mozecie sie powołac

na mnie (tzn mowcie ze znalezliscie ta reklame na wrocławskim forum BMW) sprzedawca

powinien wiedziec o co chodzi .

Zreszta postaram sie podjechac tam i porozmawiac zeby na hasełko MAXBIMMER byly

dobre ceny dla Beemkowiczów w zamian za promocje sklepu na forum :wink:

AUTO CZĘŚCI "NA ŚLĘŻNEJ"

K.M. KACZOROWSCY

Wrocław ul.Ślężna 185

tel/fax 337-13-02

czynne

pn-pt 8:30 -17:00

sobota 9:00-14:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Naprawią wszystko co tylko możliwe. Specjalizują się w OPLU ale gość ma pojęcie o naprawach.

http://www.jgautoserwis.pl/jg/

ul.Karkonoska 39

Wroclaw 53-015

Opny, felgi , wulkanizacja:

http://www.stylauto.com.pl

Wrocław, Ulanowskiego 23a

Używane części do BMW wszystkie modele (Wrocław-Prusice):

tel. 888-963-159 lub 888-628-881

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zrobił małą poprawkę że od E36 na od E32.

Kontakt części Prusice:

1)888 - 963 -159 lub 888 - 628 - 881 (Prusice oraz magazyn Wrocław boczna Sułowskiej)

Dużo od E38 i E39 i nowsze

2)609-18-38-22 lub 880-23-7720

3)604-38-16-74 lub 692-08-15-06

4)604-213-815 (dużo częsci od E32)

Co do giełdy w Lubiniu ... myślę że lepiej jednak zadzownić i zapytać o konkretną część tym bardziej że można się z nimi umówić we wrocławiu (w okolicach STANDO - Żmigrodzka).

Te pkt z numerami telefonu to oczywiście inni ludzie , jak u jednych nie będzi dzownic do drugich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

jak ktos mieszka w świdnicy to znam sklepik z tanimi częściami. co prawda czeka się na części około 2-3 dni, ale o połowę taniej niz u konkurencji. sklep znajduje się na ul.westerplatte w sklepie meblowym, na przeciwko stacji benzynowej dla karetek. (na łuku koło szpitala). happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie jest to warsztat, ale sklep, to jednak chciałem opisać, bo sam szukałem

części i nie miałem pojęcia że takie coś jest we Wrocławiu

BMWektor

ul. Paprotna 8, wjazd naprzeciwko Marino.

telefon 604 756 275,

mail: bmwektor@poczta.fm

Wrocław

Uwaga zglebione autka, mogą mieć problemy przy wjeździe na teren...

Kilka pomieszczeń zawalonych używanymi częściami, tylko bmw. Spory wybór. Cena mnie się

spodobała :] Akurat szukałem części do mojej E36 i podobno takich coraz mniej mają, czyli

raczej nowsze modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jetronik

Wrocław

ul.Opolska 159

tel 342 57 61

601 41 47 21

Godni polecenia

250PLN pełna diagnostyka silnika

(dzisiaj znależli mi usterkę i usuneli ja+ reanimacja przepływomierza bo był już w kiepskim stanie)

Kasowanie i programowanie na nowo

Wszystko to w cenie 250 PLN

A co do mechanika/diagnosty to Krzysiek z Jetronik-w jego żyłach zamiast krwi płynie chyba benzyna- wychował się na BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jesli chodzi o elektryke i elektronike, to polecam Botronic na ul Smetnej 15 we Wrocławiu:

http://www.zumi.pl/334810,Botronic._Borkowski_K.,_mgr_inz.,firma.html

Nabijanie klimatyzacji (dosyc tanio i praktycznie od reki) ul. Hubska 24/26:

http://firmy.pkt.pl/firma/auto_service__elektromechanika__mechanika__klimatyzacja__knop_zbigniew_d3J5MDdfODQ5MF9TYW1vY2hvZHkgLSBrbGltYXR5emFjamFfX2Jhc2U=.html

I jeszcze myjnia samohodowa (reczna oczywiscie, bo kto myje na szczotach ;-) )na ul Betonowej we Wrocławiu - jeszcze do niedawna 24/7 - teraz chyba na czas wakacji do 21:00. moze troche odstraszac bo wyglada jak "dziupla", ale na prawde dobrze czyszcza autka ;-)

I jeszcze pytanie - moze znacie jakies inne miejsca we wro gdzie mozna wypucowac autko w porach nocnych? pytanie_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

BMW Broszko przenieśli się na ul. Buforową 120.

tel. 071 336 55 36 i 601 70 24 23

[ Dodano: 12 Październik 07, 20:12 ]

POLECAM:

B&W Andrzej Broszko

Armi Krajowej Wrocław

NIe drogo i pełen profesjonalizm <bmw_1>

B&W Andrzej Broszko jest teraz na

ul.Buforowej 120 Wrocław <bmw_3>

<bmw_3>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Geometria / naprawy zawieszeń / ustawienia zbieżności itp

Zakład Mechaniki Pojazdowej

ul.Paczkowska 1-5 (boczna hubskiej)

Wrocław

Wczoraj byłem i zdecydowanie polecam , warsztat który nie zajmuje się wszystkim

a specjalizuje się w zbieżności i znają się na robocie , szybko sprawnie i nie drogo ,

nie odstawiają lipy bo gośc od razu powiedział ze koncówka ma lekki luz (i pokazał że tak

rzeczywiście jest) i pytanie czy wymieniamy czy nie bo szkoda robic pomiaru i za

2 miesiące powtórka z rozrywki bo końcówka będzie do wymiany bmw_beer

Z tego co się dowiedziałem to ustawienie zbieżności to koszt rzędu 70-90zł w zależności

od marki samochodu , oczywiście pomiary kątów cały czas widac na monitorze a do tego

otrzymuje się wydruk jakie wartosci były PRZED / jakie są fabryczne / i te USTAWIONE

ZDECYDOWANIE POLECAM <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...