Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

no po Wrocku moze i nie ale zgorzelec małe miasteczko... spala tyle przy normalnej jeźdie po miasteczku i okolicach raz szybciej raz wolniej wcale nie jak emeryt!!! i wcale niewkręcam Was bo jakimiałbym w tym cel. sam jestem w szoku bo długo myślałem nad kupnem takiego autka. tylko mam problem bo niewiem jaki olej jest wlany do silnika a zbliża mi sie wymiana pomalutku i niewiem jaki wlac. w sklepie mówią ze castrol edge 5w40 jezeli niecieknie z silnika i jesli niedolewam oleju. więc niecieknie i niedolewam choć mam go dopiero 2 miesiąc ale czy jeśli wleje 5w40 (czyli żadki olej) to czy niezacznie ciec coś "niewiadomo" może zalać 10w40? poradźcie co lejecie do swoich bryczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdniem, odłącz aku na 1 godz, w tym czasie zewrzyj klemy też na ten okres- kondensatory się rozładują i podłącz znów aku. w tym czasie po odpaleniu jeździj normalnie swoim trybem, wtedy skrzynia (automat) zaadoptuje się do twojej jazdy ,silnik(oczywiście komp) również. Jeśli to nie pomoże daj autko znów na kompa, jeśli znów pojawi się błąd położenia wałka to czujnik do wymiany-PAMIĘTAJ ,te autka mają zmienną faz rozrządu (tzn ,jak autko ma ciężko to rozrząd sam się przestawia i autko pali więcej) -takie mądre. Jak coś to pisz. Pozdro-Kali z Gdańska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no po Wrocku moze i nie ale zgorzelec małe miasteczko... spala tyle przy normalnej jeźdie po miasteczku i okolicach raz szybciej raz wolniej wcale nie jak emeryt!!! i wcale niewkręcam Was bo jakimiałbym w tym cel. sam jestem w szoku bo długo myślałem nad kupnem takiego autka. tylko mam problem bo niewiem jaki olej jest wlany do silnika a zbliża mi sie wymiana pomalutku i niewiem jaki wlac. w sklepie mówią ze castrol edge 5w40 jezeli niecieknie z silnika i jesli niedolewam oleju. więc niecieknie i niedolewam choć mam go dopiero 2 miesiąc ale czy jeśli wleje 5w40 (czyli żadki olej) to czy niezacznie ciec coś "niewiadomo" może zalać 10w40? poradźcie co lejecie do swoich bryczek.

Jak Sukasz Dobrego oleju To Polecam Motul :) Tez Leje 5 w40 do 30d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...