Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mordulec
Miał także wymienione tarcze chamulcowe, klocki chamulcowe, płyny oraz filtry, sprzęgło, silnik po kapitalnym remoncie.

Przednie fotele są do obicia lub do wymiany(mamy także tapicerkę skórzaną w czarnym kolorze, jej cena byłaby do ustalenia).

To faktycznie całe "chamulce" ma zrobione na tip top :lol: jakoś nie wierzę ludziom którzy wymieniają jakaś cześć po czym dwukrotnie walą ortografa w nazwie :D

Co do samego auta to obejrzeć można ale wydaje mi się ze Lucius ma racje , to taka mina na kołach , zwłaszcza zwróć uwagę na przód jakos dziwnie odbiega od całości

wszedzie zderzaki od wujka Rajgera a przód taki normalny i lampki jakie nowe z przodu , nie będe się upierał ale pooglądaj czy przypadkiem to nie kwestia jakiegos niedawnego dzwona :)

Jak masz 30km to można się bryknąć ale za 6 tysiaków to ja bym tego nie wziął , mysle ze nawet za 4tys to bym się musiał mocno zastanawiać gdzie to rozebrać zeby sprzedać na częsci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to td a juz jest po remoncie kapitalnym silnika to odpuściłbym temat.

Jak ma 1.000.000km to przepraszam:)

Skoro go ktoś robił na taki stajl to dziwne,że bez przodu.

To że lampy ma nie oryginalne to nic ale gdzie jest soczewka w lampach mijania???

Jeśli miał hamulce wymieniane to rzuć okiem na tarcze(rant od klocków) bo ja przecież też wymieniałem całe hamulce tzw kiedyś.

Ogólnie sprzedający/a jakaś roztrzepana i niekonkretna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...