Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Naglosnienie juz jest w tej sprawie. Wczoraj w wiadomosciach podawali sprawe z tym filmem. Ponoc sprawa trafila do policji, no ale co z tego skoro policja umorzy sprawe bo nie bedzie miala podane jak na talerzu imienia, nazwiska i adresu zamieszkania rodzinki z tym kotem? Pamietam jak kiedys u nas na Redeco kamera zlapala jak ktos ukradl portfel z torby na trybunach. Po tym jak go wyciagnal to przeszedl obok kamery, spojrzal w nia i poszedl dalej. Na dodatek Kamila kiedy tam jeszcze pracowala rozpoznala typa bo chodzila z nim do szkoly. Policja przyjechala, dalem im kopie filmu z kamery, imie i nazwisko kolesia i szkola do ktorej chodzil i......

.....i oni zadzwonili po tygodniu i sie spytali czy nie wiemy moze jeszcze gdzie on mieszka? Myslalem ze padne trupem :) Tylko u nas takie jaja!! A zeby bylo jeszcze smieszniej, to po roku znowu zakrecili do mnie i spytali sie czy mam jeszcze to nagranie tego kolesia. Ja powiedzialem ze kamery monitorujace maja okreslony czas kiedy przechowywaja na dysku informacje a skoro to bylo rok temu to nie ma szans, ale przeciez ze dalem im wszystko wczesniej. Oni ze nowy koles przejal sprawe i nie dostal zadnego materialu w tej sprawie, wiec pewnie sie zapodzialo. Ja ******le, sto lat za malpami jestesmy, dac nam wszystkjim po bananie i posadzic na drzewie jesli to w taki sposob ma sie wszystko toczyc.... :roll:

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak,mają ważnijsze sprawy,teraz będą karać za palenie fajek,u kolesia było włamanie,dużo nie zgineło,kasy w domu nie trzymał(pierścionki,łańcuszki,laptop)najgorsze co ukradli,to zapasowe klucze do jego audi-wymieniał zamki,alarmy,i tak ,przyjechała policja,wleżli i od razu raport ,co zginęło,naiwny koleś mówi,może jakieś odciski palców,ślady by zabezpieczyli-odpowiedz gliniarza-co ty sie ku...a,amerykańskich seriali naoglądałeś,to nie film,to życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak slow...

...a tutaj kolejny przyklad na co brak slow. Ogladaliscie moze wczoraj UWAGA? Ojciec. Zeby zemscic sie na zonie udusil dzieciaki. Odebral pierw 7 letniego syna, zaprowadzil do domu i udusil na lozku, pozniej 4 letnia corke z drugiej szkoly w poblizu. Wrocili do domu i tez ja udusil. Zeznal ze planowal to od poprzedniego dnia i ze tez mial po tym wszystkim siebie zabic, ale do tego odwagi juz nie mial. Jak sie oglada takie rzeczy to czlowiek doslownie nie wie co jest grane. Jak mocno trzeba miec zafajdane w glowie zeby cos takiego zrobic.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech sie biora lamia rece, zamykaja, moze w koncu zrobia cos pozytecznego. Bo najlatwiej to ustawic sie w bramie z suszara albo lorneta i robic z siebie...

Zawsze bylem i zawsze bede zwolennikiem kary smierci. Dla mnie jak ktos zabija kogos z czysta premedytacja - to po cholere dawac jemu druga szanse? A dziecko lub inna niewinna osoba ktore zabil mialo szanse? I co z tego ze dostanie dozywocia, ze przez cale zycie bedzie mial podawane obiady w pierdlu, za ktore my placimy. Mowia ze w wiezieniach juz nie ma miejsca. Gdyby byla kara smierci to wiekszosc mordercow juz tego miejsca by nie zajmowaly. Moim zdaniem to jest jedyne rozwiazanie. To samo tyczy inne przestepstwa - kary powinny byc zaostrzone, i to mocno. Wtedy jakis debil by dwa razy sie zastanowil zanim wpadlby na jakis madry pomysl..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kara śmierci tak,ale nie oszukujmy się,takich"ludzi" nie zabraknie-przykład mniejszego kalibru,jazda po pijaku,kary są już naprawde dosyć wysokie,choć wg.mnie jeszcze za małe,zwłaszcza za wypadki po pijaku,i co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze bylem i zawsze bede zwolennikiem kary smierci. Dla mnie jak ktos zabija kogos z czysta premedytacja - to po cholere dawac jemu druga szanse? A dziecko lub inna niewinna osoba ktore zabil mialo szanse? I co z tego ze dostanie dozywocia, ze przez cale zycie bedzie mial podawane obiady w pierdlu, za ktore my placimy. Mowia ze w wiezieniach juz nie ma miejsca. Gdyby byla kara smierci to wiekszosc mordercow juz tego miejsca by nie zajmowaly. Moim zdaniem to jest jedyne rozwiazanie. To samo tyczy inne przestepstwa - kary powinny byc zaostrzone, i to mocno. Wtedy jakis debil by dwa razy sie zastanowil zanim wpadlby na jakis madry pomysl..

i troche zalatalibysmy dziure budzetowa z pieniedzy zaoszczedzonych na obiadki dla takiego scierwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały problem polaga na tym że w naszym sądownictwie kary za przestępstwo są np ".... do lat 8" zamiast " ... od lat 2" wtedy każdy delikwent wie że z automatu dostanie odsiadkę a w tej chwili co cwańszy artysta to się wykpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kara śmierci tak,ale nie oszukujmy się,takich"ludzi" nie zabraknie-przykład mniejszego kalibru,jazda po pijaku,kary są już naprawde dosyć wysokie,choć wg.mnie jeszcze za małe,zwłaszcza za wypadki po pijaku,i co?

Nie mowie ze nagle tacy ludzie znikna ze spoleczenstwa, bo kretynow zawsze bedzie, ale prawo powinno byc po stronie uczciwego obywatela, a nie po stronei zlodzieja. W stanach jest takj, ze jezeli wlamie ci sie ktos do domu to masz prawo go zastrzelic w obronie wlasnej. A tutaj jezeli ktos ci sie wlamie w nocy do domu, czyli naraza ciebie i twoja rodzine w niebezpieczenstwo to jesli bedziesz sie bronil i niechcaco go zabijesz, to idziesz do paki. I co, to jest w porzadku? Nie mowie tutaj o karze smierci dla wlamywacza albo zlodzieja, bo sa przestepstwa mniejsze i wieksze. Ogolnie problem polega na tym ze zlodziej czy bandyta czuje sie bezkarny, bo moze wszystko i prawo zawsze da mu druga szanse. Nie tak to powinno byc.

A tu kolejna perelka. Na tyle dobrze ze los sam sie z nimi rozliczyl..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W stanach jest takj, ze jezeli wlamie ci sie ktos do domu to masz prawo go zastrzelic w obronie wlasnej.

Prawda, ale ich prawo jest pełne jeszcze większych absurdów (opowiadał mi o tym mój wykładowca - rodowity Amerykanin), niż nasze - jeśli złodziej włamując się do Ciebie np przez dach spadnie z niego i coś sobie zrobi, może pozwać Cie o odszkodowanie i jeśli będzie miał lepszego prawnika niż Ty, bankowo wygra proces przez rozmaite kruczki prawne i trzeba będzie wyskoczyć dla niego z grubej $

Jednak w ich wymiarze sprawiedliwości podoba mi się to, że jak już ktoś coś przeskrobie i są na to dowody, to nie ma przebacz. I nie ma tak, jak u Nas - że więźniowie siedzą na (_!_) i nic nie robią. Wysyłają ich do kopania rowów, pomagania przy usuwaniu skutków klęsk żywiołowych itd.

Coby nie było OT:

A tu kolejna perelka. Na tyle dobrze ze los sam sie z nimi rozliczyl..

Samochodu tylko szkoda :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja dodam coś od siebie a'propos kretynów :)

Początek grudnia 2010 (może ktoś o tym słyszał). Policja zatrzymuje gościa do kontroli, okazuje się że ma 1,3 promila. Prawka już dawno nie ma.... Przyjeżdża żona taksówką, odbiera auto i zabiera męża. Mija 1,5h i TEN SAM patrol w innym miejscu łapie TEGO SAMEGO typa w tym samym aucie, z tym że poprawił swój wynik i teraz ma 1,8 promila :D

Po prostu masakra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...