Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

No to hurtowo zdjęcia z kilku m-cy robione z pokładu mojego małego, białego wahadłowca:

1. Najnowsze X6M biorące udział w BMW M Power Experience czy jakoś tak :) widziałem też takie we Wro. To foto strzelone na A4 jak jechałem do Wro.

attachment.php?attachmentid=35672&stc=1

2. Veyron z Wro, dla Was zapewne nuda, ja go widziałem po raz pierwszy. A obok hali targowej nawet objechałem lewym pasem :4:

attachment.php?attachmentid=35673&stc=1

3. Cała laweta wypełniona nowiutkimi X6M oraz X5M jechała na A4 w stronę Krk

attachment.php?attachmentid=35674&stc=1

4. A tutaj już DK1 w stronę Bielska-Białej, M4 z blachami "Kuzaj Sport". Może mi się wydawało ale na 75% jestem pewien że kierownikiem był sam Leszek Kuzaj :)

attachment.php?attachmentid=35675&stc=1attachment.php?attachmentid=35676&stc=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pirooz wrzuca hurtowo :D Ładnie ustrzelone sztuki .

A jakże :D po prostu kiedyś można było wrzucać prosto przez Tapatalka a teraz muszę zrzucać na kompa by zmniejszyć rozmiar foty :P inaczej forum tego nie przyjmie :P

Co do ustrzelenia - czasami wymaga to nie lada odwagi :D pędząc 150 po autostradzie wyciągać telefon, włączać aparat i celować X6M :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza upolowana zwierzyna :D

Najpierw obok Borka zobaczyłem Astona DBS w lusterku, ładnie ustąpiłem miejsca by móc go obejrzeć :P

attachment.php?attachmentid=35727&stc=1

I dosłownie zaraz za nim wpadł ten oto Prosiaczek

attachment.php?attachmentid=35728&stc=1

O dziwo był głośniejszy od Astona ;)

attachment.php?attachmentid=35729&stc=1

A tego gościa chyba na forum nie ma, a szkoda, bo ma pięknie zachowany egzemplarz z M Pakietem 1, prawie takim jak mój lecz z zaślepkami pod halogenami (takimi jak tutaj: http://i902.photobucket.com/albums/ac228/carbon1230/E46/1-Kopia.jpg). Ilekroć jadę Aleją Piastów (a jeżdżę często bo mam tam klienta) to ta Bejca wykręca mi kark :D I teraz jeszcze ma kulturalną glebę. I ładny felunek :D Może ktoś go zna?

attachment.php?attachmentid=35730&stc=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, chyba częściej na ulicach widuję różnego rodzaju M-ki (M3, M4, M5, M6) aniżeli Abarthy. Tym bardziej Punto. Abarth 500 jest względnie popularny ale Abarth Punto już nie. A wygląda moim zdaniem naprawdę nieźle :D Mam nadzieję, że zagości na parkingu pod moim blokiem na dłużej bo miło się patrzy :)

attachment.php?attachmentid=35749&stc=1attachment.php?attachmentid=35750&stc=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Jako, ?e lubi? hurtowo to:

1. A4 Katowice-Kraków, co? co wygl?da?o jak poliftowe Gallardo ale z pakietem wizualnym z Lambo Reventon :P

[ATTACH=CONFIG]36709[/ATTACH]

2. DK1 Cz?stochowa-Katowice, 458 Italia bardzo sprawnie przedziera?a si? przez korek :P

[ATTACH=CONFIG]36710[/ATTACH]

3. Nie lubi? Prosiaków ale to Cayenne przyku?o moj? uwag?. Pi?kny kolor i ogólnie wida?, ?e kto? nie szcz?dzi? $$$ na wizualne pakiety :P

[ATTACH=CONFIG]36711[/ATTACH]

4. Takie ma?e #chwalesie :D Po prawej maszyna któr? widzia?em na drodze a potem tak?e przez godzin? upala?em na piaskach niedaleko Katowic. Polecam! :D

[ATTACH=CONFIG]36712[/ATTACH]

5. Wspomniane wcze?niej Lambo z widokiem z ty?u

[ATTACH=CONFIG]36713[/ATTACH]

6. A tutaj sorry za jako?? ale wysz?o jak wysz?o - BMW i8, robi?em co mog?em ale hybryda mnie ?ykn??a :(:D A4 Wroc?aw-Legnica

[ATTACH=CONFIG]36714[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Nowa 7er na lotnisku we Frankfurcie:

[ATTACH=CONFIG]37302[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]37303[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]37304[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]37305[/ATTACH]

Lambo w Red Rock Canyon:

[ATTACH=CONFIG]37306[/ATTACH]

I taki cudak przy hotelu w Las Vegas (klamki do drzwi miał wyżej niż ja głowę):

[ATTACH=CONFIG]37307[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...