Rekomendowane odpowiedzi

Wpisujcie, Waszym zdaniem dobre, sprawdzone i tanie ( dobre nie może być tanie :lol: ,wiem ) warsztaty samochodowe - mechanicy, elektrycy, tłumikarze, gazownicy, tuningowcy itd.

Najlepiej żeby naprawiali i znali sie na samochodach marki BMW - i nie tylko oczywiście - i to tych starszych modeli.

wiadomo że nie ma ludzi, którzy znają się na wszystkim, potrzebni Nam są tacy którzy podejmuja wyzwania, mówią otwarcie i nie próbuja naciągnąć "głupiego" klienta na kasę.

W miare możliwości proszę wpisywać jakieś kontakty oraz jakie marki naprawiają.

Proszę wpisywać także wszelkie punkty gdzie sprzedają części nowe i używane do naszych śmigieł, np. używane opony

TEMAT DLA UŻYTKOWNIKÓW FORUM - proszę wpisywać tylko warsztaty, sklepy itp POLECANE.

ZAKAZ UMIESZCZANIA REKLAM-AUTOREKLAMY

przez właścicieli, pracowników w/w firm !!!

dodane przez Moderator

Edytowane przez Moderator

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli ktoś jest z okolic Gliwic to znam kolesi z Pyskowic. Specjalizują się głównie <bmw> 3 od lat. Moi kumple tam zawsze jeźdząi, mają dobre opinie. W dodatku sam miałem mały problem i wykluczyli wadę i błędy z pracy silnika (problem w inst.gaz, szarpał przy ruszaniu ). Posiadają równiesz części używane. Znam tylko telefon 0603127304.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

polecam :

tłumikarzy na ul. Robotniczej 9 ( chyba) jadąc od świebodzkiego przed zjazdem w dól na pl. Strzegomski skrecamy w prawo w polna drogę a tam juz prosto :mrgreen:

prowadzi starszy jegomośc z synem , solidni i nie drodzy, naprawiają wszystko, maja kanał i 2 podnośniki, nie sprzedaja tuningowych gadżetów :evil:

ale pozwalają wejśc do kanału i samemu podłubać i kasy za to nie chcą :lol: :lol:

Gazownicy na Sikorskiego na przeciwko autokomisu, wjeżdża sie przez brame na wprost,

juz raz na forum poleciłem :mrgreen: :mrgreen: fachowcy i nie drodzy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

polecam

autozbych w mirkowie 3151037 blacharstwo i lakier, dobry i dokladny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mordulec

No to ja teraz troche popolecam :lol:

Na ulicy Terenowej naprzeciw dawnej chemii przy ulicy buforowej jest chyba

najlepszy elektryk/elektro-mechanik we wrocku

A kawałeczek dalej maja bardzo tanio szyby np do E30tki za przednia płaciłem

160zł z montazem (szkło zielone) natomiast biała/przezroczysta z montazem kosztuje

chyba 140zł wiec całkiem promocyjnie , fajny warsztat i dosc szybka obsługa

<bmw_2>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam

AUTODOM Serwis Opon Radosław Mizdra

Szymanow ul Lotnicza2.

071-3878648 0692407579

autodom@poczta.onet.pl

Bardzo duzy wybor opon kazdy rozmiar i felg

Polecam trasa na Poznań za Psarami <bmw>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ALUFELGI SERWIS

Najlepszy zakład regeneracji felg aluminiowych na Śląsku.

Felgi robią na błysk. SUPER! Fachowcy pełną gębą.

Można u nich kupić nowe jak i używane felgi w naprawdę dobrych cenach. Oponki również ;)

Katowice, ul. Twarda 7

tel. (032) 252-44-76

kom. 0505-207-439

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mordulec

To w sumie nie warsztat ale jakby ktos potrzebował częsci w dosc przystepnych cenach

to moze smiało tam podjechac (pewnie nie wszystko jest super tanio ale wiekszosc)

dzisiaj kupowałem dla Luk@sa sprzegiełko do jego bumy i powiem tak dzwonił wczesniej

do auto-zatoki i za kpl sprzegło Sachsa usłyszał cene chyba 680zł no to tanio to nie bylo :|

A ja mialem dzisiaj chwile czasu i podjechałem wlasnie na ślężną i pytam za ile takie cus

moge kupic a tu niespodzianka bo 520zł wiec jakby nie patrzec 160zł różnicy . Dla

porównania sprzegło Luka (troche gorszej jakosci niz sachs) mozna kupic za około 400zł .

Sklep wlasciwie nie specjalizuje sie w czesciach do BMW ale nie ma najmniejszego

problemu z zamówieniem częsci ktora jest do odebrania albo w tym samym dniu albo

nastepnego rano <bmw_1> Jakby ktos tam chciał cos kupowac to mozecie sie powołac

na mnie (tzn mowcie ze znalezliscie ta reklame na wrocławskim forum BMW) sprzedawca

powinien wiedziec o co chodzi .

Zreszta postaram sie podjechac tam i porozmawiac zeby na hasełko MAXBIMMER byly

dobre ceny dla Beemkowiczów w zamian za promocje sklepu na forum :wink:

AUTO CZĘŚCI "NA ŚLĘŻNEJ"

K.M. KACZOROWSCY

Wrocław ul.Ślężna 185

tel/fax 337-13-02

czynne

pn-pt 8:30 -17:00

sobota 9:00-14:00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Naprawią wszystko co tylko możliwe. Specjalizują się w OPLU ale gość ma pojęcie o naprawach.

http://www.jgautoserwis.pl/jg/

ul.Karkonoska 39

Wroclaw 53-015

Opny, felgi , wulkanizacja:

http://www.stylauto.com.pl

Wrocław, Ulanowskiego 23a

Używane części do BMW wszystkie modele (Wrocław-Prusice):

tel. 888-963-159 lub 888-628-881

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym zrobił małą poprawkę że od E36 na od E32.

Kontakt części Prusice:

1)888 - 963 -159 lub 888 - 628 - 881 (Prusice oraz magazyn Wrocław boczna Sułowskiej)

Dużo od E38 i E39 i nowsze

2)609-18-38-22 lub 880-23-7720

3)604-38-16-74 lub 692-08-15-06

4)604-213-815 (dużo częsci od E32)

Co do giełdy w Lubiniu ... myślę że lepiej jednak zadzownić i zapytać o konkretną część tym bardziej że można się z nimi umówić we wrocławiu (w okolicach STANDO - Żmigrodzka).

Te pkt z numerami telefonu to oczywiście inni ludzie , jak u jednych nie będzi dzownic do drugich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Auto technik - Serwis BMW

Jelenia Góra

ul Krośnieńska 2b

tel. 075/7551157

z powodzeniem moge polecić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak ktos mieszka w świdnicy to znam sklepik z tanimi częściami. co prawda czeka się na części około 2-3 dni, ale o połowę taniej niz u konkurencji. sklep znajduje się na ul.westerplatte w sklepie meblowym, na przeciwko stacji benzynowej dla karetek. (na łuku koło szpitala). happy_bmw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby kto był w Irlandii no to polecam swój warsztat :D

R G Autoservice

94 Boot Road Clondalkin

Dublin 22

Mechanika Elektryka Blacharka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co prawda nie jest to warsztat, ale sklep, to jednak chciałem opisać, bo sam szukałem

części i nie miałem pojęcia że takie coś jest we Wrocławiu

BMWektor

ul. Paprotna 8, wjazd naprzeciwko Marino.

telefon 604 756 275,

mail: bmwektor@poczta.fm

Wrocław

Uwaga zglebione autka, mogą mieć problemy przy wjeździe na teren...

Kilka pomieszczeń zawalonych używanymi częściami, tylko bmw. Spory wybór. Cena mnie się

spodobała :] Akurat szukałem części do mojej E36 i podobno takich coraz mniej mają, czyli

raczej nowsze modele.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jetronik

Wrocław

ul.Opolska 159

tel 342 57 61

601 41 47 21

Godni polecenia

250PLN pełna diagnostyka silnika

(dzisiaj znależli mi usterkę i usuneli ja+ reanimacja przepływomierza bo był już w kiepskim stanie)

Kasowanie i programowanie na nowo

Wszystko to w cenie 250 PLN

A co do mechanika/diagnosty to Krzysiek z Jetronik-w jego żyłach zamiast krwi płynie chyba benzyna- wychował się na BMW

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesli chodzi o elektryke i elektronike, to polecam Botronic na ul Smetnej 15 we Wrocławiu:

http://www.zumi.pl/334810,Botronic._Borkowski_K.,_mgr_inz.,firma.html

Nabijanie klimatyzacji (dosyc tanio i praktycznie od reki) ul. Hubska 24/26:

http://firmy.pkt.pl/firma/auto_service__elektromechanika__mechanika__klimatyzacja__knop_zbigniew_d3J5MDdfODQ5MF9TYW1vY2hvZHkgLSBrbGltYXR5emFjamFfX2Jhc2U=.html

I jeszcze myjnia samohodowa (reczna oczywiscie, bo kto myje na szczotach ;-) )na ul Betonowej we Wrocławiu - jeszcze do niedawna 24/7 - teraz chyba na czas wakacji do 21:00. moze troche odstraszac bo wyglada jak "dziupla", ale na prawde dobrze czyszcza autka ;-)

I jeszcze pytanie - moze znacie jakies inne miejsca we wro gdzie mozna wypucowac autko w porach nocnych? pytanie_bmw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

BMW Broszko przenieśli się na ul. Buforową 120.

tel. 071 336 55 36 i 601 70 24 23

[ Dodano: 12 Październik 07, 20:12 ]

POLECAM:

B&W Andrzej Broszko

Armi Krajowej Wrocław

NIe drogo i pełen profesjonalizm <bmw_1>

B&W Andrzej Broszko jest teraz na

ul.Buforowej 120 Wrocław <bmw_3>

<bmw_3>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja rowniez podpisuje sie pod AUTO-CHIPEM robile juz u nich E 36 a teraz E 39 jestem z nimi jakies 3 lata i nigdy mnie nie zawiedli , z cala pewnoscia moge polecic ten serwis <bmw_3>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mordulec

Geometria / naprawy zawieszeń / ustawienia zbieżności itp

Zakład Mechaniki Pojazdowej

ul.Paczkowska 1-5 (boczna hubskiej)

Wrocław

Wczoraj byłem i zdecydowanie polecam , warsztat który nie zajmuje się wszystkim

a specjalizuje się w zbieżności i znają się na robocie , szybko sprawnie i nie drogo ,

nie odstawiają lipy bo gośc od razu powiedział ze koncówka ma lekki luz (i pokazał że tak

rzeczywiście jest) i pytanie czy wymieniamy czy nie bo szkoda robic pomiaru i za

2 miesiące powtórka z rozrywki bo końcówka będzie do wymiany bmw_beer

Z tego co się dowiedziałem to ustawienie zbieżności to koszt rzędu 70-90zł w zależności

od marki samochodu , oczywiście pomiary kątów cały czas widac na monitorze a do tego

otrzymuje się wydruk jakie wartosci były PRZED / jakie są fabryczne / i te USTAWIONE

ZDECYDOWANIE POLECAM <bmw_1>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Konin/Grodziec -lakiernik ceny do uzgodnienia 600182983 wielkopolska

malował mi corolle 2001r po dachowaniu lakier perła i za całość 1000pln..........

polecam małe szczegóły trzeba dopracować samemu........

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy jest jakiś niedrogi warsztat w JELENIEJ GÓRZE lub okolicach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesli o Bogatyni mozna powiedziec, ze jest w okolicy to mam super warsztat...

...z Jeleniej najszybciej przez Czechy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi