205 postów w tym temacie

@Gregu82 Umyj auto płynem do mycia naczyń zamiast szamponem i potem przetrzyj alkoholem izopropylowym (możesz kupić czysty np. w komputroniku za niecałe 20zł/1litr albo rozcieńczony od K2.

19 godzin temu, Pawel4freak napisał:

@Gregu82 Umyj auto płynem do mycia naczyń zamiast szamponem i potem przetrzyj alkoholem izopropylowym (możesz kupić czysty np. w komputroniku za niecałe 20zł/1litr albo rozcieńczony od K2.

Obojętnie jakim płynem, czy są jakieś lepsze gorsze hehe ?? Aktualnie mam Feiry cytrynowe :P I do tego bym kupił ten K2 Klinet.  Da to sobie radę za pierwszym myciem ?

Obojętnie jaki płyn do mycia naczyń :P

Jedno mycie płynem do naczyń i zobaczysz przy spłukiwaniu że auto już nie kropelkuje :P

1 osoba postawił/a piwo

23 godziny temu, Pawel4freak napisał:

Dobrze gada :) Polać mu

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Bob
      Witam.
      Chciałbym zaprezentować tutaj swoją skromną wiekową ''Beemkę''.
      W samochodzie zakochałem się od pierwszego wejrzenia. Zawsze podobała mi się linia coupety i cabrio, dla mnie E36 to najpiękniejsza trójka.
      Przeważnie miałem większe auta ponieważ mam 2.5 roczne dziecko więc coś rodzinne było wskazane;)
      Moja druga połowka nie odzywała się do mnie dwa dni po zakupie;) stwierdziła,że zwariowałem aby na rodzinne auto kupić ''stare dwu drzwiowe bmw''.
      Wśród znajomych też nie mogą zrozumieć dlaczego stare BMW,ale sa ludzie którzy tego nie rozumieją i nie zrozumieją Nie muszą;)happy_bmw
      OK, więc w moich rękach znajduje się.
      BMW E36 coupe, 1 marzec 1999', zarejstrowana 11.12.1999'
      Model 323i - nikomu tutaj nie trzeba tłumaczyć chyba co to za jednostka, każdy będzie wiedział
      Auto totalnie seryjne w M pakiecie, wewnątrz biała skóra, fotele ''sportsize'', klimatronik,elektryka, komputer, asc.
      Felgi 18''
      To tak z grubsza;)
      Fotki kiepskie bo aparat słaby i fotograf ze mnie lichy:wink:
      PICT3424.JPG - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl
      PICT3436.JPG - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl
      PICT3445.JPG - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl
      PICT3432.JPG - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl
      PICT3439.JPG - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl
      Pozdrawiam!
    • Przez Chudy97
      Siemanko, tak jak w tytule.  Kupie 4 dystanse wraz ze śrubami do e46 . Najlepiej 25 mm. Pozdro !
    • Przez BASTARS
      Siemka panowie i panie , stosunkowo niedawno wbiłem na strony Maxbimmer-a<bmw_1>. Na początek wstawiam kilka fotek mojej fury zrobionych ot tak kiedyś i czymś tam Ale napewno jak czas i sposobność pozwoli dodam niejedno może i lepsze . Ok tak więc jak widać jest to E46 coupe 320CD 2004r 140tys.km. silnik M47N seryjnie 150Km/330Nm , program został jednak zmieniony i teraz pracuje w nim 180Km/400Nm . Lusterka M , Koła letnie 18'M EVO 235/40 przód 245/40 tył zimowe alusy 17'Borbet 225/50 . Środek auta cały w czarnościach z m-paka, oświetlenie zewnętrzne Xenon i ledy na tyle . Kilka rzeczy zostało już przeze mnie wymienionych takich jak wahacze, tuleje, łączniki stabilizatota, odma itp , zamontowałem tarcze i klocki zimmerman sport , zmieniona tylna końcówka wydechu na prostą , podświetlenie tablicy na ultrawhite. Oczywiście po zakupie auta wyskubane zostały klapki zawirowań z kolektora i zamontowane zaślepki from UK . Wszystkie prace przy aucie staram sie przeprowadzać osobiście:mrgreen:  Zapraszam wszystkich do wyrażania opini

• Kto przegląda

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.