Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Ja również polecam Krzyśka z Brzegu. Po pierwsze fachman 1 klasa, to jeszcze furka na koniec umyta (dotychczas tylko raz tak mnie obsłużyli w Inchcape we Wrocku) A przy tym wszystkim to jeszcze dosyc przystępnie cenowo.

ul. Krakusa 5, na terenie byłej garbarni. tel. 692633533

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Witam.

Z mechaniki polecam warsztat przy ulicy Zawalnej we Wrocławiu. Serwisuje tam moje E36. Zawsze gotowe na czas i nikt tam na nic nie naciąga. Jeżeli chodzi o skrzynie biegów ( mam automat ) to polecam firmę AUTOLEK na Milickiej (przy Marino).

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio robiłem u niego : łożysko + półoś, amorki przód, końcówki drążków , nawiew. Także rachunek niemały, ale wszystkim szczerze polecam ten warsztat. Ogólnie przez ostatnie pół roku moje e36 przyjęło 4500zł we wszystkich warsztatach i teraz przez te e38 Artura muszę je sprzedać :) . Żeby się za bardzo OT nie zrobił, to polecam jeszcze WEBASTO SERVICE na Rakowej. Chłopaki zajmują się klimą i robią to naprawdę dobrze :)

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jezeli mowa o oponach. Chyba zdecydowanie najnizsze ceny i najwiekszy wybor. Koles nie leci na duzej marzy, tylko na mniejszej marzy i duzej sprzedazy. Ma tysiace uzywanych opon w bardzo dobrym stanie. OPONY WULKANIZACJA - CIESZYCE. 71 390 87 22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki z kazimierza wielkiego przenieśli sie teraz na ul opatowicka 67, do tego co było na kazimierza (mechaniki,diagnostyki, blacharki i lakieru) mają tam tez serwis klimatyzacji i ogumienia wiec wszystko w jednym miejscu nr do nich 793-03-50-40. w sumie nie tak blisko jak w centrum ale za to ceny przystepne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jetronik

Wrocław

ul.Opolska 159

tel 342 57 61

601 41 47 21

Godni polecenia

250PLN pełna diagnostyka silnika

(dzisiaj znależli mi usterkę i usuneli ja+ reanimacja przepływomierza bo był już w kiepskim stanie)

Kasowanie i programowanie na nowo

Wszystko to w cenie 250 PLN

A co do mechanika/diagnosty to Krzysiek z Jetronik-w jego żyłach zamiast krwi płynie chyba benzyna- wychował się na BMW

Dziki,ktoś polecił mi tą firme do zakucia silniczka.Orientujesz się jak sobie z tym radzą?Dodam,że zakucie nie dotyczy BMW:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziki,ktoś polecił mi tą firme do zakucia silniczka.Orientujesz się jak sobie z tym radzą?Dodam,że zakucie nie dotyczy BMW:)

Swego czasu robili auto Kuzaja, ciągle tam podjeżdżają Subaryny i Mitsubany rajdowe. Więc chłopaki raczej podołają ;) Jak coś dzwoń do Bogdana 605 543 080

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu robili auto Kuzaja, ciągle tam podjeżdżają Subaryny i Mitsubany rajdowe. Więc chłopaki raczej podołają ;) Jak coś dzwoń do Bogdana 605 543 080

Wlasnie sprawa dotyczy mało typowego auta,ale jeśli robili takie sztuki,to powinni dac radę.Dzięki Forest:)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu robili auto Kuzaja, ciągle tam podjeżdżają Subaryny i Mitsubany rajdowe. Więc chłopaki raczej podołają ;) Jak coś dzwoń do Bogdana 605 543 080

tu masz jeszce jeden namiar i tez polecam Krzyska Z kls-sport Wlasnie Konczy mirasa auto :)http://www.kls-sport.pl/ Seba tu akurat sie mylisz Pan Bogdan Nie Zakowal silnikow pod turbo w bezynie :)

Edytowane przez edu2301
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.kls-sport.pl/

Ze niby to porządna firma smiechu warte znam Krzyśka od lat to jest zwyky blacharz lakiernik co to zakuł jeden silnik u siebie w skodzie jak go sie przypilnuje to wydech i cooler do auta zrobi ale tez za grubsza kase a tak nie dotrzymuje terminow bo najwiecej czasu poswieca kolegom i ich autom ja u niego zostawilem kawal siana i wiecznie cos nie gralo a to wydech walil po podlodze albo sprzedawal czesci z mojego auta ktore pozyczyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wielu fachowców ale tylko z gadki. Najbardziej w****&%$@ mnie takie barany które się chwalą jacy to nie są za***iści, jak to nie będę w szoku gdy odbiorę auto, jaki to laski będą wyskakiwały ze stringów na ulicy, itd. Dlatego takich palantów którzy więcej się chwalą niż potrafią powinno się napiętnowac, pisac o nich by każdy wiedział, że nie warto zawracac sobie nimi głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam.

Z mechaniki polecam warsztat przy ulicy Zawalnej we Wrocławiu. Serwisuje tam moje E36. Zawsze gotowe na czas i nikt tam na nic nie naciąga. Jeżeli chodzi o skrzynie biegów ( mam automat ) to polecam firmę AUTOLEK na Milickiej (przy Marino).

Pozdro :)

Byłem na Zawalnej wymienilem pompę paliwa : szybko ,solidnie i tanio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam . polecam auto serwis na ulicy krzywoustego 6-12. nazywa sie AutoSerwis Marcin Krakowiak tel 513 333 334. gość tani i dobry , do bólu uczciwy . jeśli chodzi o obsługiwane auta to bez problemy robi starsze bmw te z ery przed Chrisem Bangle :) . sam serwisuje tam moje dwie e36 . szczególnie polecam jeśli chodzi o zawieszenie i hamulce - nie naciąga i nie wymienia jak nie trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...