Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Tzn za szybko napisałem wczoraj.Rozebrałem tylko wszysko zeby zobaczyc do przepustnivy.samej przepustnicynie rozbierałem.wyjmowałem tylko ten czujnik ale na oko nie jestem w stanie sprawdzić czy jest ok:P Wyjecie jest raczej banalnie proste.odkręcasz 4 sruby sciagasz linke od gazu i wychodzi:) ale czy wypolerowanie coś da to watpie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna uwaga.. auto nie dodaje tylko sobie samo gazu na postoju tylko jadąc na każdym biegu ze stałymi obrotami auto także dostaje jakiś dziwnych drgawek...

p.s. Wczoraj wyczyściłem u siebie przepływomierz i przepustnicę i jakoś tak wydaje mi się że silniczek jest czulszy na strzelenie w pedał gazu.. ale może to tylko moje "odczucia" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
To dlaczego moje auto na Twoim silniczku pracuje równo? ;/ I moje na moim pracuje także równo a u Ciebie już falowało.. hmm dziwne

Hehe no własnie tez mi sie wydaje ze ten nowy nabytek Przema żyje troche własnym życiem , nikt nic nie wie a teraz zaczeło chodzic normalnie :D jak sie spotkalismy ostatnio

to z Kasprim poprzekładali wszystko i zadnej reakcji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno nas z Kasprim dziwiło załozyliśmy jego krokowca i ustabilizował sie na 1050.... ale jak mu delikatnie zabriralismy powietrza ręką to chodził idealnie.... może po tym jak ktos cos dłubał w silniku cos jest nie jak w seri i auto ciagnie wiecej powietrza ? dlatego krokowiec go trzyma równo ale wyzej niz powinno byc...Ja juz zgłupiałem.aha i gosciu coś grzebał w tych czujnikach i tam dwa kabelki były złączone ze soba wiec czujnik tez przekłamywał.wiec mysle ze jak bym teraz podłączył krokowca kaspriego to było by super:) a jak nie to sie poddaje i jezdze na tym z M20:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założylismy krokowca kaspriego znowu zaczał skakac.... ktos rozumie coś z tego? na krokowcu z M20 chodzi dobrze tylko troszke wolniej spada z obrotów ( 1200do850 ) cos rozkminilismy z kasprim ze moze mam silnik w wersji bez kata i moze jest troszke inny krokowiec? bo niczym sie nie róznia.naklejki z numerem części nie mam ale jest tam taki mały numer...U kaspriego jest 76 albo cos takiego a u mnie 00...albo na odwrót;p ale sam fakt ze jest inny numer...

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Mozliwe ze cos jest z kablem od krokowca , bo to az jest niewiarygodne ze na tym samym krokowcu u Kaspriego jest ok a u Przema juz nie , normalnie mega zagadka :D

Ale skoro chodzi na krokowcu od M20 to nie ma co kombinowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...