Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Od jakiegoś czasu szukałem dobrego warsztatu gdzie mogłem wymienić przewody hamulcowe sztywne i ojciec mi polecił warsztat przy ul Buforowej 32 (wjazd od Szynowej, której jeszcze nie widać na mapie :D ) - gdzie robił turbo w passerati ^^ i był zadowolony. Przyjechałem tam, porozmawiałem z chłopakami - powiedzieli mi od A do Z co i jak będą robić.. podnieśli auto i wyszło że tuleje sanek za razem można wymienić bo są już w kiepskim stanie (słyszałem jakieś ciękie bicie z tyłu.. ale myślałem "może nie '9'dka"... jednak ona też ; x ) - więc czekam na jakiś dogodny termin z tym i oddaje auto. Na razie wymienili mi Amorki tył, jutro sprężyny wlatują i klocki tył : D

Co do kontaktu to jest na wysokim poziomie i ceny też są spoko.

ED:
Śpieszyłem się na mecz, tuż uprawili się w mniej niż godzinę :))
 

36776150_1836693519730177_3282709548044910592_n.jpg

Edytowane przez vidusmile
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie ? 

mam pytanie (wiem, że jest to standardowy serwis - ale może macie kogoś sprawdzonego i głównie kogoś kto zrobi to od ręki, oczywiście po wcześniejszym umówieniu ) - potrzebuję wymienić olej, filtry itp. (standardowy serwis okresowy) i oczywiści skasować inspekcje. Super by było, jakby ktoś miał odrazu filtry, olej itp. 

Cały problem jest w tym, że we Wrocławiu będę tylko dwa - trzy dni na przełomie lipca i sierpnia i strasznie by mi zależało żeby to zrobić w tym czasie. 

Macie kogoś, jeżeli tak to będę baaaaardzo wdzięczny za wszelkie namiary 

Pozdrawiam 

a zapomniałem napisać auto BMW e61 530 d ? 

Edytowane przez lapa
brak informacji o samochodzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Hej,

 

nieco odświeżając temat, chciałem polecić warsztat, gdzie serwisuję wszystkie samochody, jakie posiadałem do tej pory, czyli Auto-Bliźniak na Psim Polu. Chłopaki nie boją się żadnego wyzwania, panuje tam bardzo miła atmosfera, a samochodami zajmują się mechanicy, którzy są entuzjastami danych marek. Serwisowałem tam swoją poczciwą Yariskę T-Sport i aktualnie swoje E46 - ani razu nie wyjechałem od nich niezadowolony. 

Zawsze szukają rozwiązania danego problemu oraz starają się je dopasować do Waszego portfela.

 

I nie, to nie jest reklama - są to autentyczne odczucia jednego z ich klientów. Miałem już kilka napraw, za które w ASO zawołano mi równowartość mojego samochodu, a w Auto-Bliźniaku za 1/6 ceny ASO wykonano tą samą usługę szybciej i sprawniej. Oby było więcej takich warsztatów, naprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.11.2018 o 23:41, xaryon napisał:

Hej,

 

nieco odświeżając temat, chciałem polecić warsztat, gdzie serwisuję wszystkie samochody, jakie posiadałem do tej pory, czyli Auto-Bliźniak na Psim Polu. Chłopaki nie boją się żadnego wyzwania, panuje tam bardzo miła atmosfera, a samochodami zajmują się mechanicy, którzy są entuzjastami danych marek. Serwisowałem tam swoją poczciwą Yariskę T-Sport i aktualnie swoje E46 - ani razu nie wyjechałem od nich niezadowolony. 

Zawsze szukają rozwiązania danego problemu oraz starają się je dopasować do Waszego portfela.

 

I nie, to nie jest reklama - są to autentyczne odczucia jednego z ich klientów. Miałem już kilka napraw, za które w ASO zawołano mi równowartość mojego samochodu, a w Auto-Bliźniaku za 1/6 ceny ASO wykonano tą samą usługę szybciej i sprawniej. Oby było więcej takich warsztatów, naprawdę.

 

nie wiesz może czy Auto Bliźniak na krakowskiej to ten sam właściciel? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
8 godzin temu, 1zwierzu6 napisał:

Witam,
Szukam warsztatu który podejmie się odbudowy e30, chodzi o podłączenie elektryki i odpalanie silnika oraz drobne prace blacharsko lakiernicze. 

IMG_20190407_121824.jpg

Pogadaj z @Chacko e30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam Panowie, szukam kogoś dobrego do kompleksowej diagnostyki zawieszenia w BMW E39 530i. Szarpaki i kilka warszatów zaliczone, niestety bezskutecznie. Zna ktoś kogoś we Wrocławiu komu Seria 5 jest dobrze znana i znajdzie problem ? Pozdrawiam.

Edytowane przez Filip0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...