Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Ja natomiast polecam dobrego blacharza. Koleś zna się na rzeczy, robi szybko i fachowo. Jego syn natomiast zajmuję się wulkanizacją. Troszkę daleko od wrocka ale jak ktoś chce dobrze zrobić auto i na pewno taniej niż we wrocku to niech dzwoni 665-457-175 Zenek Kuna, Snowidza 37, koło Jawora. Polecam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zdecydowanie polecam tłumiakarzy z Góralskiej. Szybcy, uczciwi i solidni. Namiar:

ul.Góralska 46

tel. 071/781 85 85

kom. 0601 397 301, 0607 399 380

Robiłem u nich metalowe obejmy tylnej częsci wydechu - jedna zardzewiała i zaczął mi pierdzieć i klekotać samochód. Wymiana - ciecię, spawanie itp. od ręki za 70 PLN.

A propo B&W z Buforowej to porzuciłem ich, bo jak szef nie stoi nad mechanikami to nie jest za dobrze. Doskonały warsztat specjalizujący się w BMW jest na ul.węgierskiej na brochowie.. Robią wszystko oprócz wydechów. Solidnie i niedrogo.

Już dwa lata tam jezdże i mucha nie siada. Ostatnio robiłem tam stacyjkę, bo przestał mi zupełnie kręcić rozrusznik - było troche roboty w elektryce i główkowania, ale mechanik załatwił sprawę bez problemu. Telefon do niego - 691040099.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Bardzo chciałbym polecic wam serwis Diagnostic-Car na ul. Poprzecznej 2 w Radwanicach - jedzie sie na siechnice Ul. Opolską.

Właściciel Warsztatu jak i mechanicy bardzo kumaci w tym co robią, bardzo tanio wykonują naprawy i wymiany zajmuja sie mechaniką i elektroniką. Po uzgodnieniu z właścicielem Klaudiuszem zgodził sie zrobic ofertę dla Klubu! Jeżeli ktoś powie że jest z forum ma podłączenie do kompa i kasowanie błędów za 40 złotych a wymianę oleju 10 zł.

Bardzo solidni i Tani. Tel. 695 905 995 POLECAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sopocie polecam BM Serwis Al. Niepodleglosci 641. tel 0-58 551 25 78. Specjalizuja sie w BMW, podobno kiedys byli autoryzowanym serwisem BMW, ale zabrano im autoryzacje, bo nie maja placu, aby sprzedawac samochody. Ceny chyba ok, bo za wymiane poduszek tylnej belki wzieli 250 zl (robocizna) i zajelo im to 3 godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

CHCIALBYM zaproponować mechanika u ktorego robie kazde auto robi za male pieniadze ma dostep do czesci jest to miłosnik markii BMW !! zakład ma na przy ul. Zawalnej zjezdzajac z mostu trzebnickiego od strony miasta/ leklerka pierwsza w prawo i do konca wzdłuz wału odry zjezdzajace potem z asfaltu na ziemie z dziurami rowniez do konca drogi po lewej stronie

kontakt z nim -- Artur- 514379517

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam po nowym roku zapraszam do mojego warsztatu specjalizujemy sie w mechanice i elektromechanice samochodowej. Wrocław ul. Bierutowska 19 psie pole. czynne od 9-18. Tel. 793-173-598. Oferuje również dostęp do tanich i dobrych części także jeśli ktoś czegoś potrzebuje proszę pisać na pv. Dla klubowiczów <bmw> zniżki w warsztacie 8) <bmw_3>

ZAPRASZAM!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam po nowym roku zapraszam do mojego warsztatu specjalizujemy sie w mechanice i elektromechanice samochodowej. Wrocław ul. Bierutowska 19 psie pole. czynne od 9-18. Tel. 793-173-598. Oferuje również dostęp do tanich i dobrych części także jeśli ktoś czegoś potrzebuje proszę pisać na pv. Dla klubowiczów <bmw> zniżki w warsztacie 8) <bmw_3>

ZAPRASZAM!!

może nie jestem zorientowany w cenach, ale czy te ceny są normalne ( silnik M20B25 E34) ??:

pasek rozrządu wymiana- 300

regulacja luzu zaworów - 250

wymiana świec + stprawdzenie ciśnienia na cylindrach - 200

ceny robocizny, bez materiałów, podobno po zniżkach,

chyba wymiana amora (zwłaszcza w starszym aucie) jest bardziej czasochlonne niż wymiana świec + sprawdzenie ciśnienia,

wiem jak się to robi i ile czasu to zajmuje, wg mnie to lekko sporo :/

Edytowane przez Piotr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wymiane rozrządu 300zł ?? to gruba masakra , wiecej jak 150zł to juz przesada ale 300 to przegiecie

A skad masz Piotrek te ceny ? dzwoniłes do nich ?

a wymiana świec + ciśnienie za 200 to nie przegięcie,

pisałem na PW,

jak widać niektórzy się cenią tylko ciekawe za co, powiem szczerze że takie ceny to Inchape może mieć na nie warszat na rozwoju,

i jeszcze darmową reklamę sobie u nas robi,

jak dla mnie jego posty do kasacji :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana świec i pomiar ciśnienia 200pln?-w tym są świece nowe(ok 110pln) czy to tylko robota?

Żeby zrobić pomiar i tak musi świeczki wykręcić a potem wkręcić.

A sam pomiar ciśnienia bez wymiany świec ile kosztuje?:)))

Ktoś chyba nie wie jak racjonalnie budować cene usługi.

Piter kup świeczki i browara i w pare minut wymień sam:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana świec i pomiar ciśnienia 200pln?-w tym są świece nowe(ok 110pln) czy to tylko robota?

Żeby zrobić pomiar i tak musi świeczki wykręcić a potem wkręcić.

A sam pomiar ciśnienia bez wymiany świec ile kosztuje?:)))

Ktoś chyba nie wie jak racjonalnie budować cene usługi.

Piter kup świeczki i browara i w pare minut wymień sam:)))

TO CENY ROBOCIZNY !!!

pasek rozrządu wymiana- 300, regulacja luzu zaworów - 250 , wymiana świec + sprawdzenie ciśnienia na cylindrach - 200 to MAX JEDEN DZIEŃ z dwoma przerwami na piwo i cena 750,00 zł :lol::lol::lol: nie wiem czy się śmiać czy płakać :mrgreen::evil::evil:

wiesz dobrze ze w M20 sam wymienię świece, pasek rozrządu a nawet ustawię luz zaworowy, ale primo: nie mam gdzie a secundo: jest zimno żeby to na zew. robić,

poza tym pisał że ma zniżkę i że tanio więc chciałem się zorioentować i masz......ceny super promocyjne..... może sie pomylił i myślał że to E61 hehehehe

NIE POLECAM !!!!! z takimi cenami

Edytowane przez Piotr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż żeby zakonczyc wasze podniecenie dyskusyjne ze drogo ze jak to takie ceny bo to ani nie ten temat ani forum. To napisze ze jak chcieliscie miec super tanio i wymiane rozrzadu za 150 zł to trzeba sobie bylo kupic po malym fiacie i tam wszystko sami naprawicie, ryzyko wymiany swiec czy rozrzadu jest o wiele wieksze niz wymiana amortyzatora dlatego warto o tym pomyslec a nie odradzac skoro nawet nie raczylo sie wykonac telefonu, lub przyjechac i porozmawiac. Kazdy ma takie ceny jakie uwaza za sluszne i sa one adekwatne co do jakosci wykonywanych usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż żeby zakonczyc wasze podniecenie dyskusyjne ze drogo ze jak to takie ceny bo to ani nie ten temat ani forum. To napisze ze jak chcieliscie miec super tanio i wymiane rozrzadu za 150 zł to trzeba sobie bylo kupic po malym fiacie i tam wszystko sami naprawicie

potrafię sam wymienić pasek i rolkę w M20, świeczki także, ustawić luz zaworów też i wiem ile to pracy i jak to się robi ale po to kazdy ma pracę żeby móc zarobić na życie, więc warto dać innym pracę.

ryzyko wymiany swiec czy rozrzadu jest o wiele wieksze niz wymiana amortyzatora dlatego warto o tym pomyslec

no tak jak ktoś się uczy to faktycznie ryzyko jest ogromne,

ciekawe jakie ryzyko jest w ustawieniu luzu zaworowego?

wprawny mechanik zrobi to w godzinę a niewprawny...... będzie robił cały dzień o ile oczywiście mu się uda, więc lepiej dowalić cenę może klient się odczepi, więc.....

najlepiej wymieniać olej wtedy ryzyka nie ma żadnego

a nie odradzac skoro nawet nie raczylo sie wykonac telefonu, lub przyjechac i porozmawiac.

a co ma telefon czy przyjazd do cen, zapytałem jakie ceny i dostałem odpowiedź, face to face było by taniej ??

Kazdy ma takie ceny jakie uwaza za sluszne i sa one adekwatne co do jakosci wykonywanych usług.

oczywiście i każdy może sobie wybrać u kogo naprawia i teraz już klienci wiedzą jakie są prawdziwe ceny po zniżkach:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Polecam gościa z Brzegu - Krzysztof Majewski. Pracował trzy lata w serwisie BMW w Opolu, posiada oryginalny komputer diagnostyczny GT 1, prowadzi naprawy bieżące. Byłem u niego i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że gość jest uczciwy i szukając usterki wyklucza po kolei poszczególne czynniki. Miałem problem z niskim ciśnieniem paliwa. Załatwił na podmiankę pompę paliwową pod progiem, czujnik pompy paliwowej przy silniku, całą listwę common rail z czujnikiem, pompkę w baku. Przy okazji wyczyścił mi AGR i kolektor dolotowy. Szczerze mówiąc ja osobiście nie będę już jeździł do innego mechanika. Poziom wiedzy tego gościa zasługuje na pełny szacunek a robota pali mu się w rękach. Można z nim pogadac, chętnie doradzi, nie zadziera nosa - ja tu jestem szefem, nie przeszkadzaj... Sprawdzał po kolei wszystkie możliwości wystąpienia usterki. Nie robi tak - podejrzewam, że to wina pompy. Wymiana 1000 zł. Problem jest nadal więc wymieniamy następną część... Był u niego Edu i również jest zadowolony z wykonanej usługi. Ma dostęp do części nowych i używanych. W tej chwili prowadzi warsztat na ul.Kopernika 2, od 1 maja przenosi się w inne miejsce. Dla wszystkich forumowiczów Maxbimmera zaproponował pierwszą diagnostykę silnika za free. Numer kontaktowy - 692 633 533

Edytowane przez Forest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Jak Forest Napisal Gosciu konkretny podchodzi do problemu z checia naprawy Nie Ma dla niego Rzeczy Niemozliwej !!! Wlasnie ustawilem sie z nim na wymiane lozyska oporowego w mojej buni :) Godny Polecenia :)

Daj znac jak wymienisz bo mam to tez u siebie do roboty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...