Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Potrzebuje kogoś sprawdzonego z Wrocławia kto zamontuje mi odcięcie zapłonu w e91 a z racji systemu start/stop nie chce tego dawać byle komu żeby nie narobił mi za dużego kepiszu w elektronice. Ewentualnie jakieś inne sprytne zabezpieczenie jeśli macie jakieś pomysły albo kogoś polecanego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Forest-sytuacja opanowana:)oprócz tego,że przepadła mi Krzywa to nic się nie stąło groźnego.

Co do Cezara i pana Zbyszka mam mieszane uczucia....oddawałem im auto prawie rok temu i niby wszystko ok,a na ostatniej wizycie u innych mechaników wyszło,że części,które miałCezar wymienić wyglądaja...no jakby miały ze 2,3 lata...a pan Zbyszek ma pewne problemy...z pamięcią:)Sam własciciel-człowiek z naprawe mega wiedza o BMW,ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forest-sytuacja opanowana:)oprócz tego,że przepadła mi Krzywa to nic się nie stąło groźnego.

Co do Cezara i pana Zbyszka mam mieszane uczucia....oddawałem im auto prawie rok temu i niby wszystko ok,a na ostatniej wizycie u innych mechaników wyszło,że części,które miałCezar wymienić wyglądaja...no jakby miały ze 2,3 lata...a pan Zbyszek ma pewne problemy...z pamięcią:)Sam własciciel-człowiek z naprawe mega wiedza o BMW,ale...

t

to taki sam cwaniak i kombinator jak jego brat "bęben" z legnickiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ku...już nie wiem,gdzie mam jechąc;/buńka znowu się zapowietrza,gubi płyn...u Tomka auto stało 9dni! i nie zajrzał nawet pod maskę,pomimo obietnic...Bęben do 10ego nie ma czasulCezar wiadomo a "zwykły"mechanik mi tego nie ogarnie raczej;/ma ktos pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Cezara i pana Zbyszka mam mieszane uczucia....oddawałem im auto prawie rok temu i niby wszystko ok,a na ostatniej wizycie u innych mechaników wyszło,że części,które miałCezar wymienić wyglądaja...no jakby miały ze 2,3 lata...a pan Zbyszek ma pewne problemy...z pamięcią:)Sam własciciel-człowiek z naprawe mega wiedza o BMW,ale...
x2

jak chcesz i przestanie padać to mogę Ci zajrzeć, ostatnio u siebie przerabialem układ chłodzenia w m50, jak toś pisz priv

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
witam wszystkich, poszukuję dobrych mechaników najchętniej z Koninia i okolic, jednak możliwy dojazd Kalisz, Łódź, Poznań: - doświadczeni m.in. w skrzyniach automatycznych dzięki z góry za komentarz pozdrawiam

Tak jak napisał Forest:

Krzysiek Majewski do swego wachlarza usług, dodał naprawę skrzyń automatycznych. Zatrudnił jakiegoś kolesia który kilka lat robił w warsztacie naprawiającym skrzynie w Niemczech. http://majewskiserwis.pl/

ale nie wiem czy Brzeg to dla Ciebie nie za daleko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz jechac do Skarszewa, jednak ja z nimi mialem do czynienia na plus i na minus.

BMW Kordelasinski

Skarszew, wlot do Kalisza od strony Turku.

Robia rzeczy dobrze, ale mi zrobili jedno kuku i troche sie zrazilem i teraz jezdze do Brzegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja znam gościa moja dziewczyna mieszka w Nadolicach widziałem jego kilka prac i ci powiem że ma rękę mi za obszycie kiery bez ściągania powiedział 250 zł to chyba nie drogo moim zdaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

polecam wszystkim auto myjnie reczna we wroclawiu ul pilczycka 98. chlopaki robia wszystkie zabiegi myjaco-czyszczace jak wszelkiego rodzaju woski na cieplo i zimno, odswiezanie lakieru, polerki itp itd :D w stosunku do wykonanych prac cena jest naprawde niska a napewno kazdy bedzie zadowolony :D warto sprobowac :D dodam jeszcze link z fb :D

http://www.facebook.com/pages/MYJNIA-RECZNA/221205264569941?ref=ts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skoro o myjniach mowa, moze troche nie w temacie, ale jak sie domyslam wiekszosc osob myje auta na myjniach tylko recznie, mnie ostatnio chlopaki w myjni w ktorej stale myje Beemke namowili, zebym wjechal na maszyne z gumowymi szczotkami i powiem Wam tak, ogien z dupy :D zero rys, auto wypolerowane, swietnie sie prezentuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Osobiscie swoje e38 z tym czego sam nie umiem ogarnąć serwisuje i Czerwonejstrzaly- na Ślężnej 138 <---chyba ;)

Zawsze ma dla mnie czas ,ogarnia bez problemow ,zna sie na rzeczy,jest prosta zasada-jak nie beczysz o promocje powolujac sie na to forum to uczciwie Cie skasuje tj.wyjezdzasz zadowolony i z jakosci uslugi i z pobranej przez niego oplaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosa-to moze napisz cos wiecej,bo ja w pelni mu ufam-mowie co jest,zostawiam auto i gdy zadzwoni ze gotowe-odbieram

Fakt-raz bledu wody w ukladzie nie wykasowal,raz jakies lusterko pod maską zostawil wiec uznalem ze ******ly,skoro normalne autka dlugo czekaja na termin ,a ja mam prawie od reki .

Chodzi Ci ze robi niedbale? zle ? cos podmienia,psuje ? jednak jego wiedza jest srednia?inne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ja moge polecic taki nie duży zakładzik mojego znajomego w radwanicachhappy_bmw byłem ostatnio aktywować BC w e46 po zmianie manetki no i wszystko jest teraz super:) działa bez zarzutu( temperatura zewn.zasięg km,zegarek,spalanie l/100km. Taka operacja dla klubowiczów 50zł:D

[ATTACH=CONFIG]17840[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]17841[/ATTACH] oto wizytówka i namiary.:)

Edytowane przez krystian 520I
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a więc w Legnicy mam jeden porządny warsztat mechaniki na ul.Kasjopei przy sklepie motoryzacyjnym (nie drogim) elektryk od alternatorów i rozruszników "bystryk" na przeciwko ul.Karkonoskiej bardzo fachowo regenerują te elementy.A jeszcze mam dobrego kumpla który lubi dłubać przy autach i on mi robi większość za pół ceny.Pracował w kilku salonach samochodowych ale słabo płacili.Robi znajomym na garażu z kanałem wszystkie naprawy.Także tyle mogę w tym temacie jeśli chodzi o Legnicę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam ja pisze w troche innej sprawie ... duzo osob ma diesle , i czy sa osoby ktore serwisuja swoje diesle gdzies tutaj we wroclawiu u ludzi ktorzy :

po pierwsze znaja sie na tym co robia a nie robia po omacku , robia jak dla siebie czyli dokladnie i rzetelnie i przy okazji nie maja cennika z rodem z ASO ?

no i fajnie jakby ten serwis zajmowal sie czyms wiecej niz wymiana filtra powietrza i zmiana oleju bo to to sam sobie spokojnie zrobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...