Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Pheaton?

Yep ;)

Definicja kretyna? Cóż - niemal na każdej zmianie (zwłaszcza w weekendy wieczorem/w nocy) trafia mi się jakiś yntelygent, ale jedna sytuacja szczególnie utkwiła mi w pamięci.

Miało to miejsce ileś tam lat temu w Raciborzu, na memoriale. W tamtych czasach by uczcić pamięć 2 strażaków, którzy zginęli w pożarze lasu w okolicach Kuźni Raciborskiej ( jeden z największych pożarów jaki miał miejsce w Polsce po II Wojnie Światowej - kto chce, niech pogoogluje) m.in. był organizowany wyścig kolarski po ulicach Raciborza. Wszelkie skrzyżowania na trasie wyścigu były obstawione przez policję i zamykane na czas przejazdu kolarzy. I teraz akcja właściwa: Z daleka słychać gwizdki policyjne z poprzedniego skrzyżowania, oraz komunikaty z radiostacji, że grupa zbliża się do kolejnej krzyżówki. Policjant wychodzi i wstrzymuje ruch. Babka zwalnia autem, ale widać, że ewidentnie nie kuma o co kaman policjantowi. Ten schodzi ze skrzyżowania, by nie zawadzać kolarzom, a kretynka rusza! Kiedy jest już na środku, w auto uderza 2 kolarzy. Jeden ją tylko zawadził, natomiast drugi walnął w sam środek auta i przeleciał dobre 15 metrów. Po wszystkim, kiedy policjanci po wstępnych przesłuchaniach dali babce odsapnąć - ta skomentowała do swojej pasażerki: "najwyżej mi prawo jazdy zabiorą".

Normalnie za łeb i o chodnik bić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytalem ten tekst i sobie myslalem, ze no boze, zdarza sie. Babka nie wiedziala co i jak. Nie skumala, ze nie moze wjechac. Kazdemu sie moze zdarzyc..

...dopoki nie przeczytalem jej komantarz na samym koncu. Lopata w leb, innego lekarstwa nie widze.. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no to chyba zwycięzcy w tej kategorii,pisze o tatusiach,którzy urządzili swoim dzieciom kulig na ulicy.nie minęło dużo czasu ,jak jedno dziecko zginęło a drugie walczy o życie,a dzisiaj czytam o siedmioletniej dziewczynce w stanie krytycznym po kuligu na ulicy.KRETYNI a nie rodzice,brak jakiejkolwiek odpowiedzialności,takie jest moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba zwycięzcy w tej kategorii,pisze o tatusiach,którzy urządzili swoim dzieciom kulig na ulicy.nie minęło dużo czasu ,jak jedno dziecko zginęło a drugie walczy o życie,a dzisiaj czytam o siedmioletniej dziewczynce w stanie krytycznym po kuligu na ulicy.KRETYNI a nie rodzice,brak jakiejkolwiek odpowiedzialności,takie jest moje zdanie

Tutaj nie ma zadnej dyskusji. Trzeba miec niezly kibel glowie zeby cos takiego zrobic. Jedna seuknda, a dziecko nei zyje, on juz do konca zycia nie dojzie do siebie. Kretyn bo kretyn, ale wspolczuje mu, jako rodzic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba byc prawdziwym kretynem by dziecku pozwalac na coś takiego...

http://www.smog.pl/wideo/41309/male_dziecko_zneca_sie_nad_kotem_drastyczne/

ja pi......le,przecież to prokurator i pozbawienie praw rodzicielskich(powinno tak być),wiecie co z takiego dziecka wyrośnie?oczywiście to nie jego wina,tylko wychowujących go debili,mam w mieszkaniu dwa pieski,strasznie mnie takie coś rusza,masakra.gdzie policja,która podobno tak wnikliwie monitoruje sieć,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś te dzieci wychowuje więc czyja to wina, że rosną na debili? Można założyc, że to rodzina katolicka, co niedzielę do kościoła i czytanie Biblii przed obiadem ale to mało prawdopodobne. Niedaleko pada jabłko od jabłoni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za takie cos powinni zamykac, ja jestem na tym punkcie jakos wyczulony, szczegolnie jak widze, ze psu sie krzywda dzieje w taki debilny sposob to nawet patrzyc na to nie moge. Ostatnio slyszalem, ze jakis idiota yorkowi przelamal lapke i pies niestety ale z bolu zdechl. Takiemu teraz wziac i rece polamac tyle, ze wszystkie. Sam mam yorka (nie smiac sie :D ) i wiem, ze to naprawde fajne psy, poza tym nigdy tak wiernego psiska nie mialem. Do kryminalu... do kryminalu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież było już kilka razy że to jego brat kręcił , rodzice mogą nic nie wiedzieć w takiej sytuacji więc za co zabierać im dziecko ?

http://www.wykop.pl/link/567207/kolejny-idiotyczny-film-z-kotem-w-roli-glownej/

Ale zerknijcie na linka, tam na milion stron jest rozpiska jak ludzie probuja dotrzec do tego kto to jest i jak znalezc rodzicow lub osoby krecacej ten filmnik. Chca albo do prokuratury albo po prostu samosad w Rybniku (ponoc z Rybnika). Jak dorwa i wykonaja samosad to pije przez tydzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za takie cos powinni zamykac, ja jestem na tym punkcie jakos wyczulony, szczegolnie jak widze, ze psu sie krzywda dzieje w taki debilny sposob to nawet patrzyc na to nie moge. Ostatnio slyszalem, ze jakis idiota yorkowi przelamal lapke i pies niestety ale z bolu zdechl. Takiemu teraz wziac i rece polamac tyle, ze wszystkie. Sam mam yorka (nie smiac sie :D ) i wiem, ze to naprawde fajne psy, poza tym nigdy tak wiernego psiska nie mialem. Do kryminalu... do kryminalu...

piwo dla ciebie....piwo,albo dwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...