Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jaro ja wymienilem nr9 ale dalej jest stukanie przy wrzucaniu.

Heh ale sie temat zrobil kaze e46 ma ten sam problem i nie wiadomo o co chodzi.

No dokładnie :) Ja u siebie jeszcze tyłu nie ruszałem, a stuknie tylko czasem szczególnie rano przy pierwszym wrzuceniu biegu. Później jest już cisza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wspomnialem,u mnie nr9 i nr 2 prawa i lewa.Lecz wydaje mi sie ze stuk przy wrzuceniu 1 pochodzi od czegos innego.

Strzelcie ze sprzegla dosyc szybko,tak aby szarpnelo autem i wcisnijcie spowrotem.Bedzie slychal albo na podnosniku widac ktore tuleje wam wala.

U mnie raczej juz nie jest to przyczyna tulei.Obiema rekami krecilem walem przy skrzyni w lewo i prawo i slychac bylo stuki na koncu skrzyni.Nie wiem co tam jest ale tam dochodzi dzwiek.Blisko tego jest tzw sloneczko,czyli polaczenie gumowe czyzby tulejki w nim byly wystukane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

hej Tomski u mnie w e36 tez mam taki sam problem przy małej prędkosci na 1szym biegu, gdy wciskam gwałtownie sprzegło to słysze wyraźne stuki(3-4 uderzenia). na wstecznym tez bardzo to słychac(stuki te wystepuja tez podczas jazdy na jedynce przy wciskaniu i puszczaniu gazu. Na 2jce tez jest ale ciszej, a na pozostałych wyzszych biegach juz tego nie ma. zajechałem na kanał i znajomy powiedział mi ze to stuka na końcu skrzyni. Byłbym bardzo wdzięczny jakby ktos wiedział co to moze byc no i oczywiscie napisał. Boje sie ze czeka mnie spory wydatek bo mam jeszcze wiele innych problemow takich jak:

- tyrkotanie i na połsprzegle podczas ruszania (na 1ynce i wstecznym)

- czasami wystepujące szarpanie podczas ruszania na połsprzęgle

- czasami wystepujący stuk podczas wbijania jedynki

- lekko wyjąca skrzynia (na 1,2,3 i 4. 5 biegu nic nie wyje słychac tylko silnik). wycie ucicha gdy wciskam pedał sprzęgła(ale to mi akurat najmniej przeszkadza)

Bardzo prosiłbym o pomoc w zdiagnozowaniu tych problemow.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...